Değerlendir:
  • 45 Oy - 3.02 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5. Ev
Yazar Mesaj
destrudo
Kayıtsız

RE: 5. Ev
(01-24-2012 02:38 PM)destrudo Yazılan:  5.evde neptün var yay da, ay ve k.a.d la septil, pluto ile 60, venüsle 120, satürnle 120, jüple 180...

5. ev yöneticisi 9. evde koç var..1 kızım var güneş koç ta
satürn ün şöyle bir payı olabilir mi ? 2 düşük ve çok zor bir doğumdan sonra buluştuk yavruyla...
01-24-2012 02:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

''satürn ün şöyle bir payı olabilir mi ? 2 düşük ve çok zor bir doğumdan sonra buluştuk yavruyla''

Katılıyorum Satürnün işi zaten ertelemek, zorlaştırmak,korkutmak,ders vermek.
Zor olanı daha kiymetli yapanda bu zaten
01-24-2012 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cemdoner Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

5.evimde gezegen yok acaba 5.evi incelerken neye bakıcam

http://i.hizliresim.com/qmYNjW.gif

http://i.hizliresim.com/O3qz05.gif
02-22-2012 09:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

5.ev Placidus'a göre Kova,Tüm burç sistemine göre Oğlak.
Her halükarda çocuk sevmiyorum,anne olma isteğim de yok,becerim de yok.
Fakat 5.ev konularında engellenmeler yaşadığım için Oğlak ve Oğlak stelyumu bana daha uygun.

Ve burada Satürn-Uranüs çatışmasını da yaşıyorum. gülücük
04-19-2012 11:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Geçmiş sayfalardan birinde, 5.evde yayın konumlanması ile ilgili şu yorum vardı. "Yükselen aslan ve 5. ev yay olan birinde evinin yönetimi obsesiftir. Neptünle birleşimi uyuşturucu tehlikesi yaratabilir"

Bilin bakalım kimin horoskobunda bu yerleşim var :D

Ben ev yönetiminde takıntılı bir manyağım bu durumda gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=
05-08-2012 09:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

5. evinde saturn olan bir tanidigim... Mutlu olmak icin sevdigi kisilerin gibi bir hayati taklit etmese de, ayni sizin yasadiginiz gibi bir hayat rolu cizme isteginde olabiliyor... Sordugunuz soruya bir cevap olabilir diye dusundum... Laja..

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-03-2012 08:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Kaktüs dateline='[url=tel:1354466156' Yazılan:  1354466156[/url]']
Kişisel fikrim 5.evin tüm diğer evlerden daha önemli olduğu.

Hayattan keyif almayan bir kişi istediği yerde ,konumda ,durumda , nerede ne halde olursa olsun mutsuzdur.
Kimse için değil yanlızca kendi için keyfi olarak yapacak bir şeyi olmayan kişi mutsuz olur çünkü.

Haritanın kalbi neticede, insanında en kalbi duygularının dahası yaratma kudretinin evi
Sevginin, sevmenin sevilmenin evi

Allah bilinmek istedi, kendisini gormek istedi alemi insanı yarattı. İnsanda bilinmek ister tıpkı yaratıcısı gibi. işte bu bilinmenin hayata olan çıkış noktası 5.ev değilmidir. Öyleyse 5.ev bana gore tüm diğer evlerden daha hayati ve önemlidir.

İnsan ölünce, bu dünyadaki herşeyi biter. Örneğin kariyer, evlilik,para, mevki vss.. Ama 5.evin yaratımı olan nesil devam eder, insanın hayatı boyunca yükleme yaptığı, ve önceki nesillerindende almış olduğu genetiği öldükten sonrada bu dunyada bırakıldığı yerdir 5.ev

5.ev güneş yönetimindedir, elementi altındır. Nice değerler, tabular, yönetimler, yoneticiler, insanlar, değerler, mal mülk vs.. gelip geçti bu dünyadan. Hiç bir zaman değerini kaybetmişmidir altın.
Cok dogru mantikli ve katilabilecegim bir bakis acisi diye dusunuyorum... Yalniz 5. ev olmasi hasebiyle bu aslan etkisinin haritalarinda agir basan kisiler icin daha gecerli degil midir diye bir soru geldi aklima... Bir gunes aslan olarak 5. evime baktigimda (placidus) jupiter ve neptunun sarilarak orada durdugunu gorebiliyorum... Ve bu kavusum maneviyati tetikledigini dusunuyorum... Iyi acidan...
Kotu acidan kendi kendini aldatmak da diyebiliriz....

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-03-2012 08:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(12-02-2012 08:35 PM)Kaktüs Yazılan:  Kişisel fikrim 5.evin tüm diğer evlerden daha önemli olduğu.

Hayattan keyif almayan bir kişi istediği yerde ,konumda ,durumda , nerede ne halde olursa olsun mutsuzdur.
Kimse için değil yanlızca kendi için keyfi olarak yapacak bir şeyi olmayan kişi mutsuz olur çünkü.

Haritanın kalbi neticede, insanında en kalbi duygularının dahası yaratma kudretinin evi
Sevginin, sevmenin sevilmenin evi

Allah bilinmek istedi, kendisini gormek istedi alemi insanı yarattı. İnsanda bilinmek ister tıpkı yaratıcısı gibi. işte bu bilinmenin hayata olan çıkış noktası 5.ev değilmidir. Öyleyse 5.ev bana gore tüm diğer evlerden daha hayati ve önemlidir.

İnsan ölünce, bu dünyadaki herşeyi biter. Örneğin kariyer, evlilik,para, mevki vss.. Ama 5.evin yaratımı olan nesil devam eder, insanın hayatı boyunca yükleme yaptığı, ve önceki nesillerindende almış olduğu genetiği öldükten sonrada bu dunyada bırakıldığı yerdir 5.ev

5.ev güneş yönetimindedir, elementi altındır. Nice değerler, tabular, yönetimler, yoneticiler, insanlar, değerler, mal mülk vs.. gelip geçti bu dünyadan. Hiç bir zaman değerini kaybetmişmidir altın.

Kaktuscan sanırım Satürn 5. ev 1. evde olmasından daha farklı çalışıyor?? :(
12-03-2012 06:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(12-03-2012 11:56 PM)Kaktüs Yazılan:  
(12-03-2012 11:48 PM)By Ceykp Yazılan:  Daha önceden konuşmalarını okumştum da çok çakalım dimi ?? gülücük

1. ev koç burcunun evi yani ordaki tepkilerimiz ister istemez oluşuyor. 5. evdeki gibi bilinçli değil.

evet bilinçli. zaten bu yüzden iyi yerleşimli 5.ev cennet, satürnlüsü cehennem
Misal şu anda ay aslan karesi var transit satürn(5.ev) Ne kadar keyifliyim bir bilsen.

olsun satürnüde öyle kabul edelim. Valla 1. evdekide ondan farksız değil.
Bunu anlamak kolay zaten keyfine diyecek yok gülücük
12-04-2012 12:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

(02-11-2013 11:23 PM)VenüsünKızı Yazılan:  şimdi yükseleni akrep olan yani 1. evi akrep olan kişinin 5. evi balıktır diyebiliyor muyuz?

kullanılan ev sistemine göre değişir.. eğer whole signs ev sistemi kullanıyorsak "evet balıktır" diyebiliriz..

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
02-11-2013 11:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir