Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.4 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bebek Cinsiyeti
Yazar Mesaj
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Bebek Cinsiyeti
(10-31-2016 02:02 AM)vilma Yazılan:  Gebe kalma anında Ay'ın yeri, maskülin veya Yang (Ateş-Hava) ise, çocuk erkek olacaktır; aksine feminen veya Ying (Toprak-Su) ise kız olacaktır. Ay'ın burçlardaki kalış süresi, yaklaşık 2-2.5 gündür. Yani hesaplar buna göre yapılacaktır, Ay Dönemleri'nin iyi hesaplanması sonucunda ortaya çıkarılacak olan Ay Burcuna göre ayarlanacak olan gebelik anı, önceden belirlenebilir.

İlginç bir bilgi çocuk doğurmuş olanlar hamile kaldığı ana göre ayın yeri üzerinden bilgi verebilir mi acaba çok merak ettim saskin.w

Bu konuyu şöyle destekleyebilirim.
Kızım tüp bebek. Döllendiği günü tam olarak biliyorum yani. 31 ocak... Baktım şimdi ay akrep burcundaymış. Bu söylenen tezi doğruluyor.

Yalnız bu durum bir başka tezi daha doğruluyor. 5. evim erkek burç ama yöneticisi dişi bir burçta. Yani ilk çocuğum kız olacak durumu her türlü ortaya çıkacakmış.

Yalnız şöyle bişey var. Aynı günler işlem yaptırdığımız diğer arkadaşın da ikiz kızları var. Hep, bu acaba tesadüfmüdür derdim. Çünkü onların döllenen ve sağlam kalan çok yumurtaları vardı. Transfer edilenin ikisininde kız olması tarihsel açıdan sanırım ironik gülücük

10-31-2016 08:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

RE: Bebek Cinsiyeti
5. ev akrep ve plüton var
Çocuğum olsa kız mı olacak?
Kadın doğurur ama erkeğin de haritasına bakmak gerekmez mi?

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
10-31-2016 12:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-31-2016 12:14 PM)vilma Yazılan:  
(10-31-2016 08:40 AM)gemini Yazılan:  Bu konuyu şöyle destekleyebilirim.
Kızım tüp bebek. Döllendiği günü tam olarak biliyorum yani. 31 ocak... Baktım şimdi ay akrep burcundaymış. Bu söylenen tezi doğruluyor.

Yalnız bu durum bir başka tezi daha doğruluyor. 5. evim erkek burç ama yöneticisi dişi bir burçta. Yani ilk çocuğum kız olacak durumu her türlü ortaya çıkacakmış.

Yalnız şöyle bişey var. Aynı günler işlem yaptırdığımız diğer arkadaşın da ikiz kızları var. Hep, bu acaba tesadüfmüdür derdim. Çünkü onların döllenen ve sağlam kalan çok yumurtaları vardı. Transfer edilenin ikisininde kız olması tarihsel açıdan sanırım ironik gülücük

Aa şaşırdım yahu, bi kaç kişi üzerinde de denemek lazım gülücük Bebişin de yeni doğmuş olmalı, Allah bağışlasın ask ask ask Burcu ne, akrep mi yoksa :D

5.ev mevzusunu bende okumuştum bi yerde denedim çocuğu olanlar üzerinden annem üzerinden felan ama tutmadı :D Bir de placidus a göre mi bakmalı whole sign a göre mi bakmalı mevzusu da var.

Burcu kıyıdan köşeden terazi :D akrep burcu kadınlar alınmasın ama akrep olmasını hiç istememiştim. Ay burcu da yengeç. Hergün bakıyordum da ayın hareketlerine.... Bu arada yengeç burcu ne alaka kestiremedim aðla... ne benim ne eşimin haritasında yengeçlik bi durum yok. Hiç sevmediğim ilk burçtur kendileri

Ben etrafımdaki arkadaşlardan çok gözlemleyemiyorum çoğu bekar çünkü. Ya da biçoğu Doğum saatini bilmiyor.

Dediğim gibi ben sadece kendimden deneyimlediğimi yazdım. 2. çocuğu düşünseydim onun analizini de yapardım. Çünkü haritama göre 2. çocuğumda kız görünüyor. 7. evim eril burç ama yöneticisi dişi bir burçta....

11-01-2016 01:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Bu konuyu şöyle destekleyebilirim.

[/quote]

Benim de 5. Evimde boğa var. 5.ev yöneticisi güneş 4. Evimde koç burcunda. ...
Bakalım erkek mi olacak ? Önce evlenmek gerek tabi
Aslindq Kız erkek fark etmez hayırlı evlat olsunlar tüm çocuklar.
Bizimki merak işte. (:
[/quote]

Yanlış mı anladım; öyleyse kusura bakmayın hormonlar. çiçek
Eğer ki 5. Evin boğa ise yöneticisi venüs olur. Venüs hangi burçta ise ona göre cinsiyet tahmini yapabilirsin.
İnsan elbet şu olsun demiyor ama merak başka şey işte.

11-01-2016 01:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(11-01-2016 01:43 PM)divitsizhokka Yazılan:  Venus balık burcunda ...
Ama el ve yüzükle yapılan çocuk cinsiyeti öğrenme yöntemi var. Arkadaşlarim yapmıştı. erkek çıkıyordu

5. ev yöneticisinin bulunduğu burçtan bakılırsa kız olur. Tabi okuduğunuz gibi başka tezler de mevcut.
Allah gönlünüzün muradını versin inş. çiçek

O tip ne varsa yaptığımda hep erkek çıkardı
Hatta bütün hamilelik belirtilerim erkekti, hamileliğimi her gören erkek sanırdı, ilk 5 ayda da erkekti zaten :D sonradan kız oldu....

Şimdi doğdu hala bile sima olarak kızdan çok erkeğe benziyor :D ama kız yani, yapabilecek bişey yok.
Her daim duam Allah hakkımda hayırlısını versindi... Hayırlısı demekki buydu ve kızım olduask

11-01-2016 05:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(11-04-2016 03:52 PM)vilma Yazılan:  Şimdi gebe kalma anında ayın konumuna göre bebek cinsiyeti belli olduğunu varsayarsak ikiz kiz erkek nasıl açıklanabilir ay bir burçtan başka burca geçerken mi... saçma geldi. O zaman sadece ayın konumunun etkisi yetersiz kalıyor. Şimdi merak ettim ikiz kız erkekte çok nadir oluyo genelde tüp bebek tedavisiyle oluyor sanırım

Belki değişken burçlara bakmak gerekir. İkizler ya da balık gibigözkýrpma
11-04-2016 04:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@vilma Astroloji ve çocuk cinsiyeti konusunu hiç araştırmadım. Pek bilgim yok astroloji açısından. Bu konuda en iyi bilgi astrolojiyle alakasız ama bi hadiste vardı.
11-04-2016 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

http://www.muhakeme.net/forum/genel-isla...tleri.html
En son maddelerde yazan. Hadis buna benzerdi, marifernameden buldum. Okuduysan bilirsin;)
11-05-2016 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Gezegen saatleri kısmı da benim çok hoşuma gitmişti. İlk başta okuyup reddetmemek gerekiyor, babam kitabı eline alıp tam da bu kısma bakmıştı. Sonu tahmin ettiğin gibi;)
11-05-2016 12:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir