Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.41 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plüto Burçlarda
Yazar Mesaj
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Plüto Burçlarda
revenge
pluto terazide
Plüton bu burçta “Sev” komutu verir. Aşk hayatı özgürlük kazanır. Adil bir yaşam çabaları doğar. Hak, hukuk, adalet konularında gelişmeler olur. İnsan hakları ve insana verilen değer artar.
Sanat, müzik gibi alanlarda estetik güzellikler doğar. Müziğe ilgi artar. Evlilik, beraberlik, ortaklıklar değer kazanır. Bunların devamına ve muhafazasına önem verilir. Bu neslin çocukları eşitlik için çabalayıp bunu yaymaya çalışacak, dengeyi kurmak için terazinin bir kefesinden diğerine koşacaklardır.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
09-25-2009 07:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Cvp: Plüto Burçlarda
Revenge Yazılan:benim plutom 3.evde ve terazide bana ne yaparki? :D

Karamsar olabilirsin,edebiyata,bilinmeyene karşı merakın olabilir,bazen sert sözlerin nedeniyle çevrende sorun çıkablir,eğitim hayatın biraz sorunlu olablir,kardeşlerinle çok iyi geçinemeyebilirsin,gerçek olduğunu bildiğin pek çok şey'i inkar da edebilirsin,haksılıklara dayanmayablirsin,tarafısz ve dürüst olmaya çalışabilirsin,konuşmaların etkileyici ve inandırıcı olabilir..
09-25-2009 07:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Revenge Yazılan:sevgili simurg sen iste yeterki ben açılarıda yazabilirim:D

pluto 60 güneş
pluto 60 merkür
pluto 135 mars
pluto 60 neptün
pluto 60 asc

ben aslında sadece fikrimi belirtmiştim gülücük)

hedeflerine odaklanırsın,psikolojik açıdan gelişmiş olabilirsin,gizemi sevebilirsin ve gizemleri çözebilirsin,çevren karşı saygılı olmaya çalışırsın,başklarına yardım için hep hazır bulunabilirsin bu yardımlar maddi açıdan olabileceği gibi manevi-psikolojişk açıdan da olabilir,hayatta belli kuralların olabilir,yüzeysellik sana göre değildir,doğaüstü konulara merakın olduğu için bu tür kitaplarda ilgini çekebilir hatta bu konular sana başarı getirebilir belki bu konularda kitap da yazabilirsin etkilyici ve indırıcı olduğun için . Düşüncelerini herkesle paylaşmayı sevmeyebilirsin,yeniliklrden ve yaratıcılığından yararlanabilirsin,kendine güvendiğin konularda konsantre olursan liderlik yapabilecek kapasiten vardır bazen de bencil davranışların,dikatörce davranışların olabilir,bazı konularda fazla iddiacı olaiblirsin, gereksiz yere ısrarcı olabilirsin,hemen kendini savunmaya geçebilirsin, sıradan bir yaşam sıkıcı gelbilir,bazen duyguların nediniyle yanlış karar alabilirsin..
09-25-2009 08:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

ariess Yazılan:Sevgılı Sımurg, benım plutom 2.evde retro ve akrepte ..
45 derece uranusle, 60 derece neptunle acısı var .. genelde zaten neptunle sekstıl oluyor bıldıgım kadarıyla.
Pluto degısımı de sımgeledıgıne gore benım 2.ev konularıyla ılgılı degısım ve donusumlerım mı olacak demektır ? senın yorumun nedır canım

Ariesciğim,biliyorsun ki pluto bir burçta uzun süre kaldığı için nesileri etkliyor yani yani seninle yanı dönemde doğan birçok kişinin plutosu retro gözkýrpma
Maddi konularda isteklerin olablir,paranı kontrol etmeyi isteyebilirsin ama bunu çok fazla başaramayabilirsin,maddi gücün iiy olura kendini güvenli ve kuvvetli olabileceğini düşünebilirsin,belki miras yoluyla para elde edebilirsin,parayla ilgili korkuların olabilir,değişik fikrilerin olablir,para konsunda hayallerin ve değişik fikrilerin olabilir,yeniliklerden yararlanarak para elde edeiblirsin ama bu paranı güç kullnamahükmetmek için kulnanabilirsin ve kendini haklı görebilirsin,parayı değişik yerlerde harcayabilirsin ve harcamak için bahane arayabilirsin.
09-25-2009 09:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

ariess Yazılan:gülücük) bu 2.ev ve acılarım yuzunden paragöz olucam heralde sonunda utandım
evet , parayla ılgılı enteresan fıkırlerım vardır ask
bır de paranı kontrol etmeyi isteyebilirsin ama bunu çok fazla başaramayabilirsin demıssın bunu hangı acıdan anladık ?

[/i]soylemıstım gecen gun , 2. ev konusunda cok ta bılgım ama merak edıyorum . ayımda bu evde ama kavusum halınde degıller.. ona da bı bakabılırmısın ? cok sey ıstedım ama kusuruma bakma haa ogrenmeye calısıyorum yıllardır pratık yapmamaktan oluyor simdi-kızdım

Uranusle olan açısından dolayı dedim canım .gözkýrpma
ay 2.evde ise,parayı veya sahip olduğu maddi değerleri sahiplenme verebilir,maddi şeylere sahip olma isteği ve bağımlılık ,para sayesinde kendini güvende hissedebilirsin.Zengin olma,ferah içinde yaşama isteği olabilir,kadın akrabalrdan miras kalması medeniyle paraya kavuşma,mali açıdan istikrarlı olmaya çalışmak ve sahip olduklarını çok severek biriktirmek.
09-25-2009 10:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: RE: Plüto Burçlarda
holybomb Yazılan:pluto 8evde ve akrep te iyi mi kotumu oluyor yada her ikisimi :D
Plüto, kollektif temalı yani nesilsel bi'gezegendir. Uranüs, Neptün, Plüto gibi gezegenlerde burç kısmı, haritanıza has bi'konum değil. 1984 ile 1995 yılları arasında doğan herkesin natal haritasında Plüto, Akrep yerleşiminde.

Nesilsel gezegenleri değerlendirirken, konumlandıkları burçlardan çok yerleştikleri ev önemsenerek yorumlanmalı.

Modern astroloji'de sekizinci evin doğal hakimiyeti zaten Akrep burcu ve yönetici gezegen Plüto kanalıyla gerçekleşir. Dolayısıyla, güçlü bi'sekizinci ev sahasına sahipsiniz, denilebilir.

Özellikle Güneş, Ay, Mars, Venüs gibi kişisel gezegenlerinizle bağlantı sağlamışsa; bu güçlü konumlanmayı daha net şekilde tecrübe eden olabilirsiniz. (Asc ve Mc de dahil olmak üzere)

Plüto; en sade ifadeyle, radikal değişimlerin ve dönüşümün simgesidir. Siz de ilgili fonksiyonlara dair; sekizinci ev'in yaşam alanında (ortak kaynaklar, yoğun ve duygusal bağlantılar, bedeni ve ruhani ölüm vs.) ''metamorfoz''u deneyimleyebilirsiniz.

Bu arada, daha sağlıklı bi'yorumlandırma adına Plüto'nun açıları da ele alınmalı.

10-04-2009 04:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

3. ev akrabaları ve kardeşleri de temsil ediyor.
3. evde plüto konumlanması olan, ve merkürüyle plütonun zıt açısı olan bir arkadaşım kuzeniyle gizli bir ilişki yaşıyor. ve bunu tüm akrabalardan , aileden gizliyorlar. sürekli yalanlar uyduruyorlar..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
10-04-2009 09:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Plüto Burçlarda
Alıntı:peki, plüto akrepte 12. evde aynı azamanda 1. evde de oluo sa ne demek? yani yorumlanırken nasıl yorumlanır.
açıları
neptün plüto 60
plüto 90 ay
plüto 90 güneş
plüto 90 mars
biri yorumlamadan kötü hissetmek istemedim..gülücük
şimdiden saolun

güneş,mars ve ay gibi kişisel gezegenlerle sert bağlantı halinde ve asc ile yükselimde olacaktır sanırım bu durumda ki bu da güçlü bir plütoya işaret ediyor..
plütonik deneyim alanlarının yoğun oldugu bir karakter ve deneyimler silsilesi söz konusu olabilir.
obsesyon, kontrol, krizler yoluyla değişim-dönüşüm süreçleri,psikoloji merakı, gizemli konulara çekim,bitişler, ölüm, ölüm temasının irdelenmesi, büyü, kontrol, saklı olan unsurlar vb. gibi hayatın istenmeyen karanlık güçlerini temsil eden plütonun hayatındaki etkisi söz konusu olabilir.
plüto örtülü olanı temsil ettigi için kişiliğinin de bundan nasibini alarak, fazla kendisini açmayan, gizemli bir yapısı olabilir..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
04-13-2010 04:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dove7guntesti Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

serana, yorumun beni çok şaşırttı... yazdıklarının arasında bir tane bile ıskalama söz konusu değil...gülücük mesela ben psik. danışmanım... diğerlerini de copy paste yaşıyorum... teşekkürler

haritam

solar return 2010-2011
04-14-2010 02:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

PLUTO BURÇLARDA

PLUTO KOÇ\'DA
Pluto\'nun Koç burcunda olduğu son dönem 1822 - 1851 yılları arasındaydı. Bu dönem Avrupada bir çok devrimlerin gerçekleştiği, liberallerin muhafazakar lara tepki gösterdiği bir çok yeniliğin ortaya çıktığı bir dönemdir. Amerikada bir çok öncü kadın ve erkek vahşi batıya yeni bir medeniyeti korkusuzca başlatmışlardır.

PLUTO BOĞA\'DA
Plutonun boğa burcunda bulunduğu son dönem 1851 - 1882 yılları arasında idi. Boğa pragmatist ve maddecidir. Pluto boğada iken fizik konusuda bilimsel uygulamaların teşvik edilmesi, birçok makinanın icadını gerçekleştirmiş ve bu sayede endüstrileşme mümkün olabilmiştir. Bu sırada parlayan kapitalizm, endüstri ve finansta benzersiz gelişimi desteklemiştir.

PLUTO İKİZLER\'DE
Plutonun ikizler burcunda olduğu son dönem 1882 - 1912 yılları arasındadır. İkizler iletişimi ve ulaşımı yönettiğinden, Pluto\'nun geçişi sırasında bu alanlarda olağanüstü gelişmeler olmuştur. 20.YY daha başlamadan Londra Metrosu inşa edilmiş, ilk otomatik telefon santralı yapılmış, Markoni radyo ve telgrafı keşfetmiş ve ilk hava taşıtı Zeppelin tarafından yapılmıştır.

PLUTO YENGEÇ\'DE
Plutonun Yengeç burcunda olduğu son dönem 1912 - 1928 yılları arasındadır. Bir çok şeyin yanında, Yengeç kadınları yönetir. Pluto\'nun Yengeç geçişi sırasında kadınların davranışlarının ve rollerinin 1920\'ler de değişikliğiyle iyice gösterebilirler. Kadınlar saçlarını kestiler ve daha kısa etekler giymeye başladılar. Kadınlar cemiyet içinde daha fazla özgürlük istediler ve günlük işlerin sıkıcılığından ve zevksizliğinden kurtuldular.

PLUTO ASLAN\'DA
Plutonun aslan burcunda bulunduğu son dönem 1938 - 1957 yılları arasın dadır. Aslan \"Kralı veya Devlet Temsilcisini \" yönetir. Plutonun aslan burcun dan geçtiği 1600\'lerin sonu ve 1700\'lerin başında İngiliz ve Amerikan devrimlerinin düşünürü olan John Loeke ünlü makalesini yazdı \" Yönetimler isteğe bağlı anlaşmanın fazileti ile var olurlar ve görevleri kişilerin haklarını korumaktır.

PLUTO BAŞAK\'DA
Plutonun Başak burcunda olduğu son dönem 1957 - 1971 yılları arasındadır Başak sağlık bilimi ve teknolojisini, pratik uygulamaları ve çalışmaların gücünü yönetir. Plutonun geçişi sırasında sağlık ve sosyal yardımdaki genel durum beklenmedik değişikliklerle azaldı, bilgisayarlar yaşamımıza girdi ve bir zamanların güçlü sendikaları güçlerini kaybettiler.

PLUTO TERAZİ\'DE
Plutonun terazi burcunda olduğu son dönem 1971 - 1984 yılları arasındadır. Terazi eşitlik ister, pluto ise güç. Pluto\'nun Terazi\'den geçişi daha eşit denge sağlanması için dünya güçlerinde büyük değişiklikleri gösterir. Bunun için en iyi örnek son geçişi sırasında 3. Dünya hakları için yeryüzü kaynaklarının daha adil bir paylaşımla kullanılması isteğinin doğmasıdır. Ayrıca dünyanın duyguları Güney Afrika da uygulanan ırk ayrıcalığına karşıda değişime uğradı.

PLUTO AKREP\'DE
Plutonun Akrep burcundan geçmekte olduğu dönem 1984 - 1995 yıllarıdır. Pluto Akrepten geçerken duygusal değişimlerle büyük kargaşaların ortaya çıkmasına ve neticede büyük değişikliklere neden oldu.

PLUTO YAY\'DA
Plutonun Yay Burcu\'nda bulunduğu son dönem 1749 - 1762 yılları arasındaki dönemdir. Pluto\'nun büyük enerjisi 1700\'lerde yaptığı geçiş sırasındaki aydınlanma çağında görülebilir. Politik ve bilimsel düşüncelerde büyük ilerlemeler oldu, birçok gazete yayın hayatına girdi ve yüksek öğretimi daha geniş bir yelpazede sosyal sınıflardaki insanlara ulaşabileceği olanaklar yaratıldı. Ve Pluto şimdi yine bu burçta bulunuyor.

PLUTO OĞLAK\'DA
Pluto\'nun Oğlak burcunda bulunduğu son dönem 1762 - 1778 yılları arasındadır. Pluto ancak gelecek yüzyılda Oğlak Burcu\'ndan geçecektir. Oğlak yapıyı, formu ve yasallığı yönetir. Pluto\'nun son geçişi sırasında bu gezegenin enerjisi, özgürlük bildirgisini yazıp Amerika\'ya yeni bir ulus ve kendini yönetme imkanı veren insanlarda görülebilir.

PLUTO KOVA\'DA
Pluto\'nun Kova burcunda bulunduğu son dönem 1778 - 1798 yılları arasındadır. Pluto Kova Burcu\'na ancak gelecek yüzyıl da geçecektir. Kova evrensel insanı ve şimdiki duruma isyan edenleri yönetir. 1770\'lerde Pluto\'nun gelişi sırasında Amerikalılar Jefferson tarafından savunulan azınlığın yönetiminden ötede daha demokratik bir yönetim tarzına geçiş yapmışlardır. Amerika\'nın bu zaferi 1789\' deki Fransız ihtilalini de etkilemiş cesaret vermiştir.

PLUTO BALIK\'DA
Pluto\'nun Balık Burcu\'ndan son geçişi 1799-1823 yılları arasında oldu. Pluto Balık Burcu\'ndan önümüzdeki yüzyıla kadar geçmeyecektir. Pluto\'nun son geçişinde birçok sosyal gelişmeler gözlendi. Robert Fulton ilk denizaltıyı dizayn etti. John Dalton kimyasal atom teorilerini yarattı. Mısır hiyeroglifleri deşifre edildi.
04-27-2010 08:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pluto Evlerde İrdeleyelim vivienleigh 97 258,077 04-17-2020 06:16 PM
Son Mesaj: Hattusas
  Plüto => Şüphe => Paranoya astrosohbet 36 53,598 05-09-2018 01:08 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Plüto ve Ayıklama astrosohbet 29 41,964 10-03-2017 03:14 PM
Son Mesaj: capri
  Pluto ve Güç Teması Angel 50 72,698 03-15-2017 02:58 AM