Değerlendir:
  • 28 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jüpiter Burçlarda
Yazar Mesaj
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Jüpiter Burçlarda
Böyle şeyler yazabileceğim hiç aklıma gelmezdi ama ask nasip olursa bebeğimin jüpiteri de terazide olacak, güneşiyle beraber.... Kardeşimde de jüpiter terazideymiş çiçek

03-18-2016 09:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

"YAY BURCUNDA

Güleç, neşeli, candandır. Huzursuz, ve canı sıkkın olmadığı zamanlarda çok esprilidir. Şanslıdır ama bu şans kendi ölçülerine uymaz... Kendini şanssız ve sömürülmüş gibi hisseder. Altıncı hissi çok kuvvetlidir. Nedenini bilmeden yaptığı şeyler isabetli olur. Aklına geldiği halde yapmadıysa sonradan pişman olur. Gündüzleri evde olup, gece gezmekten, eğlenmekten daha çok zevk alır. Çok çabuk arkadaş olup bunu dostluk boyutlarına çıkarır. Onları ziyaret etmekten hoşlanır. İstemeden birini incitmişse ondan daha çok üzülür ve tamir etmek için uğraşır. Dini kurallara uyulması gerektiğine inanır ve yerine getirmede titiz davranır. Bu konuda etrafındakilere de akıl verir. "

Dini kurallar dışında çok doğru.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
05-02-2016 09:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Jüpiter Başakta

Dürüst, yardımcı, pratik, düzenli ve tüm ayrıntılara dikkat ederlet Başkalarına, beslenme ve sağlığa iyi hizmet etmeyi severler

Gerçekçidir. Onların peşinden gitmek için motive olduklarını hissetmek için sonuçları görselleştirmelidirler. Risk almaktan hoşlanmazlar.

Hayatı rutin severler Onların üretken ve ahenkli hissetmelerine yardımcı olur. Kendileri için yüksek standartlara sahipler. Başaktaki Jüpiter, disiplinli ve ayrımcı biri olarak, başkalarına hayatlarını düzeltmeye ve daha iyi yaşama yardımcı olabilir. Onların zerafeti vardır. İhtiyaç duyulduğunda bir el vermek için bilinirler. Sorunları ve bulmacaları analiz etmede başarılıdırlar.

Başak'taki Jüpiter detaylara odaklıdır, bu da büyük projelerde onları yavaşlatabilir. Temkinli, pratik ve bilimsel yaklaşırlar Bazen alaycı olabilirler. Ancak kesinlikle acil bir durumda sizinle birlikte olmak istediğiniz kişidir.

Başak Jüpiter basit hayatı tercih eder. Değerleri dürüstlük ve sıkı çalışma gibi yaşamın temellerini teşvik eder. Ahlaklarına ve değerlerine bağlı kalmakta büyük ilerleme kaydederler. İyi şanslarını kaybetmenin en hızlı yolu üstesinden gelebileceklerinden daha fazlasını almaktır. Onların mükemmeliyetçi yolları onlara yardım ettiği kadar onlara engel olabilir. Dikkatli olmazlarsa boğulabilirler. Gölge yönleri aşırı kritik ve sinir bozucu olmadır

Edebiyat, bilim ve teknik becerilerle yeteneklidirler. Bu yetenekler, Başak'ın dünyasındaki Jüpiter'in genişlemesine yardımcı olur ve onlara birçok fırsat getirir. Bazı durumlarda verimlilikleri ve odaklanmaları alışmak zor olabilir. Araştırıp mükemmel kütüphanecileri severler. Eğitimi takdir ederler ve ellerinden gelen her şeyi isterler.

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
04-06-2017 10:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Alıntı:ASLAN BURCUNDA

Sevgiyle, sıcaklıkla, cömertlikle yoğrulmuş bir yapıdır. Gözden düşmemek, hep lider olmak, bulunduğu çevrenin en iyisi olmak ister. Kendi kendini çok iyi yetiştirir. Güven hissi veren, olgun ve asil bir kişiliği vardır. Herkesi düşünür, elinden geldiğinde yardım etmekten, yol göstermekten hoşlanır. İyi taklit yapar, sesi güzeldir. İnsanların gütünç taraflarını kırmadan hicveder. Düşüncelerini sanatsal bir şekilde yazıya dökebilir.

Özellikle bu kadar manevi anlamda zorlayıcı etkiler altındayken jüpiter aslan benim için şans olmuşa benziyor. Ses güzelliği yok bence ya da çekingenliğimden kaynaklı henüz bilemiyorum gülücük Dikkate alınmak benim için önemlidir ama yüksek egom yoktur.

Peki benim uzun uzun ayrıntılı şekilde bir şeyler anlatmamda bazen çenemin çok düşmesinde ve rahatıma düşkünlüğüm konusunda etkili mi bu jüpiter aslan? gülücük
Aslında aynı zamanda çok susan da bir insanım yükselen akrepten kaynaklı, oğlak mesafesi de var tabi, irdelerim düşünürüm, kendimce yeri geldiğinde bildiğim, ilgim olduğu bir konuysa, karşımdakiyle de konuşabileceğimi düşünüyorsam çok konuşabilirim, ruh halime de bağlı olabiliyor. Merkür retro zorluyor biraz tabi. Bir de hayata felsefik yaklaşıyorum genelde, placidusa göre 9. evde aslan stelyumum ama bu ev sistemi olayını henüz irdelemedim açıkçası.

Bilgili değil, ilgili.
05-04-2018 07:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Jüpiter ve Çekim Yasası astrosohbet 120 215,183 07-26-2018 05:08 PM
Son Mesaj: Feslegen
  JÜPİTER ve BİZ SoL@RÎ$ 27 34,857 04-15-2018 05:39 PM
Son Mesaj: Libra
  Geri Giden (Retrograde) Jüpiter astrea 22 49,710 03-11-2018 02:06 AM
Son Mesaj: Ahmeedd