Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.23 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY TERAZİ
Yazar Mesaj
vishne21 Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: AY TERAZİ
tanıdığım iki ay terazi var ikisininde gülüşüne hastayım ya çok tatlılar gülmenin yakıştığı bir yüze sahip oluyorlar bence..güneşim terazide olduğu içinmidir bilmem ay teraziler beni hep çekmiştir baktığımda aaa buda ay teraziymiş diyorum :D

[IMG=http://img826.imageshack.us/img826/6449/astrow2at01vishne11hp77.gif][/IMG]
11-10-2009 09:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: AY TERAZİ
-SH7- Yazılan:benimde ay terazide hele aslanla birleşince bunalım evreleri müthiş yıkıcı yinede çekilirde kararsızlık olmasa daha iyi olurdu

senin bunalım evrelerinin kaynağı aslan ve ay terazin değildir bence.

Ay terazinin Satürnden Kare açı alıyor olması ve Plüto etkilerini gösterebiliriz ok

normal bir Ay terazisi + Aslan kişisi gayet dışadönük ve pozitif biri olacaktır.

seni baskılayan ise Satürn ve Plüto etkileridir diyebiliriz , bir de 12.ev faktörünü unutmayalım.

11-21-2009 04:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

-SH7- Yazılan:benimde ay terazide hele aslanla birleşince bunalım evreleri müthiş yıkıcı yinede çekilirde kararsızlık olmasa daha iyi olurdu

Ay terazisi hakkında bir iki detaydan bahsetmek istiyorum...

Yönetci gezegen Venüs olması hasbiyle...pek fazla hava niteğini göremiyorum onlarda....

Boğalardan beter zerafet takıntıları var....

Bu böyle durabilir izgisel olabilir arkadaşlar hehee ....

Köşeli olmaya gerek yok .....

Gurur kibir ...nezaket yüzünden Şehir hastalağına yakalanmış durumda çoğu...

Araba ile iş yeri arasında 20 metrelik yolda eldiven takabilecek kadar entresanlargülücük)

Çoğu müzisyen....

Ama ruhları cingene olduğundan yinede onları seviyorum....

Çalgıları ile bana hep agustos böceğini hatırlatıyorlargülücük)

Seninde bu durumun muhtemen ay burcuna oturan satürün yüzündendir...

Çok fazla üzülme duyguların olgunlaşır dengeye gelir bu transit sayesindegözkýrpma
11-22-2009 02:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

-SH7- Yazılan:benim içinde karşı cinste şıklık en çok aradığım özellik ama kendim için aynı şeyi söyleyemem genelde pek abidik giyinirim insanlar uzaylıya bakar gibi bakıyorlar bu da jüpiterin aslanda olmasından kaynaklanıyordur diye tahmin ediyorum ve bide huzur çok önemli genelde bir kutup ayısı kadar sakinim

Güneş aslan her zaman ayrıcalıklı giyinmek ister...

Aslan kadınları erkekleri ...böyledir...

Görünmekten hoşlanır...
Jüpiter ise bu durumu parlatmış ...

Direk jüpiter bu işi yapmaz...

Giyisi ego ile bağlantılıdır....

KİŞİLİK UZANTISI .....kendini gösterme bu konudada bakılacak yer güneşgözkýrpma

Gezegen anlamlarını ve burçları yeninden okumanı tavsiye ederim.....
11-29-2009 02:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lillith Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Ay Terazi yükselenim Yengeç...gülücük Ay 4. evime yerleşmiş ve Terazinin yöneticisi Venüs 9. ev sonu 10.ev başında Balıkta.Terazi özelliklerini fiziksel olarak taşıyorum.Yengeç yükselenim bana fiziksel etki etmiş ama az diyebilirim.Aşırı bir esterik düşkünlüğü ve mekan tasarımı çok önemlidir benim için.Kavgalardan nefret ederim.

Yıldız Haritam
11-06-2010 08:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

(11-30-2010 10:06 PM)vishne21 Yazılan:  
(11-29-2010 01:38 AM)büşra Yazılan:  terazilere hastayım.bütün burçları"koç hariç" ayrı severim bütün burçların değişik özelliklerinden etkilenirim ama terazinin denge, uyum, adalet anlayışı, sanat anlayışı, diplomatlığı, sevmeyi ve sevilmeyi isteyen ,insanları mutlu etmekten zevk alan doğası benim en çok heves ettiğim özelliklerin bi kısmıdır.tek olumsuz yanları dengesiz olmaları
dengesiz değil kararsızmı desek :P

peki :P kararsız

u_u
11-30-2010 10:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

önceki yorumlarda ay terazisi tembel olur biraz yazmışlar....benimde tembelliğim bundan olsa gerek...ya çok tembelim ya çok çalışkan genelde tembelim ama bi tuhafım ben ya zaten ....birde ay burcu terazide olunca güzel sanatlara kabiliyet olabilirmi...bende resim yeteneği var bu ay burcumdan gelen etki olabilirmi....ay burcum 8. evime yerleşmiş...
bide nerde bi terazi kızı yada erkeği görsem mutlaka yakışıklı yada çok güzel bi yüze sahip oluyolar...acaba ay terazi etkiside güzellik verirmi...

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-08-2011 10:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

(07-12-2007 04:11 AM)Neptunian Yazılan:  evet Beyhan ; bende bir ay terazisi olarak yazdıklarına katılıyorum. adalet , paylaşmak , kararsızlık gibi kavramlar bizi anlatıyor ;)
ay terazisinin kararsızlığı özellikle aşk gibi konularda pek belli eder kendini. o yüzden , onunla birlikteliğinizde kararları ona bırakmamanızı tavsiye ederim , dizginler sizde olsun ;)

kesinlikle =)

Birde müziğe yeteneklidirler yazıyordu yorumlarda müziğe çk yetenekliyim çok iyi dinlerim ama enstruman çalma konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim :D

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
02-26-2012 03:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(09-03-2012 03:22 PM)Bellatrix Yazılan:  Dereceye göre Ay Terazilerde değişiklikler gözlenebilir mi? Özellikle ilk dereceler ve son derecelerde yine Terazi özellikleri mi görülür yoksa yakın olduğu diğer burçların etkileri mi?

ay da dahil hangi gezegen olursa olsun, bi burcun 0. derecesinde de olsa, 29. derecesinde de olsa, yinde bulunduğu burcun özelliğini taşır, diye biliyorum..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
09-03-2012 03:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(09-03-2012 03:53 PM)eylülmavi Yazılan:  
(09-03-2012 03:22 PM)Bellatrix Yazılan:  Dereceye göre Ay Terazilerde değişiklikler gözlenebilir mi? Özellikle ilk dereceler ve son derecelerde yine Terazi özellikleri mi görülür yoksa yakın olduğu diğer burçların etkileri mi?

ay da dahil hangi gezegen olursa olsun, bi burcun 0. derecesinde de olsa, 29. derecesinde de olsa, yinde bulunduğu burcun özelliğini taşır, diye biliyorum..

ama bi şey var. Yanan yolun bir kısmı terazide bu nederece etkilidir ? neyi ifade eder ? yani terazinin ilk dereceleri ile bi fark yapmaz mı ? yananyolun ay ve güneş için olumsuz olduğu yazıyordu...
09-03-2012 04:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir