Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.92 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım
Yazar Mesaj
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 1

Cvp: Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım
1 Ekim ve 2 Ekim 2008 için bakabilirmiyiz. 1 Ekim saat 22:30 - 23:30 arası benim açımdan çok kötü bir olayı yaşadığım gece oluyorda 2 Ekimide hastanede geçirmek durumunda kaldım. O yüzden 1 Ekimdeki transitleri merak ediyorum. Yorumları bekliyorum şimdiden teşekkürler..

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
01-10-2009 04:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

bende paylaşayım :( bir süredir 6.evimde pluto transiti yaşıyorum ve turp gibiydim ne olduysa son 2 senede oldu birden zayıflama ve titreme tahliller sonucunda hipertiroid olduğumu ve ameliyat olmam gerektiğini öğrendim ve bu arada aynı zamanda ayaklarımda sedef oluştu hiç birşeyim yoktu benim, gayet sağlıklıydım mayıs 2008 de ameliyatımı oldum artık hayatımın sonuna kadar kullanmam gereken bir ilacım var. Plüto transiti benim sağılığımı da kökten değiştirmiş oldu. Kimseyi korkutmak istemem 6.evinde pluto transiti yaşayan herkes hasta olacak diye bi durum yok tabii ama benim yaşadıklarım bunlar maalesef..
01-11-2009 02:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Ya ben 2008 Kpss de başarılı olamadım o zamanın transitlerinede bakabilir miyiz gülücük

01-11-2009 02:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Leda Yazılan:1 Ekim ve 2 Ekim 2008 için bakabilirmiyiz. 1 Ekim saat 22:30 - 23:30 arası benim açımdan çok kötü bir olayı yaşadığım gece oluyorda 2 Ekimide hastanede geçirmek durumunda kaldım. O yüzden 1 Ekimdeki transitleri merak ediyorum. Yorumları bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Ledacım senin verdiğin tarihe göre transitlerine baktım. Transit Satürn senin Venüsünle ve Jüpiterinle kavuşumda Birde tr. Mars Ayla kare açı yapmış.

Tr Mars enin 4. evinde ,Biliyorsun Mars tetikleyicidir, Ay ın etkisiyle Ameliyat, diş çektirme, pansuman ile ilgili tıbbı işler daha kolay olabilir. Rahatsızlığın o gün aniden mi çıktı bilmiyorum ama Marsın verdiği enerji ters tepki yapmış, duygusal olarakta senin için olumsuz bir gün olmuş diyebiliriz. Yani rahatsızlığı Mars tetiklemiş, artık enerjisini dışa vurmuş. Yaşadığın rahatsızlık ailenide yoğun şekilde etkiledi sanırım. Tr. Satürn venüs ve Jüpiterle birlşemiş ve senin 2., 7. ve 9. evinide etkiler (Tr. Satürn etkilediği planetlerin yönetici evleride etkiler.) zaten tr Satürn 2. evinde bulunuyor ve bu dönem maddi açıdanda sıkıntılar sözkonusu olabilir.

Bu dönemde senin aşk ayatındada değişimler sözkonusu oldumu Ledacım?

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
01-11-2009 05:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Beyhan Yazılan:
Leda Yazılan:1 Ekim ve 2 Ekim 2008 için bakabilirmiyiz. 1 Ekim saat 22:30 - 23:30 arası benim açımdan çok kötü bir olayı yaşadığım gece oluyorda 2 Ekimide hastanede geçirmek durumunda kaldım. O yüzden 1 Ekimdeki transitleri merak ediyorum. Yorumları bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Ledacım senin verdiğin tarihe göre transitlerine baktım. Transit Satürn senin Venüsünle ve Jüpiterinle kavuşumda Birde tr. Mars Ayla kare açı yapmış.

Tr Mars enin 4. evinde ,Biliyorsun Mars tetikleyicidir, Ay ın etkisiyle Ameliyat, diş çektirme, pansuman ile ilgili tıbbı işler daha kolay olabilir. Rahatsızlığın o gün aniden mi çıktı bilmiyorum ama Marsın verdiği enerji ters tepki yapmış, duygusal olarakta senin için olumsuz bir gün olmuş diyebiliriz. Yani rahatsızlığı Mars tetiklemiş, artık enerjisini dışa vurmuş. Yaşadığın rahatsızlık ailenide yoğun şekilde etkiledi sanırım. Tr. Satürn venüs ve Jüpiterle birlşemiş ve senin 2., 7. ve 9. evinide etkiler (Tr. Satürn etkilediği planetlerin yönetici evleride etkiler.) zaten tr Satürn 2. evinde bulunuyor ve bu dönem maddi açıdanda sıkıntılar sözkonusu olabilir.

Bu dönemde senin aşk hayatındada değişimler sözkonusu oldumu Ledacım?

Evet değişimler olmuştu canım. O gün duygusal olarakta benim için olumsuz bir gündü. Yaşadığım şey ailemide yoğun olarak etkiledi evet. Maddi açıdan bitiktim hala bitiğim gülücük

01-11-2009 05:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Leda Yazılan:Evet değişimler olmuştu canım. O gün duygusal olarakta benim için olumsuz bir gündü. Yaşadığım şey ailemide yoğun olarak etkiledi evet. Maddi açıdan bitiktim hala bitiğim gülücük

gülücük Transitlerde bunu gösteriyor, o günden bu yana seyahalatlerindede fazlalaşma olabilir. Yaşadığın rahatsızlığın boyutu çok ciddi değildir diye umuyorum canım.

MEVLANA
[i]
01-11-2009 05:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Beyhan Yazılan:
Leda Yazılan:Evet değişimler olmuştu canım. O gün duygusal olarakta benim için olumsuz bir gündü. Yaşadığım şey ailemide yoğun olarak etkiledi evet. Maddi açıdan bitiktim hala bitiğim gülücük

gülücük Transitlerde bunu gösteriyor, o günden bu yana seyahalatlerindede fazlalaşma olabilir. Yaşadığın rahatsızlığın boyutu çok ciddi değildir diye umuyorum canım.

O günden beri pek ailemle kalmadım gülücük seyahatlerim baya bi arttı yani. antep izmir vs.. ciddiydi cnmcım ya :( teşekkür ederim..

01-11-2009 05:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cansin1970 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım
Beyhancığım bende sana şu tarihleri yazsam mümkünse benim için de bir bakabilir misin?

Mart 1999;net gününü hatırlayamıyorum ,ama,beni uzun süre uğraştıracak bir hastalığın başlangıcıydı.

12 Temmuz 2001 , 1. ameliyat tarihim,

18 Mayıs 2004 , 2. ameliyatım,

12 Ağustos 2004 , 3. ameliyatım.

Beyhancım şimdi bu tarihlerde yer alan etkilerde anlamlı bir benzerlik var mıdır?Onu da merak ediyorum açıkçası...Şimdiden çok teşekkürler...

''TECRÜBE'' hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir...
01-12-2009 08:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

oy oy pek birikmişgülücük)

Mesaj sırasına göre kim istekte bulunduysa hepinizin transitlerine bakarım arkadaşlar.

galaxiadan sonra cansın1970 sizin verdiğiniz tarihlerde yaşadığınız transitleri incelerim.

MEVLANA
[i]
01-12-2009 09:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

"galaxia için"
galaxia senin ilk önce üniversiteye başladığın yılın transitlerine baktım, diğer iki tariha daha sonra bakacağım, cumaya kadar bakarım..

1998 yılında üniversiteye başladığın güne göre;

Tr. Satürn 3. evinin grişinde ve Ay ila kavuşum var. Bu transit süresinde duygularını daha içe atmaya eğilimli olduğunu söyleyebiliriz. Bu dönem senin için mesleğinde ve başka soumluluklarınla ilgili üzerinde ciddi baskılar hissettiğin zamanlar olabilir. O dönemde hayatına giren kişilerle ilşki sınırlarını tam olarak belirlediğin bir dönem olduğunu söyleyebilriz.

Birde o tarihte Tr. Uranüz 5. evin sonlarında Güeşle tam bir kare açı yapmış, kendine tam olarak,yani içsel olarak eğildiğin bir dönem olmalı senin için. 5. eb Aslan ve Güneşle ilgili ve Güneşlede oluşan kare açı içinde bulunduğun korku ve alışkanlıklarla yüzleşme dönemi senin için, ama bu esaplaşmayı sonlandırdığın bir dönemde diyebiliriz çünkü 5. evin sonlarında. Ayrıca bence bu önemli bir konum, Tr Uranüs Natal Uanüsle kare açı oluşturmuş ve bu dönem için, senin hayatının belirli bir geçiş dönemi diyebiliriz. Bazı kişil bunalımları yaşamış olabilirsin.

MEVLANA
[i]
01-14-2009 05:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »