Değerlendir:
  • 44 Oy - 2.59 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

UÇURTMA AÇI KALIBI
Yazar Mesaj
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: UÇURTMA AÇI KALIBI
jüpiter ve uranüs koçda olduğu yıllarca;

natal gezegenlerimle, t-jüpiter ve t-uranüs arasında uçurtma açı kalıbı oluşacak.. bunun bana olumlu ya da olumsuz etkisi ne olabilir??

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
02-19-2011 12:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(02-19-2011 12:59 PM)eylülmavi Yazılan:  jüpiter ve uranüs koçda olduğu yıllarca;

natal gezegenlerimle, t-jüpiter ve t-uranüs arasında uçurtma açı kalıbı oluşacak.. bunun bana olumlu ya da olumsuz etkisi ne olabilir??

Eylül, tr ler haritanda uçurtma açı kalıbını oluşturmayacaklar, bunun için aslan burcunda yerleşen bir planetin olmalıydı, yaşayacağın transit terazi-koç aksında meydana gelecek olan zıt açıdır, yani sen bi ve ben oluşumunda ikilemler ve deneyimler yaşayabilirsin, aniden değişen ve sadece kendi benliğine yönelen bir Eylül söz konusu olabilir, öte yandan bazen bize yönelip daha çok kariyer evinle ilgili olacaksın, bazen de ani bir duygu durumu kendi benliğine ve evine, yuvana yönelip evle ve bireysel ihtiyaçlarınla meşgul olmana sebep olabilecektir, evlilik bu süreçte kapını çalarsa şaşırmam tatlım. gözkýrpma
02-19-2011 02:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

(02-19-2011 02:52 PM)Yonca Yazılan:  
(02-19-2011 12:59 PM)eylülmavi Yazılan:  jüpiter ve uranüs koçda olduğu yıllarca;

Eylül, tr ler haritanda uçurtma açı kalıbını oluşturmayacaklar, bunun için aslan burcunda yerleşen bir planetin olmalıydı, yaşayacağın transit terazi-koç aksında meydana gelecek olan zıt açıdır, yani sen bi ve ben oluşumunda ikilemler ve deneyimler yaşayabilirsin, aniden değişen ve sadece kendi benliğine yönelen bir Eylül söz konusu olabilir, öte yandan bazen bize yönelip daha çok kariyer evinle ilgili olacaksın, bazen de ani bir duygu durumu kendi benliğine ve evine, yuvana yönelip evle ve bireysel ihtiyaçlarınla meşgul olmana sebep olabilecektir, evlilik bu süreçte kapını çalarsa şaşırmam tatlım. gözkýrpma

canımsın çok saol..

aslanda satürnüm var.. uçurtma olur gibime geliyor? acaba

02-19-2011 02:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Haklısın Eylül, Aslanda Satürnün varmış, aşağıdaki grafiğe bakınca anlaşılıyor, yoksa haritandan anlayamadım bunu, bu durumda evet jüpiter ile bir açı oluşturmalarına az kalmış, güzel ve şanslı bir süreç, 4. ev ve 10. ev gel gitlerini aşınca hayatında ciddi ve güzel değişimler olabilir Eylül, hatta kimliğinde ki farklılık bana kalırsa seni bile şaşırtacak cinsten olabilir, hayırlısı diyelim.
02-19-2011 03:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

(02-19-2011 03:07 PM)Yonca Yazılan:  Haklısın Eylül, Aslanda Satürnün varmış, aşağıdaki grafiğe bakınca anlaşılıyor, yoksa haritandan anlayamadım bunu, bu durumda evet jüpiter ile bir açı oluşturmalarına az kalmış, güzel ve şanslı bir süreç, 4. ev ve 10. ev gel gitlerini aşınca hayatında ciddi ve güzel değişimler olabilir Eylül, hatta kimliğinde ki farklılık bana kalırsa seni bile şaşırtacak cinsten olabilir, hayırlısı diyelim.

teşekkürler canımmmaskçiçek

bu formu bırakacağımı sanmıyorum, size sürekli bahsederim, hissettiğim transiti etkilerini.gülücük

02-19-2011 03:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

verygood Rica ederim.
02-19-2011 03:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

yoncacım, tekrar okudumda yazdıklarını, bu uçurtma beni bir yöne uçurtacakda, bakalım ne yöne gülücük) dediğin gibi; hayırlısı..

02-19-2011 03:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

cevap için teşekkürler gülücük rotam jüpiterin ters harekette olmasının bi anlamı var mıdır acaba ?

02-19-2011 09:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elaa Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Benim de pluton-mars-ay buyuk ucgenım ve ayın karsısında da yanı ucurtmanın ucunda neptunum var.

Yorumlarınızı beklerım

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=a...&rs=0&ast=
11-25-2011 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(11-25-2011 09:45 PM)elaa Yazılan:  Benim de pluton-mars-ay buyuk ucgenım ve ayın karsısında da yanı ucurtmanın ucunda neptunum var.

Yorumlarınızı beklerım

Sizde zaten büyük su üçgeni var.Bu da su grubu ile ilişkilendirilen konularda yüksek motivasyon şans demek yanılmıyorsam.
Kilit gezegen de dediğiniz gibi Uçurtmanın ucu olan Neptün.
Neptün de su grubu üçgenine gayet uyumlu bir gezegen.
11-25-2011 10:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  YOD Açı Kalıbı Angel 90 131,142 04-08-2019 06:28 PM
Son Mesaj: Rosa
  Boomerang açı kalıbı Félicé 20 32,267 11-08-2012 06:50 PM
Son Mesaj: deniz kaya

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir