Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.17 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritamı tartışmaya açıyorum...
Yazar Mesaj
seals
Kayıtsız

Cvp: Haritamı tartışmaya açıyorum...
Hmm gene karmasık bir üslup sana göre açık ve net cvp olabılır ve neşeli gördüm seni ama biraz "Tİ" ye alma olayı var hafiften dur hele bismillah yeni geldik iyi niyetle şakayla karısık takılıyorsun belki! ama içerim ayrı dısarım ayrı düsünmekte bu cvp karsısında! senin merküre karsı bir düsünce merakım yok usta! benim merkür gayet saglıklı ve süpersonic düzeyde çalısmakta zaten bu konuda çok şükür bir arayısım söz konusu degıl olmazda zannederım ki bu konuda yaradan allah tarafından oldukca güzel bir merkür verılmıs bana hiç kasmıyorum bu konuyu senin dikkatine söyledim merkürü!madem açtın haritanı bende fikrimi söyledim dünyanın en büyük astrologunu getir gene aynı seyi söylıycek buna eminim ben, merkür olayından oda bahsedecek emin olmasam ben 1 kelime etmezdım ama sana yarasın dıye söyledim fikrimi seni sen ilgilendırırsın baska kımse seninle ugrasmaz veya düzeltmez benden arkadasca sekılde merkürünü kontrol et duzenle dıye naçizane tavsiye babında bir yorum geldi alır kullanır denersın veya kaldırır çöpe atarsın fikri, beni ilgilendırmez bu iş senın bılecegın iş açıklarsan dünya ya bakış açını bizde demek merkür fazlalıgı buymus deriz. Son söz "ciddiyet" diger adım, bıraz daha ciddi olalım kardes maalesef ben katıyımdır ,şakadan anlamıyorum fazla, yaklastırmıyorum kimliğe karsı üslup ve şakaları anladın umarım, sadece sakin sakin adamakıllı fikir tartalım DENGE bozulmasın Saturne az kay!Niyetim ne kırmak, ne sinirlenmek nede küsmek olmadıgı için; ingilizcen şahane senin anlarsın WARNİNG!
08-02-2007 08:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

El koyuyorum -stop-
Birinizin merkürü belli madem diğerinin koçluğu ispatlı şahitli burdan ileri yol yok , çok güzel buraya kadar okumaktan zevk aldım hatta hafiften dokundurmalar ama bilimsel olmuş yanialkış
Plutonic ve seals ayrı ayrı yeriniz özeldir -ki hepimiz özeliz forumun haritesını bilmiyorum ama 7. evi neptün olsa gerekgülücük-bu forumda siz bizlerin haritalarına el atın birbirinizin haritalarını boşverin kendiniz ii biliyosunuzdur zaten, canınız sıkılıyosa ben verim size bir iki haritagülücük)
bu arada plutonic "akıllı olup dünyanın yükünü çekeceğine deli ol seni çeksinler" sözü bu ara pek ilgimi çekiyo , merkürümün konumu deliliğe yakın değil ama tuhaflığa yakın sanırımgülücük neptünüm 7. evde bu yüzden de deli olmasam da "deli" msigülücük) kişileri çekiyorum ya da onlar beni çekiyogülücük onları seviyorum :)yani neye göre normal kime göre normal dersek bana göre anormaller normal belki normaller anormal hımmm çekim gücü napim, seni de severim niye olduğu bak çıktı ortayagülücük) 7. evimdeki neptün çekiyo belki ama merkürünü çekiyo aslında akıllı insanları severim:)ne de olsa mavi aklın rengidir

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
08-03-2007 02:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Hades Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Peki 6. evde 20,24 derecede oğlaktaki güneş ile 12,16 derece 6. evde oğlaktaki merkür kavuşursa ve birde 6. evde 18,14 derecede oğlaktaki uranüs güneş ve merkürle kavuşursa ne gibi bir durum çıkar ortaya hımmsimdi-kızdım

Fark edilmek için çok küçük olduğunu düşünüyorsan, kapalı bir odada bir sivrisinekle uyumayı dene.
08-03-2007 12:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Hades Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Haritamı tartışmaya açıyorum...
BU arada merkür fazlalığı denmişken ;
Benim bi arkadaşımda 12 evinde güneş merkür kavuşumu var ve aralarındaki açı 1 dereceden birazdaha az. Üst üste gelmişler gibi. Ama bunu kişinin zeki olduğunu düşünmüyorum yoksa fazlamı zeki, sizinde değiniz gibi merkür bu kişinin karakterini zoramı sokmuş ? Ayrıca ikiside ikizler de..

Fark edilmek için çok küçük olduğunu düşünüyorsan, kapalı bir odada bir sivrisinekle uyumayı dene.
08-07-2007 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,512 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10
  Doğum haritamı yorumlar mısınız?Lütfen... alaskadangelenler 11 16,861 05-02-2015 01:25 AM
Son Mesaj: hayali01
  HARİTAMI YORUMLAYAN AŞKI BULSUN :) lamia 17 19,256 03-11-2015 12:11 PM
Son Mesaj: lamia
  Doğum haritamı Yorumlar mısınız? (Not: Bol Bol 180 ve 90 derecelik açı içerir...) dilek8855 26 32,708 02-23-2015 01:41 AM
Son Mesaj: dilek8855
  Benimde haritamı yorumlar mısınız değerli forum arkadaşlarım :) yosunaki 1 4,154 08-22-2014 09:26 AM
Son Mesaj: yosunaki
  Benim de haritamı yorumlayabilir misiniz :) lust 8 12,985 08-20-2014 10:35 AM
Son Mesaj: yosunaki
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz ??? sonbahar96 10 17,431 07-12-2014 07:23 PM
Son Mesaj: sonbahar96
  benimde haritamı yorumlarmısınız lütfen :) Venüs* 9 11,050 07-11-2014 11:12 PM
Son Mesaj: BayanKedi
  merhabaaa doğum haritamı yorumlar mısınız ?? lütfen.. ayyengeç 4 6,010 06-24-2014 05:17 PM
Son Mesaj: milagros
  Dogum haritami cikarir misiniz Aynuryaman 16 21,271 06-19-2014 11:36 AM
Son Mesaj: praiseen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir