Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.23 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY TERAZİ
Yazar Mesaj
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: AY TERAZİ
(09-03-2012 04:13 PM)destrudo Yazılan:  
(09-03-2012 03:53 PM)eylülmavi Yazılan:  
(09-03-2012 03:22 PM)Bellatrix Yazılan:  Dereceye göre Ay Terazilerde değişiklikler gözlenebilir mi? Özellikle ilk dereceler ve son derecelerde yine Terazi özellikleri mi görülür yoksa yakın olduğu diğer burçların etkileri mi?

ay da dahil hangi gezegen olursa olsun, bi burcun 0. derecesinde de olsa, 29. derecesinde de olsa, yinde bulunduğu burcun özelliğini taşır, diye biliyorum..

ama bi şey var. Yanan yolun bir kısmı terazide bu nederece etkilidir ? neyi ifade eder ? yani terazinin ilk dereceleri ile bi fark yapmaz mı ? yananyolun ay ve güneş için olumsuz olduğu yazıyordu...

yanan yol diye bir şey okudum, zararlı olduğu yazıyorda; yine ay terazideyse terazi, akrepdeyse akrepdedir, diye biliyorum.. ve doğruda bence..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
09-03-2012 04:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(09-03-2012 04:45 PM)eylülmavi Yazılan:  
(09-03-2012 04:13 PM)destrudo Yazılan:  
(09-03-2012 03:53 PM)eylülmavi Yazılan:  
(09-03-2012 03:22 PM)Bellatrix Yazılan:  Dereceye göre Ay Terazilerde değişiklikler gözlenebilir mi? Özellikle ilk dereceler ve son derecelerde yine Terazi özellikleri mi görülür yoksa yakın olduğu diğer burçların etkileri mi?

ay da dahil hangi gezegen olursa olsun, bi burcun 0. derecesinde de olsa, 29. derecesinde de olsa, yinde bulunduğu burcun özelliğini taşır, diye biliyorum..

ama bi şey var. Yanan yolun bir kısmı terazide bu nederece etkilidir ? neyi ifade eder ? yani terazinin ilk dereceleri ile bi fark yapmaz mı ? yananyolun ay ve güneş için olumsuz olduğu yazıyordu...

yanan yol diye bir şey okudum, zararlı olduğu yazıyorda; yine ay terazideyse terazi, akrepdeyse akrepdedir, diye biliyorum.. ve doğruda bence..

öyle tabi sordum sadece gülücük satürn ve mars yücelimine bağlıyolar yanan yolu anladığım kadarıyla . belki terazinin gölge tarafları son derecelerde daha yoğun oluyodur. kararsızlık gibi..
09-03-2012 04:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

tanıdığım ay teraziler kıskanç bir yapıya sahip...
güneş teraziler de öyle...

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
01-11-2013 02:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

neyi kıskanıyolar ? partnerlerini mi ? benim ay da terazi ve evet kıskancım yani daha doğrusu ilginin başka birine kayma ihtimali bile beni incitiyo kıskançlık yetersiz bi tarif gibi kalıyo.bunu daha çok koçlarımın bencilliğine bağlıyodum ben ama... bi de kıskanandan çok, kıskaç yargısına varılmasına takığım. sanki bu yargıya sık sık varan insanlarda kibir hat safhada gibi de neyse..yani bazen birileri size kızar yaptıklarınınz yanlış gelir ve siz bunu "hıh!! kıskanç işte" diye geçiştirip kendinize bi bakmadan geçiştiri verirsiniz...
01-11-2013 03:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(01-11-2013 03:44 PM)destrudo Yazılan:  neyi kıskanıyolar ? partnerlerini mi ? benim ay da terazi ve evet kıskancım yani daha doğrusu ilginin başka birine kayma ihtimali bile beni incitiyo kıskançlık yetersiz bi tarif gibi kalıyo.bunu daha çok koçlarımın bencilliğine bağlıyodum ben ama... bi de kıskanandan çok, kıskaç yargısına varılmasına takığım. sanki bu yargıya sık sık varan insanlarda kibir hat safhada gibi de neyse..yani bazen birileri size kızar yaptıklarınınz yanlış gelir ve siz bunu "hıh!! kıskanç işte" diye geçiştirip kendinize bi bakmadan geçiştiri verirsiniz...

zaten sevdiklerini kıskanma durumu da ilginin kendisinden uzaklaştığını sezinlediğinde olmuyor mu? gerek hayatlarında değer verdiği insanları gerekse çevresindeki neredeyse bütünüyle tavlama içgüdüsü yok mudur ay terazilerde ya da güneş terazilerde?

bir de psikolojiden azıcık anlayan biri, hayatına gıdım da olsa yeni yelpazeler açmayı başarabilmiş biri, kıskançlık ile
"bu kişi eleştiriyor, diline dolamış, o halde kıskanıyor" tutumunu birbirinden ayırt edebiliyordur...

benim kastettiğim, ilkiydi...

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
01-11-2013 03:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-11-2013 03:44 PM)destrudo Yazılan:  neyi kıskanıyolar ? partnerlerini mi ? benim ay da terazi ve evet kıskancım yani daha doğrusu ilginin başka birine kayma ihtimali bile beni incitiyo kıskançlık yetersiz bi tarif gibi kalıyo.bunu daha çok koçlarımın bencilliğine bağlıyodum ben ama... bi de kıskanandan çok, kıskaç yargısına varılmasına takığım. sanki bu yargıya sık sık varan insanlarda kibir hat safhada gibi de neyse..yani bazen birileri size kızar yaptıklarınınz yanlış gelir ve siz bunu "hıh!! kıskanç işte" diye geçiştirip kendinize bi bakmadan geçiştiri verirsiniz...

Bir Ay Terazi olarak katılıyorum gülücük

seven kıskanır (prensip budur)

demek ki biz ay teraziler bu konuda iyiyiz. Gerisi teferruat :]

01-11-2013 04:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Yükselenim terazide, aylada kavuşum yapmış. Ayın gelgitleri bende de oluyor, zaman zaman karamsarlığa kapılma kabuğuna çekilme isteği gibi. Ayrıca ay terazide kuvvetli bi adalet duygusu da veriyor gözlemlediğim. Aşk konusuna bi şey diyemiyorum şimdilik: (
05-04-2016 01:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Ay terazinin handikapı: adalet duygusu gelişmiş olmasına rağmen, birinin yaşadığı haksızlığa sesi çok çıkmaz :D

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
05-30-2017 06:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Benim de ayım terazide, merkür koç mars akrep, gerisini siz düşünün :D

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
05-31-2017 01:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eda_sgnc Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

kararını verene kadar tüm taliplerini daha atak mars arkadaşları kapmıştır bile. Allahim bu benim işte

https://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?la...png&res=63
12-02-2019 09:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir