Değerlendir:
  • 30 Oy - 3.1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satürn Burçlarda
Yazar Mesaj
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

RE: Satürn Burçlarda
Satürn Oğlak'ta 5.evde.
Yükselen ve Ay Başak konumu ile birlikte mesafeli bir görünümüm var.

Ama bu durumun çözülmesi için çabalamam gerekmiyor.
Ay-Venüs karşıtlığım var.sürprizzz
10-05-2011 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(10-05-2011 12:14 AM)Equilibrium Yazılan:  Satürn Oğlak'ta 5.evde.
Yükselen ve Ay Başak konumu ile birlikte mesafeli bir görünümüm var.

Ama bu durumun çözülmesi için çabalamam gerekmiyor.
Ay-Venüs karşıtlığım var.sürprizzz

Satürn Oğlakta olunca , oğlak burcuna ( 10.ev miş gibi düşünebilirsiniz ) ait potansiyelleri çaba yoluyla geliştirmek gerekebilir.
Mesleki konular , toplum içinde bir tür saygınlık kazanmak vb.

10-05-2011 05:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lacrimosa Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

saturnum 7 evde terazide bunun anlamı nedir
12-17-2011 01:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-17-2011 01:41 AM)lacrimosa Yazılan:  saturnum 7 evde terazide bunun anlamı nedir

İmzandaki doğum haritanda Satürnün 7.evde Yay burcunda görünüyor ( Terazi değil )

* Yaş farkı olan insanlarla ilişkiler kurmak

* Sevgini , beğenilerini ifade etmekte tutukluk ( yada böyle biriyle ilişki kurmak )

12-17-2011 05:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Satürn'üm 8.evde Balık(19 derece 14' 49"-Retrograde) ,fedakar olduğum doğru ama sabırlıyımdır da,hileye meyil vardı mesela yorumların birinde ama beni güme götürecek bile olsa doğru neyse oradayımdır ki hayatımın çoğu yerinde bunu yaptım..Yaşam koşullarım farklı olsa belki daha farklı olurdu bilemem ama merak ettiğim şeyi sorayım: Satürn'ün etkisinin haritamda kuvvetli olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Ve etkinin kuvvetine göre verdiği özellikler de değişiyor sanırım..

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
05-02-2016 09:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Şuraya yeniden yazayım bari,taaa 5 Mayıs 2016 nere,bura nere,bayağı bir şey öğrendik :D Hala da çok yolumuz var o ayrı gülücük

8.evde ve Balık'ta olan natal Satürn kişilik olarak önce beni bayağı bulandırdı,hatta çorba oldum gülücük Sonrasında beni önce psişik konulara,daha sonra astrolojiye doğru iteledi,kendimi bayağı keşfettim,gerek kendi çabamla,gerek çoğunuzun yardımıyla (çok çok teşekkürler).Şimdi bu aralar kare açıda Yay'da ya kendileri,önceden de Oğlak'ta bir Merkür retrosu yaşandı biliyoruz,o Merkür retrosunda ben oturdum bayağı sorguladım kendimi,ayrıca o Merkür önce natal Venüs'e 60'lık yaptı,sonra geldi natal Satürn'e kare de yaptı sanırım,düşünceler açısından özellikle 1 hafta kadar güzel gümledim,ama kendimi de farkettim.

Daha sonracağıma 2.ev Başak,6.ev (Uranüs ve Neptün'ü içinde barındıran 6.ev) Oğlak ve ulaşmak istediğim yer 10.ev Boğa bana "Kalk artık,bu sen değilsin!Düşündün,kendini buldun ve uygula!Yapabilirsin!" dedi ve ben kendimi bulup çabalamaya,geçmişle aramdaki duvarı örmeye başladım gülücük Hatta hedefimi başarabilirsem -ki başaracağıma inanıyorum,gerçekten emek sarfediyorum,şans dileyin/dua edin bana dostlar- bir başarısızlığın bazen ne kadar güzel sonuçlar doğurabildiğini yazabildiğim her yere yazıp,haykırabildiğim her yerde haykıracağım.

Ha ayrıca bazı yerlerde o Balık-Satürn'deki insanlar sezgilerini abartır denilse de şu ana kadar çok şükür yanılgım olmadı,sanırım kendini ve hislerini hepten büyük görmemekle,mütevazi kalmakla alakalı bir olay bu,kaç tane insan ya da olay için "Bu beni gümletir" dediysem yanılmadım,gümledim ve kendime geldim.Özetle: Satürn'den bu kadar korkmayın,bir transitinde Allah korusun anneniz-babanız-kardeşiniz veya başka sevdikleriniz ölmediyse korkmayın,Allah gecinden versin bendeki tek korku bu :/ Bunlar dışında verdiği dersleri almaya bakın,bazen gerçekten güzel dersler veriyor Satürn,hatta ben yaşadığım çoğu zorluğa "İyi ki yaşamışım" diyorum.

Dipnot: Transit Satürn ve natal Satürn'ü sentezleyip bir yorum yaptım ama,tr Satürn natal Ay-Şiron-Merkür-Güneş-KAD-Venüs-Mars-Plüto ve Jüpiter'in üzerinden geçti,şu an 5.evimde seyrediyor,retroda tekrar Jüpiter'in üstüne gelir mi bilmiyorum.Döngüm tamamlandı tamamlanacak ve içselleri de teker teker öptü,ders alabilirseniz teşekkür bile edebiliyorsunuz ona...

Bir de yalan yok 6.evden geçişinden korkmuyor değilim.Uranüs ve Neptün kavuşum halinde oradalar.Kollektiflerde nasıl bir etki yapar bilmiyorum,bir ara Transitler bölümünden okuyayım bari gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-26-2017 07:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Cvp: Satürn Burçlarda
(02-26-2017 07:19 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Şuraya yeniden yazayım bari,taaa 5 Mayıs 2016 nere,bura nere,bayağı bir şey öğrendik :D Hala da çok yolumuz var o ayrı gülücük

8.evde ve Balık'ta olan natal Satürn kişilik olarak önce beni bayağı bulandırdı,hatta çorba oldum gülücük Sonrasında beni önce psişik konulara,daha sonra astrolojiye doğru iteledi,kendimi bayağı keşfettim,gerek kendi çabamla,gerek çoğunuzun yardımıyla (çok çok teşekkürler).Şimdi bu aralar kare açıda Yay'da ya kendileri,önceden de Oğlak'ta bir Merkür retrosu yaşandı biliyoruz,o Merkür retrosunda ben oturdum bayağı sorguladım kendimi,ayrıca o Merkür önce natal Venüs'e 60'lık yaptı,sonra geldi natal Satürn'e kare de yaptı sanırım,düşünceler açısından özellikle 1 hafta kadar güzel gümledim,ama kendimi de farkettim.

Daha sonracağıma 2.ev Başak,6.ev (Uranüs ve Neptün'ü içinde barındıran 6.ev) Oğlak ve ulaşmak istediğim yer 10.ev Boğa bana "Kalk artık,bu sen değilsin!Düşündün,kendini buldun ve uygula!Yapabilirsin!" dedi ve ben kendimi bulup çabalamaya,geçmişle aramdaki duvarı örmeye başladım gülücük Hatta hedefimi başarabilirsem -ki başaracağıma inanıyorum,gerçekten emek sarfediyorum,şans dileyin/dua edin bana dostlar- bir başarısızlığın bazen ne kadar güzel sonuçlar doğurabildiğini yazabildiğim her yere yazıp,haykırabildiğim her yerde haykıracağım.

Ha ayrıca bazı yerlerde o Balık-Satürn'deki insanlar sezgilerini abartır denilse de şu ana kadar çok şükür yanılgım olmadı,sanırım kendini ve hislerini hepten büyük görmemekle,mütevazi kalmakla alakalı bir olay bu,kaç tane insan ya da olay için "Bu beni gümletir" dediysem yanılmadım,gümledim ve kendime geldim.Özetle: Satürn'den bu kadar korkmayın,bir transitinde Allah korusun anneniz-babanız-kardeşiniz veya başka sevdikleriniz ölmediyse korkmayın,Allah gecinden versin bendeki tek korku bu :/ Bunlar dışında verdiği dersleri almaya bakın,bazen gerçekten güzel dersler veriyor Satürn,hatta ben yaşadığım çoğu zorluğa "İyi ki yaşamışım" diyorum.

Dipnot: Transit Satürn ve natal Satürn'ü sentezleyip bir yorum yaptım ama,tr Satürn natal Ay-Şiron-Merkür-Güneş-KAD-Venüs-Mars-Plüto ve Jüpiter'in üzerinden geçti,şu an 5.evimde seyrediyor,retroda tekrar Jüpiter'in üstüne gelir mi bilmiyorum.Döngüm tamamlandı tamamlanacak ve içselleri de teker teker öptü,ders alabilirseniz teşekkür bile edebiliyorsunuz ona...

Bir de yalan yok 6.evden geçişinden korkmuyor değilim.Uranüs ve Neptün kavuşum halinde oradalar.Kollektiflerde nasıl bir etki yapar bilmiyorum,bir ara Transitler bölümünden okuyayım bari gülücük

Satürn neptünle kavuşunca kafan çalkalanır, uranüsün üstünden geçince de seni kısıtlayan ne varsa atmak istersin

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
02-26-2017 09:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

İkisiyle de aynı zamanlarda kavuşacak,benim endişem o,umarım kolay geçer gülücük

Haritam
02-26-2017 01:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Cvp: Satürn Burçlarda
(02-26-2017 01:05 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  İkisiyle de aynı zamanlarda kavuşacak,benim endişem o,umarım kolay geçer gülücük

Satürnden korkulacak bir şey yok. Sorumlulukları yerine getirdikten sonra gülücük

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
02-26-2017 01:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Yayda besinci evde. Saturn dongumu yasadim gerilerken bir daha ustunden gececek. Saturn Beste sikintili bir konum, acilarim da kotu, karamsar bir insanim. Daha dogrusu bir gun jupiterin sevinci bir gun saturnun halkasi seklinde takiliyorum

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
02-27-2017 12:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Satürn - Kısıtlanma - Ödül Hades 26 50,068 03-30-2020 07:12 PM
Son Mesaj: Hattusas
  Satürn Evlerde Angel 127 207,511 01-30-2019 01:26 AM
Son Mesaj: justicee
  Satürn Döngüsü (29 Yaş Bunalımı) Angel 61 90,829 09-02-2018 07:07 PM
Son Mesaj: Feslegen