Değerlendir:
  • 40 Oy - 2.75 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

9. Ev
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: 9. Ev
bir gezegenin yanık olması için , güneşle kavuşum olması gerekir diye biliyorum.

evet 9.evdeki mars pluto konumu dinamik olsa da , oradaki satürn , bir takım gecikme ve sıkıntılara işaret eder.
hatta terazidekiş satürn iyi konumda olsa ve 9.evi gerçekleştirse bile , bir takım engeller çıkartabilişr.
üstelik satürn transiti birşeyleri gün yüzüne çıkartmış olabilir.
05-06-2011 09:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeytin Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

(05-06-2011 09:18 AM)aeon Yazılan:  bir gezegenin yanık olması için , güneşle kavuşum olması gerekir diye biliyorum.

evet 9.evdeki mars pluto konumu dinamik olsa da , oradaki satürn , bir takım gecikme ve sıkıntılara işaret eder.
hatta terazidekiş satürn iyi konumda olsa ve 9.evi gerçekleştirse bile , bir takım engeller çıkartabilişr.
üstelik satürn transiti birşeyleri gün yüzüne çıkartmış olabilir.

önceki sayfalarda,terazinin son 15derecesi ile akrep in ilk 15derecesi içinde kalan kısım,yanık yol oluyormuş,o zaman jüpiter yanık değilde yanık yolda oluyor sanırım,karıştırmışım verygood

gecikmeli de olsa eğitimime başladım,hızımı alamadım yükseğe devam ettim
bunlarla ilgili sınavlara da 2-3kez girdim. ama genelde böyle sınavlarda ilk girdiklerimi ciddiye almadığım için çalışmadım,çünkü gerçekten çalıştıklarımı başardım şükür.
satürn ne gibi şeyleri çıkartmıştır onu anlamadım, nasıl etkiler yapabilir yani? yurtdışı işimin belli olduğu kesinlik kazandığı zamanlarda satürn başakta retrodaymış. tam çıktığım gün ise 9.evde merkür retrodaymış(yükselenim oğlak) daha başından belliymiş sanırım sorunların olacağı sürprizzz

haritam
05-06-2011 02:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

9.ev başak etkisi- tıp

9.ev boğa- finans dalları, ekonomi

9.ev oğlak- mühendislik

9.ev aslan - oyunculuk

9.ev balık- güzel sanatlar

9.ev kova veya uranüs - bilimsel bir alanda yüksek öğretim

9.ev yay- hukuk felsefe ilahiyat

9.ev akrep - psikyatri , arkeoloji

aklıma bunlar geldi , gördüğüm haritalardan yola çıktım. yola çıktım
08-07-2011 11:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkürijüp Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 2

9. evim Ay Boğa, Boğa ve Yengeç etkili.Fakat buna Yay'ı da katsak uygun olur. Bende çoğu yer Yay'a ve Jüpiter'e çıkıyor.gülücük
08-07-2011 01:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Whole Signs ev sistemine göre 9.evim Boğa.
Okuduğum ve muhtemelen devam edeceğim bölüm finans içeriyor.
Merkür de burada.
Ve şu an 6.evim tertemiz.Transit mransit yok. gülücük
08-07-2011 02:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

9.evve 5.ev arasında bağlantısı olanların diğer destekleyicilerle birlikte ;

spor akademisi okuduklarını gördüm.
08-07-2011 03:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
seemik Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

merhabalar öncelikle.o kadar sıkıldım ki artık birilerinin aydınlatmasına ihtiyacım var ve bu yüzden burdayım.9.evimde ay,satürn ve uranüs var.üçü de yay burcunda.ayla satürn kavuşum.ayla uranüs kavuşum.satür uranüs kavuşum.işte bu manyak durum hayatımı çıkmaza çevirdi.üniversite hayatım eziyete dönüştü.ilk üniversitede bir yıl geçirdim.gayet başarılı biriydim önceden. ne olduğunu anlamadım.birden çalışmaz umursamaz biri oldum.her anlamda türlü zorluklar çektim.sonra hala devam ettiğim 2.okuluma girdim.ama çok geçmeden gene nefret etmeye başladım okldan ve çalışmaktan ortada hiç sebep yokken.okul uzadı ama kendimi yenemiyorum hala.çok mutsuzum.ne yapacağımı şaşırdım.okuduğum bölümde en iyi bölümlerden biri.bide ben burayı nerdeyse yata yata kazandım yani kapasitede iyi sayılır ama şu sebepsiz nefretimi artık bu yerleşimden başka bişeyle açıklayamıyorum.yorumlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar.düzelmez mi şu durum
10-18-2011 02:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Benimde whole signa göre 9. evim koc da yöneticisi mars 4. evde akrepte... ögrenimlerimi hep evden yapmak istemisimdir... acikögretimle... günese venüse ve ac ye de karesi var...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-18-2011 02:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-07-2011 11:43 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  altıncı hissin, pek de dünyevi olmayan olayların yaşanması; 9. evin ihtisas alanı mıdır?

Hayır SU elementi burçlarının ve SU elementi gezegen vurgularının ihtisas alanıdır -bence-

Yengeç , Akrep , Balık , Ay , Plüto , Neptün

12-08-2011 01:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(12-08-2011 01:12 AM)Yldrm Yazılan:  
(12-07-2011 11:43 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  altıncı hissin, pek de dünyevi olmayan olayların yaşanması; 9. evin ihtisas alanı mıdır?

Hayır SU elementi burçlarının ve SU elementi gezegen vurgularının ihtisas alanıdır -bence-

Yengeç , Akrep , Balık , Ay , Plüto , Neptün

peki yıldırım benim için halledilmesi gereken bir soru sorsam... yukarıda bahsettiğim mevzular, genler vasıtasıyla taşınır mı? Bir aileden bahsediyorum ben.. akrabaları da dahil ederek ama... nasıl olur da ailenin çoğu üyesinde böyle özellikler belirebilir?

ülkelerin horoskopu olur ya aile için de böyle bir durumdan bahsedebilir miyiz?

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
12-08-2011 01:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir