Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.23 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Akrebin Gücü
Yazar Mesaj
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Ay Akrebin Gücü
Ayı akrep burcunda 4. evde hemde plutosuyla kavusmus ve venüsü de akrep burcunda bir kızım var hala cözmeye calısıyorum...Tavsiyeleriniz neler?

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
05-29-2011 07:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Baskı, kontrol, tahakkümde bulunmasanız bile, kızınız durumu böyle değerlendirecektir. Huzursuz ve sıkıntılı bir aile ortamınız var mı? Mutlu olmayı çok fazla seveceğini sanmıyorum. Ay- venüs mutlu olma yollarımıza ışık tutar. Akrep ve pluto yoğun huzursuzluk arar, amacı mutlu olmak değildir ki.. Sevgisini, nefretini, ilgilerini yoğun, uçlarda ve yıkıcı gösterebilir. Evin ortamında belki de, gömülü, bastırılmış yoğun bir agresyon olabilir. 4. ev kişinin köklerini de işaret eder. Köklerine karşı öfke dolu bir yapısı olabilir. Aile, beslenme, bakılma, kökler, geçmişi ile ilgili krizler, dönüşümler yaşayabilir.
05-29-2011 10:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Evet malesef öyle huzursuz sıkıntılı fazlasıyla hem de coook mutsuz olan benim cünki o isteklerini her ne yolla olursa olsun elde etme güdüsüne sahip bir cocuk ne kadar dayanabilirim bilmiyorum ve bunu sadece bana uygulaması bana kin dolu olması beni öldürüyor .. Calısmasam ve mesai bagımlılıgım olmasa alıp basımı gidicem tek bir tokadan bile kavga etmez ki insan yoruldum cokk yoruldum. Hayatındaki tümn olumsuzlukları bana yüklemesinden beni sebep göstermesinden yoruldum basa cıkamıyorum sevgisiyle nefretiyle her seyi cok ucta sanırım sevmiyor mefret ediyor benden ama ben anneyim cok seviyorum evladımı mutlu olsun istiyorum sadece ..

HARİTAM

05-29-2011 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Off. Çocuk çok zor. Ben de anneyim, demirden leblebi çiğnenirse ancak o zaman muhteşem anne olabilir insan ya da muhteşem çocuk yetiştirebilir. Sizi anlıyorum inanın, Allah yardımcınız olsun;(
Akrep pluto ısrarcıdır. Tuttuğunu her ne pahasına olsa da elde eder, becerebiliyorsanız kendi haline bırakın. Tabi çok zor, benim velet 8 yaşında ben bile kendi haline bırakamıyorum.
05-30-2011 02:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(05-30-2011 02:31 PM)Félicé Yazılan:  Off. Çocuk çok zor. Ben de anneyim, demirden leblebi çiğnenirse ancak o zaman muhteşem anne olabilir insan ya da muhteşem çocuk yetiştirebilir. Sizi anlıyorum inanın, Allah yardımcınız olsun;(
Akrep pluto ısrarcıdır. Tuttuğunu her ne pahasına olsa da elde eder, becerebiliyorsanız kendi haline bırakın. Tabi çok zor, benim velet 8 yaşında ben bile kendi haline bırakamıyorum.

Kendi haline bırakmaktan baska carem yok yoksa fena yüz göz oluyoruz sınırlarına fazla girmemeye calısıyorum lakin benimki 19 yaşında bir kız egemem bükemem bundan sonra zaten bunu hiiic mi hic yaptırmadı kendine kuzucum (: Tek dilegim hata yapmasın hayatının baharında sınanmasın Allah'ım korusun onu ..

HARİTAM

05-30-2011 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venusshine Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

(08-02-2011 12:12 PM)aeon Yazılan:  
(08-02-2011 02:51 AM)venusshine Yazılan:  yeni bir ay akrep günes balık tanıdım inanılmaz bir bakıs acısı var hayata, dine ve bunlarıda duygusallık ve tutkuyla öyle güzel harmalıyoduki hayran kaldım..

haritanıza baktım ;
marsınız balıkta.

bu erkeğe karşı çekim duymanız normal .

kadınların mars ve güneş burçları çekim duyacakları erkeği belli ediyor.

ayrıca güneşi 9.evinize etki rediyor. hayata bakışı sistemi anlamlandırması siz cazip gelebilir.
merkürü de balıktaysa bu daha da artar.

evet gercekten cekim gücü inanılmaz dı.karsima uzun zamandan sonra hic balık burcu birisi cıkmamıstı ama balık burcu inanılmaz ruya gibi biseymis.. cok dogru ilk görüste aşk derler yaa gülücük tam öyle bi durumdu. yorum icin tesekkurler aeon çiçek

[Resim: astro2gw01venusshineven.th.gif]
08-02-2011 02:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

yoo benım ayım akrepte ve tamda ay akrebin annesi nitelikliklerınde bi anneye sahibim.. onun hep öncelikleri vardır.. ben hiç bi zaman annemın önceliği olmadım...çocuğmun asla ilerde ayının akrep olmasını istemem gülücük ikizler filan olur inşallah gülücük ben çocukları çok seviyorum...

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
08-07-2011 03:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Acaba marsimin akrepde olmasi ve 4. evde olmasi Ay'in evinde, bir ay Akrepe ilgi duyacagimi gösterir mi? Günes akrep okeyde ay akreplere asik olabilirim...
Peki diyelim benim marsimla o insanin Ay'i kavusmus olsa 4. evde ne olur ?
Bunlari tam olarak cözümleyemiyorum ya simdi marsim Akrep, ama ben bir Aslan olarak Akrepler rahatsiz eder Aslanlari ama tabi Günesim 12. evde, öyleyse bir Günes akrep tanisam, ki bu benim marsimla kavusur, 4. evde Günese rahatsiz eder mi ki marsimi ya da 4. evi yoksa uyar mi? Yoksa Ay Akrebin Marsimla kavusmasi 4. ev oldugu icin daha mi makul olur? Junomda Aslan da 12. ev.. Yoksa Sonra isin icine venüsler ve merkürler giriyor, ki güven acisindan venüs oglak diyorum ama venüs akreple de venüs basak iyi anlasir...
Sonra diyorum Simdi tam Günes Akrep Günes Aslani rahatsiz etmesin diye, ne bileyim 9. evde olabilir, hani su-ates olmasi bakimindan, Aslan Günes de 12. evde ya... sonra bir sürü uzayip gidiyor...
Aman... uff..

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-16-2011 05:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
xclsx Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

ay akreple ilgili gözlemlerimi yazmak istiyorum yani içimden o kadar yazmak geldi ki anlatamam ille de yazcam :D

benim teyzemin güneşi koç ay burcu akrep. sezgiler konusunda korkulunacak derecede. küçükken mesela ben onun zihin okuyabildiğini düşünür ondan baya korkardım ahahah şimdi bakınca komik durduğunu biliyorum ama küçüklük işte. sonra öfkesi korkunçtur ağzından alevler çıkar o derece belki güneş koçtan geliyordur bilemem ama inanılmaz bir kinciliği vardır. ay akrepte bakışlar mesela. gözünün içine bakarken sanki içini okuyormuş gibi geliyor. bazen rahatsız olduğum bile olmuştur itiraf etmek gerekirse ahahah

anneme de benzer şeyler hissetmişliğim vardır küçükken. sende bütün aile büyüklerine karşı böyleymişsin diyebilirsiniz ama inanın tesadüf değilmiş. annemin de güneş oğlak ay akrepmiş mesela. bana sorarsanız güneş koçla olan kombinasyonundan çok daha iyi oğlakla olan kombinasyonu. hemen patlamaz öfkelenmez mesela ölçer biçer tartar. ama gene de oğlağın kimseye kolay kolay güvenmeme haliyle akrepin ketumluğu birleşince annemden en çok duyduğum tavsiye 'aman kızıım kimseye bi şeyini anlatma herkese kolay kolay güvenme' oluyor.

bana gelince ben ay akrepin yüz karasıyım :D güneş yengeç yükselen terazi olunca ay akrep i bitirmiş oldum. malum terazi yalnız kalmak istemiyor sosyal olmak istiyor yengeçse insanlara ihtiyaç duyuyor ben mesela insanlara duyduğum bu ihtiyaçtan dolayı kolay kolay kızıp köpüremem. ister otokontrol deyin ister içtenpazarlıklı kişilik yok yani yapamıyorum. mesela benim ay ve pluto akrepte 1.evde kavuşum halinde. benim çılgınlar gibi akrepsi özellikler göstermem gerekirken göstermiyorum. ama kesin ben de fena bakıyorumdur annem gibi teyzem gibi. ben mesela benim gibi bakan insanlardan korkardım hahaha ne öyle herşeyi biliyormuş gibi bakmalar felan.

http://b1201.hizliresim.com/t/4/1krtn.gif
02-17-2012 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(08-16-2011 05:22 AM)Mavisahram Yazılan:  Acaba marsimin akrepde olmasi ve 4. evde olmasi Ay'in evinde, bir ay Akrepe ilgi duyacagimi gösterir mi? Günes akrep okeyde ay akreplere asik olabilirim...
Peki diyelim benim marsimla o insanin Ay'i kavusmus olsa 4. evde ne olur ?
Bunlari tam olarak cözümleyemiyorum ya simdi marsim Akrep, ama ben bir Aslan olarak Akrepler rahatsiz eder Aslanlari ama tabi Günesim 12. evde, öyleyse bir Günes akrep tanisam, ki bu benim marsimla kavusur, 4. evde Günese rahatsiz eder mi ki marsimi ya da 4. evi yoksa uyar mi? Yoksa Ay Akrebin Marsimla kavusmasi 4. ev oldugu icin daha mi makul olur? Junomda Aslan da 12. ev.. Yoksa Sonra isin icine venüsler ve merkürler giriyor, ki güven acisindan venüs oglak diyorum ama venüs akreple de venüs basak iyi anlasir...
Sonra diyorum Simdi tam Günes Akrep Günes Aslani rahatsiz etmesin diye, ne bileyim 9. evde olabilir, hani su-ates olmasi bakimindan, Aslan Günes de 12. evde ya... sonra bir sürü uzayip gidiyor...
Aman... uff..

Hah simdi bunları sabaha kadar düşünürüm ben kendime uygun kombinasyonda neyi nereme düşse de ben mutlu olurdum diye Mavisahram gitti yine bu gece uyku benimgülücük Uyku ilacımı alayım sonra aksama kadar sürünüyorum mesai bitsin diye ..

ama düşündümde senin 4. evini ayı ile uyaran bir partnerin yanında kendini güvende hisseder onu coook önceden tanıyormussun gibi olurdun ve bu sevgili ay senin marsınla kavusmus olsaydı tutkulu bir duygusal bağ olurdu sanırım ve fırtınalı gülücük

HARİTAM

02-17-2012 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir