Değerlendir:
  • 37 Oy - 3.54 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Numeroloji
Yazar Mesaj
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Numeroloji
Yıllardır kendimde gözlemlediğim bir durum var,acaba benim gibi olanlar var mı aranız da merak ettim.Hani bazı sayılar vardır içselleştirdiğimiz,bizim için önemli anlamlı olan sayılar.Mesela lise yıllarım çok çok özeldir benim için ve lisedeki okul numaram da ayrı bir yer tutar bende.İlginç olansa her aksam saate nedense tam da okul numaramın saatte gösteriliyorken bakıyor oluşum.Mesela numaram 2035 ve ben saatin kaç olduğunu hep o aynı dakikada yani 20:35 te merak ediyorum.
Bunun gibi başka olaylar da gerçekleşiyor.Benim için özel olan tarihlerde çoğunlukla gerçekleşen olaylarpek anlamadým
Konu hakkında açıklayıcı bilgisi olan var mı?

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
08-07-2010 08:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

(08-07-2010 08:26 AM)misnur Yazılan:  Yıllardır kendimde gözlemlediğim bir durum var,acaba benim gibi olanlar var mı aranız da merak ettim.Hani bazı sayılar vardır içselleştirdiğimiz,bizim için önemli anlamlı olan sayılar.Mesela lise yıllarım çok çok özeldir benim için ve lisedeki okul numaram da ayrı bir yer tutar bende.İlginç olansa her aksam saate nedense tam da okul numaramın saatte gösteriliyorken bakıyor oluşum.Mesela numaram 2035 ve ben saatin kaç olduğunu hep o aynı dakikada yani 20:35 te merak ediyorum.
Bunun gibi başka olaylar da gerçekleşiyor.Benim için özel olan tarihlerde çoğunlukla gerçekleşen olaylarpek anlamadým
Konu hakkında açıklayıcı bilgisi olan var mı?

evet bana da böyle şeyler oluyor..sayıların garip bi gizemi vardır zaten..

08-08-2010 02:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

http://www.milliyet.com.tr/sayilarin-giz...efault.htm
09-29-2012 04:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Milliyetten okudugum sayilalarinin toplam anlamlari dok ilginc geldi... Daha once yokdu bunlar neye dayandirilarak olusturmus olabilir acaba... Sansli bir sayim varmis... Sevindim gülücük

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-29-2012 06:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Beyazcık
Kayıtsız

Sizin kullandığınız numerolojik harf-sayı tablosu biraz farklı
http://youtu.be/cZIETlxXV-g
Bu videoyu çok beğenmiştim zamanında. Genelde kullanılan numeroloji tablosu kullanılıyor bence daha doğru sonuçlar çıkıyor.
03-10-2018 10:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Alıntı:5

KİŞİLİĞİ: Yuvarlak yüzlü, uzun boylu ve genelde açık tenli olur. Gezmeyi yeni yerler ve yeni insanlar keşfetmeyi sever. Azimli ve kararlı olduğu konularda başarıya ulaşmaktan vazgeçmez. Kurallar uıyum göstermekte zorluk yaşasa da , kendisi de odlukça kuralcıdır. Bu özelliği nedeniyle yaşayabilir. Aile bağları oldukça kuvvetli olup, ailenin en vefakar kişisidir. Dış görünüşte dinine bağlı görünmesine rağmen, gerçekte böyle değildir. Her zaman kendini geliştirmeye çalışır. Çok zekidir ve şaşırtıcı buluşları vardır. Örgütle me yeteneği sayesinde işleri yolunda gidecek, büyük olasılıkla şirketlerde söz sahibi olacaktır.Bağımsızlığına düşkün olduğu için kendisine arkadaş seçerken çok titiz davranır.Zihni hep yeniliklerden yana çalışır.Yapacağı işte en doğrusunu bulma yeteneği vardır.

İŞ VE KARİYER:Çok çalışmayı ve üretmeyi sever.Dikkatli,planlı adımlarla hedefine ulaşmakta tam bir ustadır. Anlaşılacağı üzere sabır ve dayanıklılık en önemli özellikleri arasındadır. İnsiyatif kullanmakatan hiç çekinmez. Liderliği sever. İşe başlamadan önce, pratik stratejiler geliştirerek, her ihtimale karşı bir “B planı” nı da hazır tutar.Pozisyona önem verdiği için, hiyerarşik düzen içinde var olmaktan rahatsız olmaz. Ama asıl hedeflediği her zaman en tepedeki koltuktur. Genellikle soğuk kanlılığını kaybetmeden, yapılması her şe yi yapan, sorumluluklarının tam bilincinde olarak hareket eden bir yapıya sahiptir. Çalışırken gözü hiçbir şey görmez, iş ortamında insani ilişkileri çok kuvvetli değildir. Rahatlamaya, ara vermeye bile ihtiyaç duymaz. Rekabete de eğilimli olduğu için iş ortamında zaman zaman “sevilmeyen” olarak ilan edilebilir. Ofisi kendine hiç zaman kaybettirmeyecek şekilde donatılmış, pratik bir mekandır.Eşayaların pratik kullanımı ve ihtiyaç duyularına çabuk ulaşılması birincil öneme sahiptir. Strateji üretebilen, planlama yapabilen yapısıyla, hangi sektörde olursa olsun, yönetim seviyelerinde son derece başarılı olur. İdareci olarak, lider vasfını da taşıdığı için organizasyonlarda aranılır. Onun için en uygun alanlardan biri de ekonomidir.

İKİLİ İLİŞKİLER VE EVLİLİK:İkili ilişkilerde daima huzur ve güven arayışı içerisindedir. Bazı zamanlarda kendine olan güveniyle ilgili sorun yaşaması karşısındaki kişiye de yansıyabilir. Hayatı en ince detayıyla hayatındaki kişiye sunmaya çalışırken, pire için yorgan yakabilecek kadar da detaylı ilgi ve alaka bekler. Son derece mantıklı görüntüsünün arkasında romantizm ve duygusallığı doruk noktasında yaşayan biri gizlidir. Yuvası yaşamının odak noktasıdır. Birlikte olduğu kişlerle hep anlaşma ortamı arar.Evliliği çok ciddiye alır ve özellikle genç yaşta evlenir. Eşi ile çok iyi geçinir. Onun için kendi yuvasının tek sahibi olmak tutku derecesindedir. Sağlıklı ve iyi oturmuş bir aile yaşamının kendisine neler kazandırdığını çok iyi bilir.Artistik yetenekleri gelişmiş olduğu için kendisi gibi artistik yetenekleri olan kişiler ilgisini çeker.Özgürlüğüne düşkündür ve ikili ilişkilerde tek yetkili olmak ister.

İlk başlık birazcık uyuyor, ikinci başlığı da çalışma hayatına girip alışırsam göreceğim ama hırssız biri olunca potansiyelimi göremeyebiliyor olabilirim. Üçüncü başlığın doğruluk payı daha fazla ama genç yaşta evlilik olayı yok gülücük

05-03-2018 10:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Numeroloji ile aura rengi saptamak cancimini 44 24,151 05-26-2018 05:09 AM
Son Mesaj: Feslegen
  ASTRO NUMEROLOJİ VE KABALA SİSTEMİ aries86 24 11,588 09-06-2011 06:35 PM
Son Mesaj: aries86

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir