Değerlendir:
  • 26 Oy - 3.46 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astroloji ve Gözler
Yazar Mesaj
Melike Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Astroloji ve Gözler
Benim ay burcum koc. Mars'in gunese,asc'ye acilari var ama sasi degilim ve birbirine yakin gozlerim yok. Pek buyuk sayilmaz . Anlatildigi gibi keskin bakisli da degilim,anlamsiz gibi benim bakislarim. Ama kardeslerime gore daha kucuk ve daha koyu renk.Belki oyle etkisi olmustur.
08-19-2008 04:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

benimde ay burcum koç. mars ta 1.evde asc ye jüpiter ve neptünle beraber kavuşum yapmış. gözlerim çok büyük sayılmaz. göz rengim kahverengi 1.evimde venüste var ayriyetten ve hepsi yay burcunda . büyük sayılmazlar kipriklerim kıvrık ve biraz uzundur.Yüzümde en dikkat çeken yer olarak göz ve kaşlarım olduğu söylenir.
08-19-2008 05:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
medusa Çevrimdışı
Üye
**

benim yükselen terazi bana yeşil göz verdi sanırım

"İnsan ne ise o değil; Ne olmuşsa o'dur..."
08-22-2008 06:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: Astroloji ve Gözler
Melike Yazılan:Benim ay burcum koc. Mars'in gunese,asc'ye acilari var ama sasi degilim ve birbirine yakin gozlerim yok. Pek buyuk sayilmaz . Anlatildigi gibi keskin bakisli da degilim,anlamsiz gibi benim bakislarim. Ama kardeslerime gore daha kucuk ve daha koyu renk.Belki oyle etkisi olmustur.

sevgili melike ; haritana baktığımızda en kuvvetli gezegen olarak satürnü gösterebiliriz. öyle ki Ay koçun ile kavuşum durumunda yani Ay koçunun ateşi üzerine toprak atmış şeklinde yorum getirebiliriz.
üzerine toprak atılan ateşin etkisi zayıflayacaktır. keskin Ay koçu bakışlarına sahip olmadığınızı düşünmenizin açıklaması budur bence.
ayrıca marsınız da satürnden sert açı alıyor yani üstüne toprak örtülüyor.
sade bakışlar ve koyu renkli gözler için bence satürn gözleri diyebiliriz.

08-23-2008 01:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Melike Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Merhaba Redrose!
Siz daha tecrubelisiniz ama ben de birseyler yazayim. Ben acilarinizi cok zorlayici buldum haritada. Kova daki ayinin acilari daha guzel tabii. Arkadas canlisi ve insanlarla birlikte olmayi cok seviyorsunuz herhalde.Zaten gunesiniz de 11.ev de. En sevdigim sey de galiba cok merhametlisiniz. Venus te oglak ta benim gibi ,sadik ve iliskilere,arkadasliklara ciddi,vefali bakiyorsunuzdur.Guney ay dugumu 12. ev de saklandiginiz,zorluklarda kactiginiz yer de, zaten resimle ugrasmaniz falan yaziya dokemiyorum ama belli oluyor buradan.
Bence orta boylu,ve guzel ,anlamli,sevecen bakislisinizdir.Biraz sabit bakisli da olabilirsiniz.Renkli gozlu degilsinizdir genetik cok yatkinlik yoksa. Yukselen boga boynunuzu kisaltip, biraz da ensenizi kalinlastirdi mi bilmem?
Ya benim de merkur yanik durumdaymis boyle heyecanla hemen bir seyler yaziyorum. Yildirim da denemeler yapabilirsiniz demisti. Acemi acemi bir seyler yazdim.Mutluluklar dilerim.
08-23-2008 03:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Melike Yazılan:Merhaba Redrose!
Siz daha tecrubelisiniz ama ben de birseyler yazayim. Ben acilarinizi cok zorlayici buldum haritada. Kova daki ayinin acilari daha guzel tabii. Arkadas canlisi ve insanlarla birlikte olmayi cok seviyorsunuz herhalde.Zaten gunesiniz de 11.ev de. En sevdigim sey de galiba cok merhametlisiniz. Venus te oglak ta benim gibi ,sadik ve iliskilere,arkadasliklara ciddi,vefali bakiyorsunuzdur.Guney ay dugumu 12. ev de saklandiginiz,zorluklarda kactiginiz yer de, zaten resimle ugrasmaniz falan yaziya dokemiyorum ama belli oluyor buradan.
Bence orta boylu,ve guzel ,anlamli,sevecen bakislisinizdir.Biraz sabit bakisli da olabilirsiniz.Renkli gozlu degilsinizdir genetik cok yatkinlik yoksa. Yukselen boga boynunuzu kisaltip, biraz da ensenizi kalinlastirdi mi bilmem?
Ya benim de merkur yanik durumdaymis boyle heyecanla hemen bir seyler yaziyorum. Yildirim da denemeler yapabilirsiniz demisti. Acemi acemi bir seyler yazdim.Mutluluklar dilerim.
melıke tsk ederım guzel yorumun ıcın bence dogru tespıtlerde bulunmussun harıtamla ılgı yorumlara tam gaz devam dıyorum-ok
evet orta boydayım ,bakıslarda dogru:)sabıt bakıslı deyılımdır.renklı gozluyum ama lensgülücük) sanırım yukselen ozellıgı uyusmadı ,mınyon bı tıpım var cok mınyonlardanda deyıl ama yasımı gostermeyenlerden fızıkı dersende duzgun bı fızıkteyım
merkur yanık olunca noluyoohımm

YILDIZ HARITAM
08-23-2008 03:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Melike Yazılan:Merhaba Redrose!

bu tür denemelerinize çekinmeden aynen devam edin bence. -ok

08-23-2008 03:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

redroseee Yazılan:melıke tsk ederım guzel yorumun ıcın bence dogru tespıtlerde bulunmussun harıtamla ılgı yorumlara tam gaz devam dıyorum-ok
evet orta boydayım ,bakıslarda dogru:)sabıt bakıslı deyılımdır.renklı gozluyum ama lensgülücük) sanırım yukselen ozellıgı uyusmadı ,mınyon bı tıpım var cok mınyonlardanda deyıl ama yasımı gostermeyenlerden fızıkı dersende duzgun bı fızıkteyım
merkur yanık olunca noluyoohımm

kız seni alan yaşadı
dertleri filan boşadı
mest olduk vallahi
mest olduuuukk

diye bi şarkı vardı diimi gülücük)

bence senin yoğun terazi vurgusundan dolayı minyon tiplisin diyebiliriz redrose. geçen bir arkadaşımıza daha benzer yorum yapmıştım onda da terazi özelliği çoktu.

merkür-güneş kavuşumlarına yanık merkür denir. güneşe yakın olduğundan ateşli bir iletişimci olur , hızlı konuşur hızlı düşünür hızlı yazar gülücük

08-23-2008 03:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Melike Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Tesekkur ederim Redrose yorumu begenince ben de sevindim. Ogrendikce insallah daha iyi yorumlar yaparim. Bu arada Yildirim da bana yorum yapmis oldu "yanik merkur " konusunda.;) Hizli dusunur,hizli yazar,hizli konusur ama daginik ve konsantrasyonu bozuk olabiliyor insan.ben de yeni ogrendim yanik merkuru :(
Yildirim tesekkurler cesaretlendirdigin icin.
08-23-2008 03:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
garantici Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

RE: Astroloji ve Gözler
bende göz fetişisti biri olarak bu konuya ilgisiz kalamadım ;) evet toprak elementinin verdiği gözler hakkında kesin bi şey söyleyemem belki ama çok sert baktığımı söylerler genelde yakın çevrem ;) teşbihte hata olmaz derler küfreder gibi özelliklede hoşlanmadığım biriyle karşılaşırsam bende katılıyorum akreplerin gözleriyle konuşmasına kesinlikle en gizemli bakış bence aslanlarda bakışlarından anlam çıkarmak gerçekten oldukça zor duygularını gizleyebiliyorlar ha bide gri gözlere çok şaşırdım ben ya gerçekten varmı?
dünyada gri gözlü insanlar

niceliğe saygı duyki seninde niteliğine saygı duyulsun senden öncekiler hiç bir zaman gereksiz değildi tıpkı şimdi senin olmadığın gibi
12-28-2008 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  <<Tasavvuf>> çalışmaları yönünden Astroloji Kerim1S 5 11,873 02-20-2016 06:08 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Astroloji ve Doğru Sorular astrosohbet 62 55,428 12-26-2011 04:36 PM
  Astroloji Öğrenirken Hangi Yolları İzlediniz ve Bu Konuda Neler Önerirsiniz Venüs 17 17,613 09-02-2010 02:24 AM
Son Mesaj: sessizgidiş
  Holografik Astroloji yezda 1 3,955 01-17-2010 10:34 PM
Son Mesaj: Schatz
  Pozitif Astroloji Luli 1 3,397 10-18-2009 03:41 PM
  İslamiyette Astroloji qulsah 3 4,859 01-13-2009 12:24 AM
Son Mesaj: qulsah
  Sufizm ve Astroloji kariyb 0 2,788 11-01-2008 11:44 AM
Son Mesaj: kariyb
  Astroloji ve Müzikterapi Angel 3 4,355 08-18-2008 02:39 PM
Son Mesaj: Angel
  ASTROLOJİ VE KALITIM nev_bahar 4 5,073 06-21-2008 02:51 PM