Değerlendir:
  • 50 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solar Fire Deluxe
Yazar Mesaj
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

RE: Solar Fire Deluxe
(10-05-2010 08:57 AM)Moda Yazılan:  Dosya silinmiş rica etsem bir kere daha yukleyebilir misiniz?

Linki tıkladıgınızda açılan sayfada sağda bulunan "Slow Download" a tıklayıp sayacın saymasını bekleyeceksiniz... Sayaç bitince indirme linki çıkacak....
10-05-2010 12:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(10-05-2010 12:32 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
(10-05-2010 08:57 AM)Moda Yazılan:  Dosya silinmiş rica etsem bir kere daha yukleyebilir misiniz?

Linki tıkladıgınızda açılan sayfada sağda bulunan "Slow Download" a tıklayıp sayacın saymasını bekleyeceksiniz... Sayaç bitince indirme linki çıkacak....

Bende zaten uyelik de var.Ama linke tıklayınca file not available ifadesi cıkıyor acaba linkin ömrü bir gunluk muydu ya da indirme limiti mi vardı?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
10-05-2010 09:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(10-05-2010 09:07 PM)Moda Yazılan:  

Bende zaten uyelik de var.Ama linke tıklayınca file not available ifadesi cıkıyor acaba linkin ömrü bir gunluk muydu ya da indirme limiti mi vardı?

Hayır limiti falan yok. Ancak 1 ay falan indirilmezse siliniyor.
Şu an yine tıkladım , sayaç işliyor... Dosya yerinde..
10-05-2010 09:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(10-05-2010 09:58 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
(10-05-2010 09:07 PM)Moda Yazılan:  

Hayır limiti falan yok. Ancak 1 ay falan indirilmezse siliniyor.
Şu an yine tıkladım , sayaç işliyor... Dosya yerinde..

Sonunda indirmeye başladım gülücük) bir kaç giriş cıkış yaptım,menusunde birkaç yere tıkladım.

Sanırım arayuz değişince doğru yonlendirme yapamadı sayfa.

cvplar için teşekkurler bu arada.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
10-05-2010 10:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(10-07-2010 03:13 AM)Sniper Yazılan:  
(10-06-2010 06:44 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Şu an ben tekrar gülücük denedim ve yine hiçbir problem yok. Sayaç saymayı bitirince otomatik olarak hiçbiryere tıklamadan direkt download penceresi açıldı.

En fazla...
Eğer indirmeyi denedin ve herhangi bir sebeple başarısız olduysan 15-20 dk beklemen gerekebilir tekrar denemek için o kadar. Yoksa daha önce indirmiştin hakkın doldu vs gibi bişey olamaz.

evet sayaç bitiyo sonra indirme penceresi çıkıyo indir tıklıyorum, bu programı ikinci kez indirmeye çalışıyosun gibisinden şeyler yazıyo indiremiyorum bi türlü

Artık tek tahinim şudur : Senin daha önce yarım yada bozuk indirdiğin dosyayla aynı yere kaydetmek (download etmek) istediğinde , "aynısından var... Var olan dosyayla değiştirilsin mi ?" şeklinde bir yazı ve "Evet -Hayır" seçenekleri çıkıyor olabilir... Burada eveti seçmen gerekir..
NEyse artık nafiz abinin yeni verdiği linkle hallet olayı , beklemeden

http://www.astrosohbet.com/showthread.ph...015&page=2

Burda yazmış. Benim verdiğim linki yapıştır oraya ve indirmeye başla. Eğer yine aynı şey olursa , dediğiim gibi eveti seç eğer öyle bişi yoksa kaydedeceğin yeri değiştir. Mesela masaüstüne kaydediyorsan belgelerime falan kaydetmeyi dene ;)
10-07-2010 09:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

Bileydim hiç almazdım gülücük
Solar fire Gold aldım para bayılaraktan
Golddan önce Solar Fire V5 kullanıyordum onu netten indirmiştim Ama Goldu bulamayınca internetten mecbur kaldım gülücük

http://solarlunarx.blogspot.com/

Haritam

Kusurlarımız ile Mükemmeliz.!
10-15-2010 12:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Solar Fire kullanımı ile ilgili bende bilgisayarda bir yerlerde kullanım klavuzu olacaktı. Fakat ingilizce

Haritam

10-15-2010 12:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(10-15-2010 12:07 AM)Dinoo Yazılan:  Bileydim hiç almazdım gülücük
Solar fire Gold aldım para bayılaraktan
Golddan önce Solar Fire V5 kullanıyordum onu netten indirmiştim Ama Goldu bulamayınca internetten mecbur kaldım gülücük

gülücük
Nasip kısmet... Ama tabi boğa olunca gülücük
Torrent ten her istediğinizi (program olması şart değil, film müzik vs) bulabilirsiniz , aklınızda bulunsun.
10-15-2010 12:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Ben Torrenti nasıl sömürüyorum anlatamam, ama ne zaman solar fire ile ilgili bir şeyler indirsem ya virüslü çıktı
ya trial version
ya da dosyanın içinden ahlaka mugayir videolar dil çýkarma

Haritam

10-15-2010 12:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

gülücük
O zaman bir önceki msjımın gereksiz ksımlarını atarak...
Alıntı:Nasip kısmet...
diyeyim... gülücük

Bu arada eğer mümkünse kullanma klavuzunu ekleyebilirmisiniz acaba ? Ben programı pek kullanmasamda belki lazım olabilir.
Yada başkaları faydalanırlar vs ...
10-15-2010 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir