Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Yengeç
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Ay Yengeç
(03-28-2017 02:36 AM)Kumsal Yazılan:  Hislerimi ne guzel anlattin gemini gülücük benim ay mars kavusum var ondan hep mars yengec cekiyorum ve 12. evime dusuyor. Evet burclar genellestirilemez ama bir yengec gicikligim var. Yampiri yampiri yurumenize gicigim.Ve babam stelyumlu yengec, anam yengec stelyumlu aslan , kardesim yengec oglak dugumlu. Evren bana ne anlatmak istiyor? gülücük

şu mesajı veriyor!

ağacı sev, doğayı koru, yengeçi öp :D :D :D
03-28-2017 10:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

RE: Ay Yengeç
Ahah Dilek ya gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
03-28-2017 11:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Ay Yengeç
(03-28-2017 02:36 AM)Kumsal Yazılan:  Hislerimi ne guzel anlattin gemini gülücük benim ay mars kavusum var ondan hep mars yengec cekiyorum ve 12. evime dusuyor. Evet burclar genellestirilemez ama bir yengec gicikligim var. Yampiri yampiri yurumenize gicigim.Ve babam stelyumlu yengec, anam yengec stelyumlu aslan , kardesim yengec oglak dugumlu. Evren bana ne anlatmak istiyor? gülücük

:D:D evren çok güzel mesajı vermiş aslında
Benim babam yengeç :D
ay mars karem var benim de saskin.w ama yengeçlere çekilmek ya da çekmek gibi durumum yok
Sadece konuşunca biliyorum
Ay yengeçlere de iyi bir dikkat etsem aslında sürprizzz

03-28-2017 01:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

RE: Ay Yengeç
ayım yengeçte bende de şu var bir ortama girince auradan mıdır nedir bir his oluşur sevilmediğimi istenmediğimi hissederim ve uzaklaşma isteği gelir ve genelde karamsar ve enerjisi düşük kişilerle elimden geldiğince aynı ortamda olmamaya çalışırım ortamın havası ruh halimi acayip etkiliyor bazen kişi bir sorununu anlattığında onun yerine koyuyorum kendimi empati tabi ki o insan kadar hissetmesem de etkiliyor ruh halimi üzülüyorum ama salya sümük ağlayan bir tip değilim bende sadece hayal kırklıgı etkisi oluşuyor oda iyi niyetlerden evet ulu orta kimsenin içinde ağlamak istemem sanki bir zayıflık gibidir benim için annemiz çok kıymetlidir uranus nikli muhterem abinin dediği gibi 10. evimde ay var yengeçte belki ondan kaynaklı anne ilgili bu kadar sevgi ilinti ama kariyer konusunda rahatlık yoktur olsada olur olmasa da gibinsinden aksine amaçlarım hedeflerim var onlar için uğraşıyorum

Pladicus: https://i.hizliresim.com/JDDXJW.png
Whole Sings: https://i.hizliresim.com/lZZL5E.png
03-28-2018 03:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir