Değerlendir:
  • 41 Oy - 3.1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3. Ev
Yazar Mesaj
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: 3. Ev
3. evimde güneş başak burcunda ama ilkokulda geç okumayı öğrenenlerdendim. İlkokul dönemim vasat altı öğrencilikle geçti. Daha çok orta son lise yıllarında açıldım ciddi manada çalışmaya başladım. Üniversite ilk yılı hariç aşırı efor sarfettiğim yıllardı. Yani güneşimin ilkokulda çk hayrını görmedim gülücük
07-02-2011 08:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(07-02-2011 06:14 PM)marskovası Yazılan:  Satürn 3.evde genelde tek çocuğu gösterir aile içinde.

Liz Green =tercüme=

Ya tek cocugudur belki orasini bilmiyorum ama en son kardesimden 9 sene sonra dünyaya gelmisim, ve yalniz bir cocuk olarak dogdum ve büyüdüm gülücük arti pluto da 3. evde ve terazide... okumayi cok seviyorum bu dogru...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
07-02-2011 09:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

hmm 3uncu evimin baslangici 29 derece aslanmis.. hic gezegen yok .. gunesimde 6inci evimde(26 derece).. yani trine aci 3uncu ev baslangiciyla.. gunes-neptun-jupiter stelyumuma trine ... bu iyi biseymidir?

bu 6inci evde ne varsa artik hep oraya dusuyo yolumgülücük) omrum oldugu surece hep hastanede caliscam biliyom gülücük

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
07-02-2011 09:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Cvp: 3. Ev
(12-26-2009 02:02 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
aeon Yazılan:arkadaşlar 3.ev akrabaları da kapsıyordu değil mi ?

genel olarak 3.ev yöneticisinin pluto ile karesi var.akrabalarımın hepsinden ölesiye nefret ederim.
kendimi onların yanında baskı altında hissediyorum.ailemi çok sevmemme rağmen akrabalarım 50 yıl geçse aramam sormam başlarına gelenlerer üzülmem.işin garibi aramızda kötü bir oaly yok ama benim için varlıkları yoklukları bir.

Ben de akrabalarıma benzer duygular besliyorum diyebilirim.Baba tarafımdakilerin çoğundan nefret ediyorum ve bu nefret ettiklerimin nerdeyse tamamının haritalarında pluton vurgusu var.Benim 3. evimde Pluton var ve 3. evin yöneticisi Venüsle kare yapıyor.

Çok acaip bir şey!

Bende baba tarafından olan akrabalarımdan nefret ederim!

Pluto 3 cü evimde- Güneş ve merkür ile karşıt açıda.

Anne tarafı akrabalarımı aşırı derecede severim. teyzelerim ve bir dayım var.
Hepsi Harika insanlardır. Haysiyetli, sıcak kanlı temiz yürekli karakterli insanlardır. Teyzelerimi (4 tane) nerde ise annemden çok severim dil çýkarma

Ben İsveç,te doğup büyüdüğüm için sırf yaz tatillerinde İstanbula gittiyimizde görürdüm onları.

Babama tarafı akrabalarım (amcalarım halalarım ve ninem) de İstanbulda kalıyorlar ama onları hiç görmemiştin 2 seneye önceye kadar.

Annem çok hassas ve kırılgan yumuşak bir insan ve o gelin olduğundan beri babamın tüm akrabaları hayatını zindan etmişler, annem onları bana pek kötülemez ve ben başka insanların anlattıklarının etkisinde pek kalmam o yüzden annem etkiledi denemez.

Babam anneme neler yaptıklarını bildiği için onun üstüne gitmezdi o yüzden tatillerde sırf anne tarafı akrabalarımla kalırdık.

2 sene önce babam bana 'Kızım ninen seni hiç gömedi bu sene Hilal,lide getir göreyim dedi beraber gidelim 1 hafta amcanlarda kalırız dedi. Bende sırf alışveriş yapma hevesi ile ve teyzelerimi görürüm sevinci ile tamam dedim...

Beni neler beklediğini hiç bilemedim tabiki. Kısaca şöyle diyeyim
Onlara 'hayvan ' demek masum hayvanlara hakaret olurdu!

Amcamlarım hiç abartısız Recep ivediği bile sollayacak tipler!
Amcalarım ve halalarım kadar Haysiyetsiz, kaba, karaktersiz, ikiyüzlü, Çıkarcı, sömürücü, dedikoducu, soğuk, cimri ve şükürsüz insanlar hayatımda hiç görmedim! okadar paraları var kendi daireleri arabaları dükkanları var ama halen 'parasızlıktan' şikayet edip devamlı babamdan para koparıyorlar.
Hepsinden ölesiye tiksindim.

Bu kadar negatif enerjili insanlar görmedim. onlarla 15 dakka aynı odada durunca migreni olmayan insanın migreni kalkar başı dönmeye başlar sürprizzz

Ninemden bile en az 80 yaşında zor yörüyor yapyaşlı ama hiç bir şekilde elektirik alamadım.

Anne tarafı akrabalarımda hayatımda böyle bir şey görmedim. Teyzelerimin durumları çok iyi değil ama şimdiye kadar çay parası bırak bir taksi parası bile almadılar. O kadar gururlularki. tatil sonu yardım olsun diye veya en azından kendi masraflarımız karşılığ para bırakmaya çalışırız ama kabul etmezler. Annem gözlice gider bir yerlere para saklar,

teyzemin kızları hemen anında bulur ve böylece oyun gibi devam eder biz pes edinceye kadar.
Zaten parayı bıraksan bile bir dahaki seneye geldiğimizde parayı kullanmadan tekrar iade ederler emanetmiş gibi!.... yani acaip haysiyetli insanlar.

Kabus gibi bir hafta geçirdim o sene. Allahdan annem kadar hassas yapılı olmadığımdan şokun altından kalka bildim ama. o tüm hafta psikolojikmen kendimi kapattım diye biliriz. hiç bir şekilde iletişime girmedim.
İlk başta beni çekingen sandılar. sonra onlara kibir yapıyorum sandılar hatta amcamın hanımı bana 'bizi beyenmiyormusn!?' diye bana avaz avaz bağırdı.

Neyse bende biraz kustum gibi oldu şimdisürprizzz

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
07-30-2011 05:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-30-2011 05:31 PM)hilal-e Yazılan:  Çok acaip bir şey!

Hepsi Harika insanlardır. Haysiyetli, sıcak kanlı temiz yürekli karakterli insanlardır. Teyzelerimi (4 tane) nerde ise annemden çok severim dil çýkarma

Ben İsveç,te doğup büyüdüğüm için sırf yaz tatillerinde İstanbula gittiyimizde görürdüm onları.

Kabus gibi bir hafta geçirdim o sene. Allahdan annem kadar hassas yapılı olmadığımdan şokun altından kalka bildim ama. o tüm hafta psikolojikmen kendimi kapattım diye biliriz. hiç bir şekilde iletişime girmedim.
İlk başta beni çekingen sandılar. sonra onlara kibir yapıyorum sandılar hatta amcamın hanımı bana 'bizi beyenmiyormusn!?' diye bana avaz avaz bağırdı.

Ne kadar koç ve ikizler etkisine sahip olsan da , Plütoyu ve zıt açılarının etkilerini uç şekilde deneyimliyorsun.

akrabaların bazılarını aşırı sevmek ( ya tam ) ve diğer bazılarından nefret etmek ( ya hiç )

Hilal doğum haritanı açamadım , yükselen burcun Başak mıydı ?

07-30-2011 05:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

(07-30-2011 05:44 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-30-2011 05:31 PM)hilal-e Yazılan:  Çok acaip bir şey!

Ne kadar koç ve ikizler etkisine sahip olsan da , Plütoyu ve zıt açılarının etkilerini uç şekilde deneyimliyorsun.

akrabaların bazılarını aşırı sevmek ( ya tam ) ve diğer bazılarından nefret etmek ( ya hiç )

Evet Yıldırım malesef başakgülücük bir kere yazmıştın senin iş yerinde bir tanıdığın varmış benimle aynı haritaya sahipmiş 1 Mayıs 1987 ondada akraba nefreti varmı acaba?

Kesinlikle kinci bir yapım yok.
Yüzüme gül hemen unuturum. Gerçi artık kendimi kullandırtmıyorum, karşımdaki çıkarcı ise ve enerji hırsızı ise hemen sınırı koyuyorum.

Ama dediğin gibi ya hep ya hiç çok plütonik bir yapım var bir çok konuda.
Gerçi 8 ci evimde vurgulu Yıldırım, Jüpiter-Venüs ve ay düğümü.

07-30-2011 05:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

benim 3.ev balık duygulu insanmı oluo şimdi
07-30-2011 06:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(07-30-2011 05:55 PM)hilal-e Yazılan:  
(07-30-2011 05:44 PM)Yıldırım Yazılan:  Ne kadar koç ve ikizler etkisine sahip olsan da , Plütoyu ve zıt açılarının etkilerini uç şekilde deneyimliyorsun.

Evet Yıldırım malesef başakgülücük bir kere yazmıştın senin iş yerinde bir tanıdığın varmış benimle aynı haritaya sahipmiş 1 Mayıs 1987 ondada akraba nefreti varmı acaba?

Yüzüme gül hemen unuturum. Gerçi artık kendimi kullandırtmıyorum, karşımdaki çıkarcı ise ve enerji hırsızı ise hemen sınırı koyuyorum.

evet o arkadaşımın espri yeteneği olduğunu ve genelde pozitif biri olduğunu söyleyebilirim. Arada iç dünyasına çekildiğini de gözlemledim tabii.
akrabalarıyla arası nasıldır bilemiyorum ama ilişkiler konusunda hayal kırıklıkları yaşadığını anlatmıştı bir keresinde. ( venüs-neptün bağlantısı var )

8.evdeki venüsün neptünle bağlantısı cinsel konularda istismar edilme olasılığına işaret edebiliyor o nedenle doğum haritandaki Başak , Chiron ve Plüto gibi potansiyellerin olması iyidir bence.

07-30-2011 06:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

(07-30-2011 06:50 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-30-2011 05:55 PM)hilal-e Yazılan:  
(07-30-2011 05:44 PM)Yıldırım Yazılan:  Ne kadar koç ve ikizler etkisine sahip olsan da , Plütoyu ve zıt açılarının etkilerini uç şekilde deneyimliyorsun.

evet o arkadaşımın espri yeteneği olduğunu ve genelde pozitif biri olduğunu söyleyebilirim. Arada iç dünyasına çekildiğini de gözlemledim tabii.
akrabalarıyla arası nasıldır bilemiyorum ama ilişkiler konusunda hayal kırıklıkları yaşadığını anlatmıştı bir keresinde. ( venüs-neptün bağlantısı var )

8.evdeki venüsün neptünle bağlantısı cinsel konularda istismar edilme olasılığına işaret edebiliyor o nedenle doğum haritandaki Başak , Chiron ve Plüto gibi potansiyellerin olması iyidir bence.

Bende Çok espiriliyimdir:D iyi taklit,de yaparım:D

Venüs neptün gerçekten bir baş belası, bende devamlı hayal kırıklıkları yaşıyorum, genelde çok idelize ettiyim için. baya hayal perestim ayrıca romantik konularda...

Cinsel konuda istismara uğramadım şimdiye kadar.
Daha çok venüsüm koçta olduğu için ve güçlü plüto enerjisi sebebi ile çok hırslı ve yoğun oluyorum sevdiyime karşı. Aşırı şekilde saplantılı severim aşık olduğum kişiyi.... elimde değil... :(

07-31-2011 02:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

3.ev = 4.eve göre 12.evdir ve 4.evle bağlantılı konularda bitişleri , geçiş sürecini ifade edebilir.
örneğin taşınmak gibi ( yaşanılan evi değiştirmek )

09-24-2011 12:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir