Değerlendir:
  • 41 Oy - 3.1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3. Ev
Yazar Mesaj
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: 3. Ev
(10-21-2017 07:25 PM)Merau Yazılan:  dogum saatinden büyük süphe ediyorum ama hani yüzüm tip olarak tam bir akrep :D davranıs olarak akrep burcundan cok uzagım. aileme göre saat kesin dogru ama bilemiyorum. gezegen yerlesimlerinin cogu uygun ama yine de süphe ediyorum, seninle bunları uzun uzun konusmustuk hatta; yine de kararsiz kalmistim

Aslında bu normal olabilir.Çünkü benimde yükselenim akrep.Yükselen akrep diyince hemen mesafeli,soguk,korkunc yada seksi bisey olsun bekliyolar.Bende mesela yukselen icin ilk tanisma anı felan derler gayet samimi yaklaşırim insanlara ilk evde pluto olmasina ragmen.Onun dışında yükseleni akrep yada güneşi akrep olan arkadaslarim var hic biriside tarif edilen gibi degil.
10-21-2017 08:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Her sey kalip gibi birebir uymak zorunda degil, evet. Benim yuzum de yumusak hatlara sahip olmasina ragmen ifadesi biraz sert, fesatlik akiyor. Akrep olduguma ancak buradan inanabiliyorum. :D mesela o yuzeysel yorumlara bakacak olursak, ikimiz de gunes ikizler yukselen akrebiz ama ben senden ne fesat ne de hesapci bir hava sezdim... Ne de ben bu tur tanimlara uyacak isler yaptim

Gezegen yerlesimleriyle ilgili yorumlarin cogu suslu ve abartili.

10-21-2017 08:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-21-2017 08:57 PM)Merau Yazılan:  Her sey kalip gibi birebir uymak zorunda degil, evet. Benim yuzum de yumusak hatlara sahip olmasina ragmen ifadesi biraz sert, fesatlik akiyor. Akrep olduguma ancak buradan inanabiliyorum. :D mesela o yuzeysel yorumlara bakacak olursak, ikimiz de gunes ikizler yukselen akrebiz ama ben senden ne fesat ne de hesapci bir hava sezdim... Ne de ben bu tur tanimlara uyacak isler yaptim

Gezegen yerlesimleriyle ilgili yorumlarin cogu suslu ve abartili.

Ben fesat görünmekten ziyade bakislarim ve yüz ifadem sert ama 1. evde ay olmasi bunu yumuşatıyor galiba.Bide dogdugun dekanda etkili,ben balık dekaninda dogdum yani akrep özelliklerini ılımlıyor.Yukselene yapilan yumusak açılarda yukselene gezegenin kendi özelliğinide veriyor. Venim venus trinem var,bu da terazi yada boga yukselen ozelligi katıyor bana
10-22-2017 12:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

o detayları bilemem. ben de 1. ev ay ve venus ascendant üçgeni var.

10-22-2017 11:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-22-2017 11:24 AM)Merau Yazılan:  o detayları bilemem. ben de 1. ev ay ve venus ascendant üçgeni var.

Seninde aynı sekil ay venus akrep karışımı olacak yukselenin.Ve akrep dekanındasın.Dekanda gerçekten etki ediyor onu farkettim insanlarda.
10-22-2017 12:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

venüsyen bir tip sayılmam. gülücük ama davranıslarımda venüs temaları hakim.

ozellikle ascendant icin dekanlar gercekten önemli. cogu kisinin natal haritasını inceledigimde bunu fark ediyorum.

10-22-2017 05:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir