Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Neptün ve Hayalleri Gerçekleştirmek
Yazar Mesaj
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: neptün ve hayalleri gerçekleştirmek
sevgili hades, haritanı bilmiyorum ama anladığım kadarıyla kova da bulunuyor neptun - uranus kavusumun... ve super bir konum bu kavusum... imrenilecek kadar guzel yani.... finans evinde durdugu icin coook guzel yaratıcılığını kullanarak cok radikal seylerden para kazanabilirsin.... izmir de bir midye dolma satan, otogarlarda, lunaparklarda bir cocuk vardı, şimdilerde ise bir midye dolma ureten saglık bakanlıgından ve tarım bakanlıugından onaylı belediyeden izinli bir üretim tesisi kurmus... ntv de gecen sene izlemiştim... turkiyede belki dunyada bile tek insan...midye dolma yapan bir fabrika tesisi... ben bayılıyorum bu tarz yaratıcı olanlara... siziin de finans evinde olması cok guzel bu potansiyelinizi muhakkak kullanmanız lazım....
neptunun marsa yaptıgı kare, hırstan ziyade soyle bir ses cıkartır.... "hadi yap, hadi basla..." sana enerji pompalar, her ne hayal kurarsan onu gercekleştirmek adına baslamanı kolaylastırır bence.... baslamak zordur tabii ama bu da zor acı işte.... guzel cok guzel....
kolay gelsin.....

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
08-06-2007 06:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: neptün ve hayalleri gerçekleştirmek - uranus - 08-06-2007 06:12 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Neptün Açıları Angel 63 80,310 08-01-2019 06:18 PM
Son Mesaj: Karmen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir