Değerlendir:
  • 30 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güneşin Açıları
Yazar Mesaj
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Güneşin Açıları
(11-07-2010 02:53 PM)Yıldırım Yazılan:  renkler üzerine çok bilgili değilim bende , yinede etkisi olduğunu düşünmeye başladım.
Mars mesela medical astrolojide kan hücreleriyle ( alyuvarlar ) bağlantılı ve Mars-Koç potansiyelinin rengi Kırmızıdır.

Renklerle ilgili yazıyı ekledim özellikle ticaret alanında ve reklam sektöründe renk algılamaları önemli bir faktör. Konuda renklerin hangi sektörlerde nasıl kullanıldığı anlatılmış.
11-07-2010 03:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
libra's justice Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Merhabalar,aranıza yeni katıldım.Her yerde güneş mars kavuşumu son derece agresif bir yapı olarak değerlendiriliyor ama Terazi de yerleşmiş güneş ve mars kavuşumu hakkında neler söylenebilir?Kavuşum 2.evde.Ay burcum Aslanda Yükselenim Başak.

[Resim: manatalchart.th.gif]
01-03-2011 01:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-03-2011 01:43 AM)libras justice Yazılan:  Merhabalar,aranıza yeni katıldım.Her yerde güneş mars kavuşumu son derece agresif bir yapı olarak değerlendiriliyor ama Terazi de yerleşmiş güneş ve mars kavuşumu hakkında neler söylenebilir?Kavuşum 2.evde.Ay burcum Aslanda Yükselenim Başak.

Öncelikle hoşgeldin ,

Terazi burcu , zıt burcu olan Koç'un aksine çabuk öfkelenmeyi değil , sakinliği ifade eder.
Terazi burcundaki Güneş-Mars kavuşumu çok agresif olmayacaktır ancak tipik teraziye göre daha huzursuz ve dengesi bozulduğunda tartışmacı özellik kazanır.

01-03-2011 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(06-01-2010 04:45 PM)Serena Yazılan:  
(06-01-2010 04:42 PM)Vena Yazılan:  Rüküşlük mü:D verygood bunu bilmiyordum ama katılıyorum. Bir de Güneş-Venüs 45liği etrafındakilerce artık evine ve gücüne göre değişir açının, çekememezlik, arkadan kuyu kazılma gibi durumları da gösterebilir ama tali açı sonuçta, eğer Güneş'in çok dar orblu önemli açıları yoksa ve bu açı dar orbluysa Güneş-Venüs karesi işlevi görme şansı olur.

britney spears'ta var bu açıdan. ve bence yeterince rüküş gülücük

bende de var bu açı ama ben iyi giyinirim.Yani etrafımın tepkisini söylüyorum bu yönde.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
01-03-2011 02:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(01-03-2011 01:43 AM)libras justice Yazılan:  Merhabalar,aranıza yeni katıldım.Her yerde güneş mars kavuşumu son derece agresif bir yapı olarak değerlendiriliyor ama Terazi de yerleşmiş güneş ve mars kavuşumu hakkında neler söylenebilir?Kavuşum 2.evde.Ay burcum Aslanda Yükselenim Başak.

Hoşgeldingülücük Nickin çok hoşmuş. Terazi nezaketten hoşlanan, barış ve uyum yanlısı, kavgadan gürültüden hoşlanmayan bir yapıdadır. Uyum adına taviz verir, her şey güllük gülistanlık olsun diye. Çok fazla taviz pasif agresif tepkiler verdirir. Mars koçla bağlantılı. Terazi ve koç aksı zıt anlamda savaş ve barıştır. Belki sen bu yerleşimle asabi ve öfkeli olmayabilirsin. Ama haksızlık, ilşkilerde eşitsizlik, adil olmayan durumlarda öfkeni ve tepkini yansıtabilirsin. Adalet savaşçısı;) Ya da ay aslan olduğun için, gururun incindiğinde ya da devamlı eleştirildiğinde agresyon gösterirsin. Asc başak olarak bunu pekte yansıtmayabilirsin, ki ay aslanda 12. evde oluyor bu durumda.
01-03-2011 12:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Güneşiniz Satürn gibi bir planet tarafından engelleniyorsa ,Gökyüzündeki Güneşin yaşam sevinci veren ışınlarından yararlanmaya özen göstermelisiniz.(Tecrübeyle sabittir)Eskiden yazları pek sevmezdim.Şimdi kış bitse de bir an önce yaz gelse diye gün sayıyorum.

Nin.Me.Sar.Ra
01-04-2011 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-04-2011 05:51 AM)gezegenjupiter Yazılan:  renklerle ilgili bir çok şey okudum, ders olarak anlatmam gereken bir konuydu ve baya detaylı bir araştırma yapmıştım. insanları çok etkiliyor,havaalanı ışıklarından tutun reklam ve banka panolarına, iş görüşmelerinden kadın erkek ilişkilerine kadar..bu ayrıca yapılan araştırmalarla kanıtlanmış..iyi ki öğrenmişim diyorum şimdi :D

hatırlayabildiklerini ve duruyorsa notlarını Bilirkişi bölümüne Renkler üzerine bir konu açıp paylaşabilirsin istersen.

01-05-2011 08:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(02-26-2011 02:01 AM)avfat Yazılan:  haziran 12 nin haritama baktım, yanlış mı oldu acaba?

yanlış değil o gün Güneş senin Dsc noktasının üzerinde olacak hatta Merkür transitide orada olacak.

O gün niçin önemlidir anlayamadım ama çok kısa şunu söyleyim ,

Bu ikisi çok belirleyici etkiye sahip değildir yinede o gün senin için özel ( güneş ) biriyle iletişim kurabilir , tanışabilirsin vs.
Zaten tanışmış olduğun biriyle bir tür ortaklık kurabilirsin.

İş görüşmesi için yada evlilik benzeri ilişkilerle alakalı bir görüşme için uygundur.

02-26-2011 02:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
avfat Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

kariyerimle ilgili bir sınavım o gün, bir mülakat, referans ve yetkili bir komisyon tarafından seçilme sözkonusu olacak o gün. seçilip seçilmeyeceğimi bilmiyorum, sonuç ne olur diye haritama bakmıştım. pekir kariyerimde deki etkili açılar için nelere bakmalıyım ve de bir komisyonun seçimi olacak bunun için hangi gezegenlere ve açılara bakmalıyım

http://img703.imageshack.us/img703/1203/avfat.gif
02-26-2011 03:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(02-26-2011 03:00 AM)avfat Yazılan:  kariyerimle ilgili bir sınavım o gün, bir mülakat, referans ve yetkili bir komisyon tarafından seçilme sözkonusu olacak o gün. seçilip seçilmeyeceğimi bilmiyorum, sonuç ne olur diye haritama bakmıştım. pekir kariyerimde deki etkili açılar için nelere bakmalıyım ve de bir komisyonun seçimi olacak bunun için hangi gezegenlere ve açılara bakmalıyım

Bu gibi sorularda güne odaklanmaktansa , o sürece odaklanmayı tercih etmek daha mantıklı geliyor.

Astrolojik olarak o günlerde seni çok fazla zorlayacak etkiler göremedim.

Kendini hem sınava gireceğin konuya ait BİLGİ DONANIMI açısından + hemde mental olarak özgüven ve soğukkanlılık gibi özellikler açısından hazırlayabilirsen ( ki asıl bu 2 faktöre odaklanmalısın bence ) Güneş ve Merkürün o gün İkizler burcunda kavuşum yapmaları zihinsel pratiklik ve hazır cevaplılık gibi özeliklerini ortaya çıkarabilir ve senin ÖN HAZIRLIĞINI desteklemiş olur.

* sonucu belli eder demiyorum , ön hazırlığını iyi yaparsan seni destekler diyorum bunu vurgulamak isterim.

02-26-2011 03:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Güneş - Satürn Açıları astrosohbet 31 67,429 12-26-2020 03:45 PM
Son Mesaj: Rosa
  Güneş - Jüpiter Açıları astrosohbet 31 52,462 11-28-2017 04:46 PM
Son Mesaj: dilek8855
  Güneş - Neptün Açıları astrosohbet 79 109,843 07-19-2017 09:07 PM
Son Mesaj: cancimini
  Güneş - Uranüs Açıları astrosohbet 19 34,814 02-26-2017 11:17 PM