Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.23 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Akrebin Gücü
Yazar Mesaj
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Ay Akrebin Gücü
(04-04-2012 06:01 PM)zorlamak Yazılan:  Bu kişilerin nefretleri de sevgileri de aşırı uçlarda olur..Tehlikelidir bu insanlar.Kendisine yapılanı unutmaz intikamını almak için beklerler..Gergin ve sezgileri kuvvetli olur

her konuda dğl.ama öyle konular ve öyle kişiler vardır ki insan untmayabilir ve intikam almak isteyebilir.kendi adıma ben öyleyimdir. her konuda intikamcı vs dğlm.tam tersi çok çabuk affeder ve unuturum.

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
04-18-2012 07:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-29-2012 11:48 PM)deniz kaya Yazılan:  Yıldız haritamda ay akrep ve yukarda yazdıklarımda doğru. Fakat ay kovanınkiler daha çok tutuyor bilemiyorum.Birkaç aydan beri transit mc uranüs kavuşumu yaşıyorum.Son dönemlerde transit mc uranüsüne pallas üçgen transitide eklendi.Daha açık bir ifadeyle transit mc uranüs pallas üçgen transitini yaşıyorum,birde (3.evde uranüs mars plüton kavuşumlarım var natalde)birkaç uranüs açım var yildız haritamda ondan kaynaklı olabilirmi?

Doğum haritanızı imzanıza ekledim

Ay Akrepin yanında Neptünü görüyoruz + Ay-Venüs-Merkür zıt açılarınız var tüm bunlar Akrepin bilinen sert uçlu özelliklerini yumuşatacaktır

Mesela Ay-Neptün kavuşumu merhamet verir, duyarlılık verir

06-30-2012 02:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(06-30-2012 02:09 AM)Neptunian Yazılan:  
(06-29-2012 11:48 PM)deniz kaya Yazılan:  Yıldız haritamda ay akrep ve yukarda yazdıklarımda doğru. Fakat ay kovanınkiler daha çok tutuyor bilemiyorum.Birkaç aydan beri transit mc uranüs kavuşumu yaşıyorum.Son dönemlerde transit mc uranüsüne pallas üçgen transitide eklendi.Daha açık bir ifadeyle transit mc uranüs pallas üçgen transitini yaşıyorum,birde (3.evde uranüs mars plüton kavuşumlarım var natalde)birkaç uranüs açım var yildız haritamda ondan kaynaklı olabilirmi?

Doğum haritanızı imzanıza ekledim

Ay Akrepin yanında Neptünü görüyoruz + Ay-Venüs-Merkür zıt açılarınız var tüm bunlar Akrepin bilinen sert uçlu özelliklerini yumuşatacaktır

Mesela Ay-Neptün kavuşumu merhamet verir, duyarlılık verir
Teşekkür ederim sorumu yanıtlayıp, doğum haritami imzama eklediğiniz için.

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
06-30-2012 01:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VenüsünKızı Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Bir ay akrebi duygusal acıdan güçlüdür fakat zaten kendi duygusal krizlerini kendi yaratır.En küçük bir sorunu iç dunyasında öyle bir büyütür ki sonra ondan kurtulmak icin yıkıcı akrep gücünü kullanır.Mesela karşıt burcu boğayı düşünelim bir ay boğası zaten duygusal kriz yaratmaz kendine bu yüzden de bu krizden kurtulmak icin bir güç de doğmaz.Yani bu ay akrebinin gücü iyi mi kotu mü karar veremedim ben.
02-12-2013 11:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir