Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AKREBİN HAYAT AMACI
Yazar Mesaj
melis_bk
Kayıtsız

RE: AKREBİN HAYAT AMACI
Havale etme işin içinde neptün olduğunda maddi konularda çooook kolay olurken manevi şeylerde daha zor ve karmaşık oluyor.
Ve ben bunu daha yeni farkediyorum :D kendimi çok teslimiyet içinde sanırdım meğer hayatla sürekli didişiyormuşum ancak anlıyorum
03-28-2011 12:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(09-07-2009 08:36 PM)Serena Yazılan:  işte akreplerin en büyük yanlışı da burada başlıyor zaten. ceza veren merci muhakkak kendileri olmak istiyorlar. oysa hayatın dengesi ve akışı içinde, yanlışlıklar yapanlar zaten gereken ceza ve ödüllere kavuşuyorlar. akrepler bu noktada bence Tanrı'nın işine haddinden fazla burunlarını sokuyorlar..
örneğin bana göre sokakta bir çocuğu döven bir adamı bunu yapmaktan men etmek, çocuğu adamın elinden kurtarmak ölçülü bir davranıştır.
adama herşeyin başının sevgi oldugunu söylersiniz, o da zaten yaradılışı gereği bunu düşünür. sevgi her kapıyı açan bir anahtardır.
ama kalkıp, adamın üzerinde fanteziler uygulayarak ceza mercii olmak bana göre ölçüsüz bir davranıştır. çünkü yaydığınız bütün iyi ve kötü enerjileri size geri döndüren ilahi bir adalet mekanizması zaten var. hayatı biraz gözlemleyerek de bunu görebiliriz.

Evet Serena... iste burada tasavvuf ortaya giriyor... yani seriat, tarikat(yol), marifet, ve hakikat... en sonuncu olani... hakki görmek... seriattan sonra insanin sectigi yol cok önemli... dedigin gibi cezalandirarak gidiyorsa o bu yolu secmistir, sevgi yolunu tercih ettiyse bu yoldan gidecektir... tabi hakikatine herkes farkli yoldan varir.. önemli olan da dogru olan yolu secmektir...
Bilincli veya bilincsiz eden bulur... dünya yuvarlaktir, tarih tekerrürden ibarettir... caba hep dogruyu göstermekte akimi bulabilmekte... ve dünyanin ömrünün kisaligini en aza indirgeme... ama bizi ilgilendiren taraf ömrü degil de... daha cok imtihan sürecimize zaman kazandirmaktir... sanirim tek bu yönden ömrü önemlidir dünyanin diye düsünüyorum.... Icindeki seytani yenip, saflasabilmek... zaten saf geldik.... imtihan sürecinde herkes farkli yasadi hayatini ve en sonunda bedelini ödeyerek gitmek ki, dünyada ödenememis bedellerin zaten hesabi ölümden sonra devam ediyor... aslinda saf gelip saf gitmek... ama bu da zor olsa gerek öyle degil mi? Insan haliyle takilip düsüyor... ama nicin düstügünden cok neye takilip düstügümüzü bulup, yoldan süpürmek engelleri asmamiza yardimci olur kanaatindeyim....
sevgilerimle...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-30-2011 03:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Cvp: AKREBİN HAYAT AMACI
Keşke akrep olsaydım...

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-11-2017 07:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

Akrep olmak hiç mi hiç güzel değil ahmedd 12 burç arasında akrepe denk gelmek sansizliktir
03-11-2017 10:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(03-11-2017 10:47 PM)gökyüzü Yazılan:  Akrep olmak hiç mi hiç güzel değil ahmedd 12 burç arasında akrepe denk gelmek sansizliktir

Uyanık, zorluklardan kolay sıyrılan, iyi ki pluto asc kavuşumum var. Azcık da olsa akrebim. Hırslılar, mücadeleciler, tuttuklarını koparan, zeki insanlardır.

03-11-2017 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(03-11-2017 07:51 PM)Ahmeedd Yazılan:  Keşke akrep olsaydım...

Benim gibi düşünen biri varmış forumda gülücük Ben bazen Akrep gibi davrandığımı düşünüyorum yükselenim Yay ama ASC-Plüto kavuşumum yok sendeki gibi. Yükselen yöneticim ve Ay'ımın Plüto'yla güçlü açılar yapması ve 8. evdeki Güneş'imden kaynaklı galiba böyle düşünmem gülücük

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
03-12-2017 12:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Bazen bende akrep olsaydım keşke diorum oda türkiyede daha çok başarılı olmak icin en azından şansımın yaver gideceğini bilirdim.

Ama iyi ki akrep değilim. Ben yine koç olmak isterdim. Ay Aslan mc kavusum yükselen terazi merkür boğa venüs kova jupiter kova venüsle kavuşumda. Mars akrep olabilir. Böyle bir haritam olsa heralde dünyaları sallardım

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
03-12-2017 02:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(03-11-2017 10:57 PM)Ahmeedd Yazılan:  
(03-11-2017 10:47 PM)gökyüzü Yazılan:  Akrep olmak hiç mi hiç güzel değil ahmedd 12 burç arasında akrepe denk gelmek sansizliktir

Uyanık, zorluklardan kolay sıyrılan, iyi ki pluto asc kavuşumum var. Azcık da olsa akrebim. Hırslılar, mücadeleciler, tuttuklarını koparan, zeki insanlardır.

Ahmetcim boğa olduğun icin akrepleri beğenmen onların yeteneklerini kıskanman yada gıpta etmen çok normal aynı şekilde ben terazilere karşı öyleyim nasıl yetenekliler kıskanıorum abi ses var görüntü var çekiciler ama şunu unutma onlarında eksik bir noktaları var tamam ama çoğu terazi teması baskın erkekler bir kızla flörtten ileri gidemiyor. Sıkılıp baska kıza bakıyolar ama koç öylemi sağlam karakteri vardır. Şıpsevdi değil tam sevdidir. Tamam belki çekici aurası yoktur ama çok fazla insanı etrafında tutan sağlam karakteri vardır.

Boğa burcu adam kullanamaz mesela , birinin güvenini sarsamaz ici el vermez ama akrep canı isterse ooooo tereyağından kıl çeker gibi yapar

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
03-12-2017 02:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(03-12-2017 02:22 AM)Alejandro Yazılan:  
(03-11-2017 10:57 PM)Ahmeedd Yazılan:  

Ahmetcim boğa olduğun icin akrepleri beğenmen onların yeteneklerini kıskanman yada gıpta etmen çok normal aynı şekilde ben terazilere karşı öyleyim nasıl yetenekliler kıskanıorum abi ses var görüntü var çekiciler ama şunu unutma onlarında eksik bir noktaları var tamam ama çoğu terazi teması baskın erkekler bir kızla flörtten ileri gidemiyor. Sıkılıp baska kıza bakıyolar ama koç öylemi sağlam karakteri vardır. Şıpsevdi değil tam sevdidir. Tamam belki çekici aurası yoktur ama çok fazla insanı etrafında tutan sağlam karakteri vardır.

Boğa burcu adam kullanamaz mesela , birinin güvenini sarsamaz ici el vermez ama akrep canı isterse ooooo tereyağından kıl çeker gibi yapar

İyi ki pluto asc kavuşumum var. O venüsyenin içinde bir "kurnaz" yatıyor.

03-12-2017 08:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(03-12-2017 12:58 AM)say24 Yazılan:  
(03-11-2017 07:51 PM)Ahmeedd Yazılan:  Keşke akrep olsaydım...

Benim gibi düşünen biri varmış forumda gülücük Ben bazen Akrep gibi davrandığımı düşünüyorum yükselenim Yay ama ASC-Plüto kavuşumum yok sendeki gibi. Yükselen yöneticim ve Ay'ımın Plüto'yla güçlü açılar yapması ve 8. evdeki Güneş'imden kaynaklı galiba böyle düşünmem gülücük

Allahım sonunda benim gibi düşünen biri :D

03-12-2017 08:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Akrebin başdönmesi body snatcher 3 5,457 12-12-2011 07:39 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  AKREBİN ÖZÜ,ÖĞRENECEKLERİ ve uyumları ve uyumsuzlukları nev_bahar 5 7,408 11-25-2011 02:59 PM
Son Mesaj: katmer

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir