Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.08 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bana da yorum yaparmısınızz
Yazar Mesaj
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: bana da yorum yaparmısınızz
naber kanka :)desene meraklılar cok bende oyle en ıyı sen bılırsın .)

YILDIZ HARITAM
10-05-2007 11:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
romantica Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Hoşgelmiş sefa getirmiş kırmızı gül.)

Meraklı+ sabırsızgülücük)

Evet, bilirim nereden geldiğimi
Alev gibi doymamış, aç
Yanar, tüketirim kendimi.
Işık olur, ne tutarsam,
Küldür arkamda kalan.
Ben ateşim besbelli.

NİETZSCHE
10-06-2007 01:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

redroseee Yazılan:hos bulduk arkadaslar :)yezda tsk ederım calısman ıcın -oksanırım sende 82 sınız ve sende cekıyosun herhaldegülücük)ya ne guzel benım gıbı ceken bırını bulmak gülücük)benım harıtamda kare acı cok ugras caba cıle sanırım hepsı bır arada :(bakalım sız neler soyleyeceksınız ??? hadesın yazdıgını ben goremedım ????

sevgi aşk ilişkilerinde acaip zorlayan bir açı,ben çok zorlanıyorum gerçekten,sen neler hissediyorsun sen paylaş bakalım bizlerlegülücük

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
10-06-2007 04:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

sevgı ask deme:(ya cok cekmekteyım aslında cok kısmetlıyım ama bı o kadarda ıstedıgımı gıbı kafama uygun bırısı olmadı (benı begenenı ben begenmem benım begendıgım benı begenmez) ama seytanın bacagını kırcam ıns yanı cok ümıtle bakmak ıstıyorum artık kırıyım dıyorum su seytanın bacagını -okyanı anlıyacagın bu yas oldu halen bu acılardanmıdır nedır terslıklerr zorluklar bırakmıyo pacamı:(yezda bana bıraz bılgı versene bu durum artık duzelmıyecekmı ???cunku arkadaslıklarımda karsı tarafı zor durumda cok bırakıyorum kıskanc hem supelı guvenmıyorum bıde erkek dıyegülücük)saka tabıkı erkek kısmı :paslında bı o kadarda guvenıyorumm ama bı o kadarda guvenmıyorum ınsan boyle bıse yasarmı ıste ben yasıyorum :(ama vallaha sevgıdencanımsın ya sızce durumum cokmu krıtık ölcemmı .)aslında harıtamdakı soguk acılardan bellı deyılmı ne konusturuyonuz benı burda banada gun dogdu sureklı yazarım sorunları anlatırım sızde kacarsınız ehehehegülücük)

YILDIZ HARITAM
10-07-2007 12:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: bana da yorum yaparmısınızz
aşktan yana zorluklar mutlaka yaşatıyor bu açılar,ama benim gezegen yerleşimlerim seninkinden çok farklı sadece açılarımız benziyor yani venüs satürn mars plüto üçlüsü benimde venüsümü 90.bakıyorlar... Buda aynen senin dediğin gibi güvenememe,şüphe,aşkta kaybetme korkusu,hep böyle birşey olacakmışta bu mutluluk bitecekmiş gibi başlayan ilişkiler ve hep sorunlu insanlarla birliktelikler verdi bana... Ben zaten evliyim,ama evleneceğim kişinin bikere dürüst,sahiplenici,karakterli olmasına çok önem verdim,yani zaten o sınavı geçmeseydi ben şuan evli olmazdım... Kova burcuyum ve genelde mantıklı haraket eden bir yapım vardır,duygusal yanımda agırdır ama mantık agırlıklı düşünürüm,bundan kaynaklıda geçmişteki ilişkilerimde evlenmeden yani,mantık agırlıklı olmadım,hep zor ilişkiler beni çekti,kolay olan hiçbirşey bana mutluluk vermedi,ama ben düşündüm ve beni mutlu edecek,bana huzur ve kendimi güvende hissedeceğim biriyle birliktelik kurmam gerektiğini anladım,tabi buda satürn transitiyle meydana geldi... Tek hata karşıma çıkan insanlarda değildi,benim o insanları seçmemden kaynaklıydı,yani bu sert açılar aynı zamanda yanlış ilişkilerede neden oluyor,yani olmaması gereken insanlarla ilişkiler,aşklar vs...

satürn başak burcuna girdi ve sanırım sen balık burcuydun,güneşine 180,bakıcak bence bu konularda daha kendini düzenliyceksin,en azından sana zarar veren seni üzen insanlardan uzaklaşcaksın,benim haritamda hava agırlık olduğu için,aynı zamanda sabit nitelik,satürn aslan burcuna girdiğinde,beni bayagı bi sarstı doğrusu,plütoda 11.inci evimden geçiyordu ve ne arkadaşım nede dostum diyebileceğim kimse kalmamıştı,ama çok şükür o dönemi atlattım,çok farklı bir yerdeyim şuan,çok farklı bir hayatım oldu,bence bu dönem senin içinde çok zor ama sonu çok güzel olucak...

sevgiler.

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
10-07-2007 01:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

hımmgercekten cok zor bı donemdeyım cunku ne dost ne arkadas hıc bıse kalmadıı sankı hepsı dusman sankı hıc dost olmamıs :(ama yezda bende neptunden cok uranus özellıklerı cok senın yazını okudum sankı ben gıbı benzerlık cok senle ben cok neptun ozellıgı cok tasımıyorum ya gunesım 11 evde o bakımdan bılmıyorum hımmama bende mantıkk daha on planda gercekten bendede sorunlu zor ılıskıler ben evlı deyılım sanırım bu etkıler bendekı evlılık olayınıda gecıktırıyoo ben oyle dusunuyorum ama kendımı tanıyorum artık bazı seylerı gerıde bıraktım kendımın mutsuz olmayacagım keske demıyecegım bı ınsan olsun ıstıyorum kısmet tabıı gercekten fıkırlerımız yakın yanı bana oyle geldı cunku durustluk guven falan ama dıyosunya bu benden deyıl acılardan.)ya ıns bende senın gıbı atlatırım ama bu nu atlatacagım bı tercıhım var sanırım o benı degıstırcek ama zamanı ne zaman bılemıyorum sanırım bu acılar o tercıhın gelmesıne engell sızce bu daha ne kadar surer hımmhımm
yezda benı rahatlattın bu arada teşekkürler

YILDIZ HARITAM
10-07-2007 02:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

bu durumlar yakın bı zaman da duzelırmı hımmyanı 2008 gırmedenn

YILDIZ HARITAM
10-07-2007 02:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

redroseee Yazılan:arkadaslarrr banada bı yorum yapın LUTFENN uranus uranusyen bı ınsan olarak hadıı hayatımaa yorum yapın derımm-ok-okgülücük)gülücük)teşekkürlerteşekkürler

betülcüğüm,sen uranüs uranüsyen diyosun. tamam güneş 11. ev ve güneşine açısı var uranüsün.ama nedense ben seni tam bir venüsyen gördüm canımcanımsınask

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
10-08-2007 01:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: bana da yorum yaparmısınızz
haritalarda herhangi bir gezegene fazla sert açı varsa o gezegenin negatif özelliklerini üzerimizde taşırız,sende aynen ay.se nin dediği gibi venüs sert etkileri yoğun olduğu için venüsyensin,uranüs sert etkinde var ama bu daha çok ilişkilerinde ön planda oluyor,yani flört ve ortaklıklarında daha çok etkili... ama venüs tepende durduğu için bütün hayatınla ilgili alanlara yön vermiş olabilir... Bu durum ne zaman düzelir demişsin,aslında düzelmesi lazımda sendeki bu sorun olarak nitelendirdiğin özelliklerin,çünki bende senle aynı transitleri yaşadım,ama sanırım bu satürn başak dönemi daha iyi etkiliycek seni,neden dersen,güneşine 180.uranüsüne 90,bakıcak,evlenmeyi bile düşünebilirsin,ama aynı zamandada seni kısıtlayan birisi olabilir,satürn uranüs sert etkisi en çokbunu yaşatır... sevgiler

10-08-2007 09:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: bana da yorum yaparmısınızz
yezda Yazılan:haritalarda herhangi bir gezegene fazla sert açı varsa o gezegenin negatif özelliklerini üzerimizde taşırız,sende aynen ay.se nin dediği gibi venüs sert etkileri yoğun olduğu için venüsyensin,uranüs sert etkinde var ama bu daha çok ilişkilerinde ön planda oluyor,yani flört ve ortaklıklarında daha çok etkili... ama venüs tepende durduğu için bütün hayatınla ilgili alanlara yön vermiş olabilir... Bu durum ne zaman düzelir demişsin,aslında düzelmesi lazımda sendeki bu sorun olarak nitelendirdiğin özelliklerin,çünki bende senle aynı transitleri yaşadım,ama sanırım bu satürn başak dönemi daha iyi etkiliycek seni,neden dersen,güneşine 180.uranüsüne 90,bakıcak,evlenmeyi bile düşünebilirsin,ama aynı zamandada seni kısıtlayan birisi olabilir,satürn uranüs sert etkisi en çokbunu yaşatır... sevgiler
:)sagol yezdacım yanı bendemı dıyosun sorun (aslında düzelmesi lazımda sendeki bu sorun olarak nitelendirdiğin özelliklerin) saturn uranus etkısı uzun surelımı olur yanı ben ne kadar zamanda ılerledıklerını bılmıyorumda , bu kıısıtlayan demıssın bu kısıtlama uzun zamandır hayatımda boyle bırısının oldugunu tahmın edıyorum( kotu enerjıye sahıp kısıler dıye nıtelendırıyorum bu kısıtlamayı)pekı sunu dıyebılırmıyım olumlu acılar olusmaya basladı yanı olumsuz luklar duzelmeye basladı denılebılırmı gülücük

YILDIZ HARITAM
10-08-2007 09:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yorum Rica Ediyorum ? ayaneyano 3 29,229 07-26-2021 03:33 PM
Son Mesaj: ayaneyano
  Taym haritama yorum alıyımm Alpoha1 2 54,939 05-24-2020 08:35 PM
Son Mesaj: Alpoha1
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,282 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Yorum rica edebilir miyim? amelie 0 5,946 12-11-2017 09:04 PM
Son Mesaj: amelie
  Doğum Haritama yorum istiyorum? ddmmyyy 10 16,824 12-16-2014 02:36 AM
Son Mesaj: josii
  Yorum elifnur 5 9,060 06-14-2014 10:07 PM
Son Mesaj: elifnur
  Deneyimlerinizle bana yardımcı olur musunuz? Mines 9 11,984 06-05-2014 10:44 AM
Son Mesaj: Mines
  Transitlerime yorum yaparmısınız? pinknilden 8 13,768 09-07-2012 02:40 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  haritama yorum? .dennizz. 4 6,510 08-24-2012 09:20 AM
Son Mesaj: .dennizz.
  Yorum vatansever 10 11,184 05-11-2011 05:37 PM
Son Mesaj: vatansever

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir