Değerlendir:
  • 45 Oy - 3.02 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5. Ev
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: 5. Ev
(10-12-2011 11:31 PM)Yldrm Yazılan:  Erkek haritasinda venuse ve Ay'a gore 5.ev ask potansiyeli tasiyabilir.

Kadin haritasinda gunese yada marsa gore 5.ev ask potansiyeli tasiyabilir.

Kadinlarda Ay'a gore 5.evden gecen transitler hamilelik potansiyelini tetikleyebilir

10-12-2011 11:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(10-12-2011 11:37 PM)Yldrm Yazılan:  
(10-12-2011 11:31 PM)Yldrm Yazılan:  Erkek haritasinda venuse ve Ay'a gore 5.ev ask potansiyeli tasiyabilir.

Kadinlarda Ay'a gore 5.evden gecen transitler hamilelik potansiyelini tetikleyebilir

Ay'a göre 5. evim boğa jupiter transiti bol çocuk dil çýkarma Neyseki bekarım :D
10-13-2011 12:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(10-13-2011 12:05 AM)Messa Yazılan:  
(10-12-2011 11:37 PM)Yldrm Yazılan:  

Ay'a göre 5. evim boğa jupiter transiti bol çocuk dil çýkarma Neyseki bekarım :D

O jüpiter senin güneşe göre 9.evinde ve sen farklı bir dünyayı keşfetmek için uzaklara taşındın gülücük

10-13-2011 01:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Hmm öyleyse günese göre 5. evimde yay var ve kendisinde uranüs ve neptünü barindiriyor, marsima göre de balik.... gülücük

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-13-2011 06:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(10-12-2011 11:34 PM)eylülmavi Yazılan:  

güneşe göre 5. evim oğlak, marsa göre 5. evim kova.. yani bir oğlak ya da kova gibi midir aşka bakışım ??

ya da oğlak yada kovaya olan transitler aşk mı getirir* gülücük)

ikinci dediğin yani oğlak ve kovadan transit geçişlerini düşünebilirsin

10-13-2011 06:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(10-13-2011 06:20 AM)Yldrm Yazılan:  
(10-12-2011 11:34 PM)eylülmavi Yazılan:  

güneşe göre 5. evim oğlak, marsa göre 5. evim kova.. yani bir oğlak ya da kova gibi midir aşka bakışım ??

ya da oğlak yada kovaya olan transitler aşk mı getirir* gülücük)

ikinci dediğin yani oğlak ve kovadan transit geçişlerini düşünebilirsin

süper yıldırım.. terazi ya da balık etkinliğim bir yana, neden her dem aşık olduğumu çok daha iyi anlıyorum.. yıllardan beri, oğlak ve kovaya tüm ağır geezgnelr gelmiş.. son olarak plutonun oğlak geçişiyle aşkı bitireceğim anlaşılan gülücük

ve bence en önemli tespit; balığımla tanıuştığım zamanlar, onun venüsüne göre 5. evinde satürn varmış, ben asc oğlak gülücük benim marsa göre 5. evim kovada neptün varmış, o bir balık gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-13-2011 10:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-22-2011 07:41 PM)kelebekk Yazılan:  
(12-22-2011 07:33 PM)lacrimosa Yazılan:  Ben 5 . evim boş tam bir de , başak ve terazi var . aşk bakımından yorumlayabilri misiniz ? aşkta ben çok şanssızım da :S:S
kim şanslı ki??

Aşk oyunu şeye benziyor sanırsam
Hani kazanmak için kumarhaneye gider bir sürü insan
Elbette kumarhanenin sahibidir tek kazanan
Diğerlerine düşen ; bir kuru hüzün ve bir avuç heyecan
Aşk üç kişilik bir oyundur ama şunu anlayacan
Biri her daim üzülen , diğer ikisi arada bir mutlu olan

Y.

12-22-2011 08:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
purplerain Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

http://imageshack.us/photo/my-images/401...43915.gif/
Merhaba arkadaşlar.Aslında 5.evle ilgili sıkıntımı daha öncede anlatmıştım ama cevap gelmedi.Yeniyıla girdiğimiz günden beri , daha bir kaç gün olmadan bir sürü sıkıntı yaşamdım dışarıdan kaynaklı.Beynim ders almaz algılamaz,gözümde yaş durmaz oldu.
5 evim oğlak.11.evim de yengeç.8.evim koç
Bu Satürn terazi devrimini nasıl daha rahat geçirebilirm sizce?Ciddiye almıyordum ama resmen hayatımı altüst etti şimdiden.Halbuki ikizler için şans dolu bir yıl diyorlardı.Haritamın mı mağduruyorum anlamadım.
Ay burcumun boğa ve yükselenim başak olması da mı yarddım etmiyor.Bu 5. ve 11.evin etkilerini hiç bu kadar hissetmemiştim hayatımda.
01-06-2012 02:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

(10-21-2010 03:37 AM)Dinoo Yazılan:  5. EV AKREPTE

Bu evde akrep olan birinin 8. evine de bakmak gereklidir. Yani yaratıcılık gücü, hayat ve ölüm gücü doğumdan gelen zevk ve eğlenceleri temsil eder. 5. ev akrepte tüm zevkler cinsellikle ifade edilir. Cinsellik akrep için doğal bir temel güçtür ve 5. evde olması da eğlence ve zevkle ifade edilir.
5. evde akrep olması yemek ve cinselliğe delalettir. Futbol, kayak, buz hokeyi gibi rekabetçi spor daları sevilir. Kendine dönük spor dalları da mevcuttur. Dans, kamp, okçuluk, koşu vs… Bu zevkler genellikle marsı işaret eder. Eğer ay akrepte bu ev içindeyse yolculuklar büyük önem taşır. Müzik çok önemlidir.

Eğer akrep 5. evdeyse o kişi için özel hayat çok gizlidir. Pluto ve saturnun burada açı yapması limitsiz bir cinsel isteğe neden olur. Bunu 11. evdeki venüste destekler. Mars ve Venüs bu evde düz veya sert açı yaparsa cinselliği kötüye kullanma söz konusu olur. 5. evde akrep varlığı eğer pluto/Venüs/saturn birleşmesi yaparsa anal sex düşkünlüğü ortaya çıkabilir. 5. evdeki akrebin durumunu yükselen burç ve aynın nerede olduğu da etkiler. Örneğin yükselen yengeç daha yaklaşılabilinir bir cinsellik arz eder. Ayı temsil eden gezegenin karakteri akrebin cinselliğini yaşamak istediği mekanı da betimleyebilir.

bu ne ya 5.evim akrep pluto saturnde var 8.evde zengin jupisi var ben sapıkmıyım tobe tobe. Özel hayat kesinlikle gizli olmalıdır buna katılıyorum. bide olum lafını duyunca krize giriyorum.
01-06-2012 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

5inci ev akreple ilgili evet ozel hayat gizli olmali buna katiliyom ama kac kisi normalde ozel hayatini paylasirki? peh..

guvenim kirldiginda takip ederim evet didiklemek oluyosa.. kotu bisler olunca intikam almam Allaha havale ederim ne hali varsa gorsun :D

cocuklari severim ama minciklamayi sevmem onlarla sohbet etmeyi oynamayi konusmayi severim..

eger birgun cocuklarim olursa nasipse onlari ozgur yetistirecem ins.. rahat olsunlar bir dost gibi , kendi ayaklari uzerinde durabilen..

digerlerine katilmiyom verygood

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
01-24-2012 03:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir