Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.92 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım
ay_se Yazılan:bende bir yakınımın trafik kazası geçirdiği anın haritasını eklemek istiyorum. kırıklarla atlattı allaha şükürd.haritası kaza anı

ay-se selam ; yakınının kaza anında yaşadığı transitlere göz attım. ve hadesle ortak bir noktası olduğunu gördüm. hadesinde yakının tamer'inde güneşleri tepe noktasında ve kaza anında sert etkiler alıyorlar..
hadeste , tepede ki güneşine transit mars dokunuyordu. tamerde ise tepedeki güneşine 1.evden güneş - uranüs ikilisi 90 derece sert bakıyor..
yine 1.evdeki transit merkür , tamer'in tepedeki merkürüne 90 derece sert bakıyor..
bu tür kazaların baş aktörlerinden kabul edilen transit mars ise tamer'in 11.evindeki oğlak birikiminin üzerinden henüz geçmiş..
ben diyorum ki , tamer kazanın olduğu o hafta içinde gerilimli ve enerjik bir süreç yaşamış olabilir. sakin bir hafta olduğunu sanmıyorum kaza öncesinin de..
imkanınız varsa , bu soruyu ona sormanızı rica edebilirim ay-se hanım ; belkide kazanın sebeplerinden biri olmuştur hafta boyu yaşayabileceği gerilimler..
bunlar tabii nacizane tahminlerim şu anda , yanılma payımı kabul ediyorum..

çanak harita tipinden ve jüpiterden bahsetmişsiniz , jüpiter tamer'in haritasında geri harekette.. olmasaydı çok güçlü konumda olurdu bence jüpiter..
oysa geri harekette ki bir gezegen transitler tarafından tetiklendiğinde etkisini ortaya koyabiliyor.. vee kaza anında tamer'in en güçlü evi 1.evinden geçmekte olan transit uranüs - güneş ikilisi , tamer'in jüpiterine 120 derece açıyla bakıyor !
yani transit mars tarafından sarsılan oğlaktaki birikim ile zıttında bulunan yengeçteki tetiklenmiş güçlü jüpiter haritada aktive oluyor.
tansit plüto ise tam olarak tamer'in merkürünün üzerinde..
hadesin yorumunda da söylemiştim ; mars - uranüs - plüto ( jüpiterin zıt açılarınıda dahil edebiliriz ) sert etkileri kaza vb. şiddetle ilgili sonuçlara işaret edebiliyor..

bence kazanın haritada ki 5. ve 11.ev gezegenlerinin aktive olmasıyla ilgisi olabilir.
şimdi ay-se hanım ; mantık yürüterek bir iki tahminde bulunacağım ve sizden kritik rica ediyorum ;

- kazanın öncesinde tamer'in arkadaş gruplarıyla ilgili bir bağlantısı olmuşmudur ? 5.ve 11.evler arkadaş gruplarını , organizasyonları temsil eder çünkü bu yüzden soruyorum..

- kazada tamer'in sorumluluk payı yüksekmidir ?
transit neptün , 9.ev mars-plüto akrebine sert bakıyor ayrıca ve tamer kaza sürecinde BANA BİRŞEY OLMAZ , ÇOK GÜÇLÜYÜM içgüdüleriyle kendini kandırmış hız yapmış yada yaya ise dikkatsizlik edip riske girmiş olabilir yorumu geldi aklıma..

10-05-2007 07:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım - astrosohbet - 10-05-2007 07:57 AM
"galaxia için" - Angel - 01-14-2009, 05:13 PM
ece için; - Tuğçe - 09-10-2010, 01:06 PM
feynmann_m için - Tuğçe - 12-17-2010, 08:23 PM
Geçmiş Transitlerimiz - Angel - 01-10-2009, 01:57 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sigarayı bırakmak için uygun zaman zorlamak 0 4,459 01-20-2015 11:22 PM
Son Mesaj: zorlamak
  12 Eylül Referandumuna Astrolojik Bakış Tuğçe 6 8,917 10-23-2010 11:16 AM
Son Mesaj: Daily

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir