Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.92 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım
cansin1970 Yazılan:Beyhancığım bende sana şu tarihleri yazsam mümkünse benim için de bir bakabilir misin?

Mart 1999;net gününü hatırlayamıyorum ,ama,beni uzun süre uğraştıracak bir hastalığın başlangıcıydı.

12 Temmuz 2001 , 1. ameliyat tarihim,

18 Mayıs 2004 , 2. ameliyatım,

12 Ağustos 2004 , 3. ameliyatım.

Beyhancım şimdi bu tarihlerde yer alan etkilerde anlamlı bir benzerlik var mıdır?Onu da merak ediyorum açıkçası...Şimdiden çok teşekkürler...

Sizin bu dönemde yaşamış olduğunuz rahatsızlıkla ilgili sorumlu gezegen Plüton ve Uranüs diyebiliriz bence;

Tr. Uranüsle başlayalım 12 Temmuz 2001 tarihi;

Tr. Uranüs 6. evinizde ve yaptığı tek açı; Jüpiterle oluşan kare açı.
Bu dönemde hayata bakıç açınız sanki test ediliyor gibi düşünceler içinde olduğunuz bir dönem olabilir. İlk ameliyatınızda bazı sorunlarla karşılaştınız mı?

Sonra Tr Plüto 3. evinizde ve Uranüsle tam bir kavuşum içinde; Transit plüto bu evdeyken eğer ser açılar varsa bazı dertler olacağını anlatıyor. Bu dönemde kavuşumdan dolayı çok yüksek bir enerjiye sahip olduğunuzu da söyleyebiliriz. Bu enerji size zorda gelmiş olabilir.

18 Mayıs 2004 ve 12 Ağustos 2004 tarihli transitlerinizde aynı etkiler mevcut ağır giden gezegenler için;

18 Mayısta 6. evinizde bulunan Tr Uranüs Ayla 60lık bir açı yapmış; sizin haritanızda 6. eviniz boş. Duygusal olarakta çok karışık olduğunuz bir dönemdi sanırım, Uranüsün Ay ile ilişkisinde ameliyat tehlikesi sözkonusu ve sizinde tam bu dönemde bunu yaşamış olmanız astrolojinin önemini vurguluyor.

Tr. Plütoya gelince Tr Plüto 4. evinizde ve ASC ile 60lık açı var; bu dönemden sonra bir iki yıl içinde ev hayatınızda değişimler olmuş olabilir. ASC ile oluşan açılar önemlidir, zaten Plütoda sizin haritanızda 1. evde ve kişisel değişikliklerde yaşamış olduğunuz bir dönem olabilir. Başkalarına karşı biraz daha duyarsız davranışlarda bulunmuş olabilirsiniz; ama ameliyat stresi ve içsel olarak hissettiğiniz huzursuzluklar size bu tavrı verebilir. Zor bir dönemiydi sizin için?

Bu konu başlığında cevap bekleyen sevgili arkadaşlarım, ilk mesajımdada belirttiğim gibi fırsat buldukça cevap verebiliyorum, hele ki son 1.5 haftadır düzgünce forumda zaman geçiremiyorum bile, umuyorum anlıyorsunuzudr. Hiç bir sorunuz cevapsız kalmayacaktır.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
01-23-2009 03:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »