Değerlendir:
  • 45 Oy - 3.02 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5. Ev
Yazar Mesaj
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

RE: 5. Ev
(10-22-2010 04:54 PM)panel Yazılan:  5. evdeki akrebin durumunu yükselen burç ve aynın nerede olduğu da etkiler. Örneğin yükselen yengeç daha yaklaşılabilinir bir cinsellik arz eder. Ayı temsil eden gezegenin karakteri akrebin cinselliğini yaşamak istediği mekanı da betimleyebilir.

benim5. evim terazinin son derecelerinde başlıyor ve tamamen akreple devam ediyor.Pluto Akrepte ve bu evde.Dolayısıyla 5. evim akreptir diyebilir miyim?Ayrıca yükselenim yengeçYukarıdaki cümle 5. evin akrep olması yükselen yengeç olması durumunda daha muhafazakar yaşanacak cinselliğimi kastediyor?

benım bu örnekteki gibi durum, 5.evım teraziyle başlıyor ve akreple devam ediyor ve akrepte pluto var 5.evımde...

çocuklar için 5.ev yöneticim venüs; 2.evimde ve aslan burcunda... plutom venüs kare. lütfen benim haritamdaki çocuk durumuna birisi bakar mı? ben çok merak ediyorum gülücük çocuklara zaafım var bu yuzden çok merak ediyorum teşekkürler...

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
07-07-2011 04:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

5. evim yengec içerisinde hiç bir gezegen barındırmıyor yömeticisi ay ise 11 ev sononda 12. evde bile sayılı yarım orb ile ve oğlak kova arası bir durumda, güneş ve uranusun 90 lık acılarına maruz kalmıs sanırım bu t kare oluyor yanlış yorumlamıyorsam. Gergin bir ayım ve byuna ilintili bir evim var gibi gülücük Tabi natalde progreste ikizlerde belki biraz rtahatlıyordur yani ben öyle hissediyorum iyi gidiyor her sey uzun zamandır iyi olmadıgı kadar hangi transit buna sebep bilemiyorum ama öyle kalsa cok iyi olucak gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
09-14-2011 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(09-18-2011 08:14 PM)NRCN Yazılan:  5.evim boş :(

17 ağustos 1987 doğumluysanız surat asmanıza gerek yok çünkü güneş-merkür-venüs-mars hep aslan burcunda toplanmış

* aslan burcu ve 5.ev özelikleri benzerlik gösterir

09-18-2011 08:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(09-18-2011 10:26 PM)virgo- Yazılan:  evet imzama ekledm.peki şmdi .5. evimi yorumlayabilr msnz.teşekkr ederm

5.evdeki Satürnün aşk hayatıyla alakalı engellere , yaratıcılık gerektiren konuların bloke olmasına , çocuk konusuna yada çocuklara karşı soğuk ve mesafeli olmaya işaret edebileceğini söyleyebiliriz.

Aynı zamanda olgun kişiliklerden hoşlanma potansiyelini ekleyebiliriz.

Uranüs ve Neptün ise bilindik kural ve kalıpları aşmayı ifade eder.
Satürn ise kural ve kalıplar oluşturmayı ifade eder.

Ve sen 5.ev konularıyla alakalı içsel zıtlaşma yaşayabilirsin.

Ay burcunun Koç olduğunu düşünürsek , bazen o içsel zıtlaşmadan sıkılıp ANI YAŞAMAK dürtüsüyle kararlar alabilirsin , almak isteyebilirsin.

09-19-2011 12:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venüs85 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

5. Evimde güneş, merkür, ay ve pluto bulunmakta. Aşkta oldukça kıskanç biriyim ve didikleyiciyim, güneş ve ay terazide, merkür ve pluto akrepte.

"İyilik içten gelir, iyilik bir seçimdir, bir insan seçemezse insanlıktan çıkar."

A Clockwork Orange
09-19-2011 01:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(09-19-2011 01:07 AM)venüs85 Yazılan:  5. Evimde güneş, merkür, ay ve pluto bulunmakta. Aşkta oldukça kıskanç biriyim ve didikleyiciyim, güneş ve ay terazide, merkür ve pluto akrepte.

Aşkla en doğrudan bağlantılı iki gezegenin venüs ve mars Başak burcunda kavuşum yapıyorlar
( başak ve didiklemek gülücük )

09-19-2011 01:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venüs85 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(09-19-2011 01:18 AM)Yldrm Yazılan:  
(09-19-2011 01:07 AM)venüs85 Yazılan:  5. Evimde güneş, merkür, ay ve pluto bulunmakta. Aşkta oldukça kıskanç biriyim ve didikleyiciyim, güneş ve ay terazide, merkür ve pluto akrepte.

Aşkla en doğrudan bağlantılı iki gezegenin venüs ve mars Başak burcunda kavuşum yapıyorlar
( başak ve didiklemek gülücük )

Evet kesinlikle öyle hiç sevmiyorum o ikisinin orda olmasını bir de 4. evimdeler aile içi sorun hep yani gülücük

"İyilik içten gelir, iyilik bir seçimdir, bir insan seçemezse insanlıktan çıkar."

A Clockwork Orange
09-19-2011 01:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
virgo- Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

(09-19-2011 12:56 AM)Yldrm Yazılan:  
(09-18-2011 10:26 PM)virgo- Yazılan:  evet imzama ekledm.peki şmdi .5. evimi yorumlayabilr msnz.teşekkr ederm

5.evdeki Satürnün aşk hayatıyla alakalı engellere , yaratıcılık gerektiren konuların bloke olmasına , çocuk konusuna yada çocuklara karşı soğuk ve mesafeli olmaya işaret edebileceğini söyleyebiliriz.

Aynı zamanda olgun kişiliklerden hoşlanma potansiyelini ekleyebiliriz.

Uranüs ve Neptün ise bilindik kural ve kalıpları aşmayı ifade eder.
Satürn ise kural ve kalıplar oluşturmayı ifade eder.

Ve sen 5.ev konularıyla alakalı içsel zıtlaşma yaşayabilirsin.

Ay burcunun Koç olduğunu düşünürsek , bazen o içsel zıtlaşmadan sıkılıp ANI YAŞAMAK dürtüsüyle kararlar alabilirsin , almak isteyebilirsin.

çok teşekkr ederm yıldrm.evet yazdkların aynen doğru.aşk konularnda şanssızım.çocuklarla aram iyi değil.soğuğum.ve kurallara bağlı birymm ama aslnda kuralları yıkmak da istiyorum.of aynen çelişkili bi dünyam var..napıcam bilmiyorum..."pek anlamadim"
09-19-2011 02:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Erkek haritasinda venuse ve Ay'a gore 5.ev ask potansiyeli tasiyabilir.

Kadin haritasinda gunese yada marsa gore 5.ev ask potansiyeli tasiyabilir.

10-12-2011 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(10-12-2011 11:31 PM)Yldrm Yazılan:  Erkek haritasinda venuse ve Ay'a gore 5.ev ask potansiyeli tasiyabilir.

Kadin haritasinda gunese yada marsa gore 5.ev ask potansiyeli tasiyabilir.

güneşe göre 5. evim oğlak, marsa göre 5. evim kova.. yani bir oğlak ya da kova gibi midir aşka bakışım ??

ya da oğlak yada kovaya olan tarnsitler aşk mı getirir* gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-12-2011 11:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir