Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.41 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plüto Burçlarda
Yazar Mesaj
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Plüto Burçlarda
Plüton 12 ya da 13 yıl akrep kaldı, yani o süre zarfındaki herkes için aynı durum geçerliydi. Plüton için haritadaki konumuna ve açılarına bakmak daha iyi olur bence. Hırs için de marsa bak derim,)
05-02-2016 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Plüto Burçlarda
(05-02-2016 10:30 PM)capri Yazılan:  Plüton 12 ya da 13 yıl akrep kaldı, yani o süre zarfındaki herkes için aynı durum geçerliydi. Plüton için haritadaki konumuna ve açılarına bakmak daha iyi olur bence. Hırs için de marsa bak derim,)

Mars burcum da Akrep,Plütom'la Chiron'um sextile yapıyor,MC ile de elimdeki grafikte 150'lik açı görünüyor.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
05-02-2016 10:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Hmm akrep marsı hırs verebilir akrep burcunun doğasına da uygun zaten, bulunduğu eve göre değerlendir derim en başta, chiron açısı çok önemli değil, sonuçta bi asteroid. Burcuna ve yukselenine bakabilirsin bu konuda. haritayı bi bütün olarak okumaya çalış, mars nerelerde etkin, nasıl durumda ve önem taşıyor, hangi açıları yapıyor ona göre bak zaten kendi haritana bakınca kopya almak kolay oluyorgülücük
05-04-2016 01:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(05-04-2016 01:50 AM)capri Yazılan:  Hmm akrep marsı hırs verebilir akrep burcunun doğasına da uygun zaten, bulunduğu eve göre değerlendir derim en başta, chiron açısı çok önemli değil, sonuçta bi asteroid. Burcuna ve yukselenine bakabilirsin bu konuda. haritayı bi bütün olarak okumaya çalış, mars nerelerde etkin, nasıl durumda ve önem taşıyor, hangi açıları yapıyor ona göre bak zaten kendi haritana bakınca kopya almak kolay oluyorgülücük

4.Evde Mars(20 derece) ve Venüs(4 derece)-Akrep,bulabildiğim kadar okudum,orada hırsa dair bir ibare yoktu,burcum Terazi,yükselenim 11.dereceden Aslan ama Yükselen Yengeç etkilerini Yükselen Aslan'la bir arada yaşıyorum.Aslında inanışıma göre haritamızda evet birçok şey belirgin ama bazı şeyler enerjiyi kullanmamızla alakalı,mesela Akrep'teki gücü sevgiye yönelik kullandım; çocukları,hayvanları,ailemi,sevdiğim adamı ve hak eden insanları çok seviyorum,oysaki çocukken kıskanç bir çocuktum diyebilirim ama ben bunu kontrol edebildim.12.evimde Yengeç var,yanlış hatırlamıyorsam 12.ev Yengeç olduğunda kişinin içinde zor anlarında ortaya çıkan gizli bir güç gibi bir şey oluyordu,hırs olmayan ama ona benzeyen evet bu bende var;çok zor anlarımda birden bire bir azim gelir ve ne yapar eder o durumdan kurtulurum,sadece tabiri caizse bıçağın kemiğe dayanması lazım,sanırım dediğim gibi enerjimi döndürebildim ben..

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
05-04-2016 02:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Aslan ateş yapılı bi burç olmasına rağmen egosuna dokunulmadığı sürece kolay bi burçtur aslında. Terazi -aslan kombinasyonun öne geçmesi normal, haritanın geneline onlar hakim sonuçta. Akrep 4.evin içinse iyi okumaya çalış bence, ortaya çıkan pastadaki önemli bi malzeme çünkü. Kişinin çocukluğunu göstermesi açısından ay burcuna bakmak gerek, ay oğlak olgun bi çocukluk geçirme gibi. Ayın evi olan 4. ev belki de çocukluğumuzda önemlidir açıkçası 4. ev mi yoksa 5. ev mi hangisi burda birincil öneme sahip bilmiyorum. 12. ev yengeç konusunda bi şey diyemem, fakat tam saatin varsa yukselenin aslandır, yengece geçmesi için ascnin 40 dk önce doğmuş olman gerekiyor
05-04-2016 10:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
DrNesli Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Merhaba, benim de plutom 5.evde akrepte.
Venüs-Pluto ve Güneş-Pluto kavuşumum var, Satürn-Pluto karem var.
Ne demek oluyor rica etsem yorumlayabilir misiniz?

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp...sechpref=1
07-30-2017 05:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

Plutom Akrep te,

Güneşle 120, Venüsle 90, Ay'la 60, Merkürle 90, Neptünle 60 lık yapmış. Hadi Neptün'ü dikkate almayalım kolektif gezegen. Ay burcu veya Mars-Ay kavuşumu Akrep de olan kişiler arkadaş çevremde fazlasıyla var. Özellikle anlaştığım insanlar değil, bir şekilde çekiliyorlar, çabuk samimiyet kuruyorlar. İlginç gelmiştir hep gülücük

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
04-25-2018 04:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pluto Evlerde İrdeleyelim vivienleigh 97 257,178 04-17-2020 06:16 PM
Son Mesaj: Hattusas
  Plüto => Şüphe => Paranoya astrosohbet 36 53,347 05-09-2018 01:08 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Plüto ve Ayıklama astrosohbet 29 41,766 10-03-2017 03:14 PM
Son Mesaj: capri