Değerlendir:
  • 41 Oy - 3.1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3. Ev
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: 3. Ev
(11-30-2010 11:00 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
(11-30-2010 09:49 PM)aeon Yazılan:  kardeşlerinizi ve 3.eivnizi ve merkürü inlecemeneniz tavsiye ederim.
öellikle çok sayıda kardeşi olanlarda bu durum nasıl olacak o da ayrı konu ama , en güel ipuçlarını onlar yakalayacaktır.

3. ev ilk kardeşi anlatıyor özellikle.

Benim 3. evim Terazi ,Pluton bu evde, Terazinin yöneticisi Venüsle kare,Marsla üçgen ,Güneşle 135 derece,Neptünle uyumlu.İlk kardeşim Aslan burcu,Ay Balık Neptünle kare,Mars Akrep.Ciddi bir pluton ya da Venüs etkisi yok.Ama ondan sonrakilerin ikisinin de Plutonu güçlü.

Onun 3. evi koç Mars Akrepte jüpiterle birleşiyor başka da açısı yok.

Bir de 3. ev kardeşler kadar kardeş kadar yakın akrabaları da anlatıyor.Plutonyen akrabalarla büyüdüğümü söyleyebilirim.

diğer kardeşleri hangi evler anlatıyor ninmerasarra ?
12-01-2010 07:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Birinci kardeş 3., ikinci kardeş 5. ,üçüncü kardeş 7.ev diye gitmek lazımmış.

Nin.Me.Sar.Ra
12-01-2010 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(12-01-2010 10:37 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  Birinci kardeş 3., ikinci kardeş 5. ,üçüncü kardeş 7.ev diye gitmek lazımmış.

ya kafama takıldı mesela ;

3 kardeş var desek . büyükten küçüğe yazarsam ;

1-en büyük kardeş ; ortanca kardeş için 3.eve ; küçük kardeş için 5.eve bakıyor tamam.burasını anladım.

ama diğer kardeşler ; için tam anlayamadım.

2-mesela ortanca kardeş ne yapıcak ?
en büyük kardeş için 3 eve ;en küçük kardeşi için 5.eve mi bakacak ?

tabi aynı soruyu en küçük kardeş içinde sorayım;
3-en küçük kardeş ;
en büyük kardeşi için 3.eve , ortanca kardeşi için 5 eve mi bakıcak

cevaplarsan sevinirim ninmesarra
12-01-2010 11:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Aynen senin anlattığın gibi olması lazım aeongülücük

Ben de başkalarının haritaları üzerinde test etmiş değilim bu formülü.Sadece bildiğimi söylüyorum.
-------------------------------
Şimdi kendi haritama baktım.3. kardeşimi 5. evimde Oğlaktaki Venüs temsil ediyor olsun.Kardeşim Güneş-pluton birleşimine sahip bir Akrep.Yükseleni Oğlak ,Venüsü ve Merkürü Terazide.Benim Venüsümün Satürnle üçgeni, plutonla karesi var.

En küçük kardeşimi 7. evdeki Güneşim temsil ediyor olsun.Bende balıkta Güneş-Mars birleşimi,Güneş-Satürn zıt açısı var.Kardeşimde Oğlakta Güneş-Mars-Neptün birleşimi var.

Nin.Me.Sar.Ra
12-01-2010 11:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

garip bir soru ama ; 10-12 kardeşi olanlar ne yapacak diye insan düşünüyor.ama onun da bir formülü vardır.
ben bu tip şeylere (astrolojik hesaplar, formüller vs. ) inanmazdım.tuttuuğunu çok görüyorum.
12-02-2010 12:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Eller 3.ev yonetimine giriyordu sanırım.

3.evimde şuan saturn transiti var ve 9.evimdeki (3.ev yoneticisi)venus ve jupiterim ile tam zıt durumda.
sağ elimde inanılmaz bir ağrı var sanırım uzun sure klavye,mouse&touchpad kullanımından sinirsel bir rahatsızlık :(
12-02-2010 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(12-02-2010 12:23 AM)aeon Yazılan:  garip bir soru ama ; 10-12 kardeşi olanlar ne yapacak diye insan düşünüyor.ama onun da bir formülü vardır.
ben bu tip şeylere (astrolojik hesaplar, formüller vs. ) inanmazdım.tuttuuğunu çok görüyorum.

bence, 1. kardeş 3. evse; 2. kaardeş 5.ev, 3.kardeş 7. ev, 4. kardeş 9. ev, 5.kardeş 11. ev, 6.kardeş 1.ev...... diye gidecek gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-02-2010 12:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

3.Evin rasyonel zihni, Merkür'ün yönettiği 6.evle birlikte beynin sol bölümünün aktiviteleriden sorumludur. Zihnin gerçeklere göre bilgi toplayan cephesidir. Doğal yöneticisi Merkür, mitolojide çeşitli tanrılardan gelen ve giden bilgi trafiğini yönetmekle görevliydi. Tanrıların habercisiydi. Benzer şekilde, her tür iletişim biçimi (konuşma, yazma, medya, vb.) 3. evle ilişkilidir. Buradaki zihin bilginin farklı alanları arasında bağlantı kurmaktan, sayısız hayat formunu keşfetmekten mutluluk duyar. Her yerden bilgi toplanır. Toplanan bilgilerin daha büyük bütün içindeki yerini belirlemek için önemli çaba sarfedilir.

işte ben gülücük 3. evim de 6. evim de merkür yönetiminde, satroloji sayesinde sezgilerimin de aktif olduğunu öğrenene kadar, sadece salt somut gerçeklere tutunurdum. sezgilerimin sağlamasını somut bir veriye dayandıramayacağımdan kulak asmazdım gülücük
astroloji benim sağlamam oldu, on binlerce yıllık verilere sahip gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
02-09-2011 03:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

3.evim kova ile başlasa da balığın tamamı ve ay 3.evde .Sezgilerimi akılsallaştırma çabası beni de hep yanıltır sonunda hissetiğime gelirim.
02-09-2011 03:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(02-09-2011 03:48 AM)melis_bk Yazılan:  3.evim kova ile başlasa da balığın tamamı ve ay 3.evde .Sezgilerimi akılsallaştırma çabası beni de hep yanıltır sonunda hissetiğime gelirim.

3.evinde Ay olan kişiler bilgiyi kendilerine sağlayacağı güvenliğin bir aracı olarak görebilirler.

böyle de bir bilgi var. kova için evrensel, balık için evren ötesi bilgi mi acaba? gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
02-09-2011 03:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir