Değerlendir:
  • 45 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şiron ( Chiron ) Burçlarda
Yazar Mesaj
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Şiron ( Chiron ) Burçlarda
@Feslegen 9. evinizde çok güzel bir Aslan stelyumu var Venüs’lü Jüpiter’li gülücük Güneş’iniz de güçlü konumda.

Ne kadar etkisi vardır bilmiyorum ama bu gecikmeleri ve hayal kırıklıklarını haritanızdaki Satürn’ün 150’lik ve Neptün’ün 135’lik açılarına bağladım. Tabi transitler de tetiklemiş olmalı Tr. Neptün Kova’nın son derecelerindeyken bunu güçlü şekilde deneyimlemiş olabilirsiniz yaşınızı tam olarak bilmiyorum ama Satürn’ün Aslan transitinde de deneyimlemiş olabilirsiniz 2007 senesi gibi.

Haritanız sanata meyilli bir harita ve sanatla ilgili kurslar, eğitim alma gibi konulara müsait. Ayrıca 5. ev yöneticiniz 10. evde ve güzel açılar alıyor bu da önemli bir yerleşim..

Şu an Jüpiter Yay burcunda ve Placidus’a göre 1. evinizde. 20 derecelere geldiğinde Aslan stelyumunuza üçgen açılar yapacak sanat konusunda eğitim almak için güzel bir döneme gireceğinizi düşünüyorum gülücük Jüpiter Oğlak’a geçince 2. evinizdeyken maddi kazançlar da elde edebilirsiniz 10. evdeki Mars ile üçgen açı yapacağı zamanlar özellikle.

Satürn’ü pek sevmem kısıtlayıcı bir yönü var maddi manevi insanı etkileyebiliyor aldığı açıya bağlı olarak. Ben maddi yönden sizin için kadersel bir sene olabilir diye tahmin ediyorum. Başkalarının maddi kaynakları da geçerli. Umarım güzel bir yıl olur sizin için

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
02-09-2019 04:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Şiron ( Chiron ) Burçlarda
(02-09-2019 04:42 PM)say24 Yazılan:  @Feslegen 9. evinizde çok güzel bir Aslan stelyumu var Venüs’lü Jüpiter’li gülücük Güneş’iniz de güçlü konumda.

Ne kadar etkisi vardır bilmiyorum ama bu gecikmeleri ve hayal kırıklıklarını haritanızdaki Satürn’ün 150’lik ve Neptün’ün 135’lik açılarına bağladım. Tabi transitler de tetiklemiş olmalı Tr. Neptün Kova’nın son derecelerindeyken bunu güçlü şekilde deneyimlemiş olabilirsiniz yaşınızı tam olarak bilmiyorum ama Satürn’ün Aslan transitinde de deneyimlemiş olabilirsiniz 2007 senesi gibi.

Haritanız sanata meyilli bir harita ve sanatla ilgili kurslar, eğitim alma gibi konulara müsait. Ayrıca 5. ev yöneticiniz 10. evde ve güzel açılar alıyor bu da önemli bir yerleşim..

Şu an Jüpiter Yay burcunda ve Placidus’a göre 1. evinizde. 20 derecelere geldiğinde Aslan stelyumunuza üçgen açılar yapacak sanat konusunda eğitim almak için güzel bir döneme gireceğinizi düşünüyorum gülücük Jüpiter Oğlak’a geçince 2. evinizdeyken maddi kazançlar da elde edebilirsiniz 10. evdeki Mars ile üçgen açı yapacağı zamanlar özellikle.

Satürn’ü pek sevmem kısıtlayıcı bir yönü var maddi manevi insanı etkileyebiliyor aldığı açıya bağlı olarak. Ben maddi yönden sizin için kadersel bir sene olabilir diye tahmin ediyorum. Başkalarının maddi kaynakları da geçerli. Umarım güzel bir yıl olur sizin için

Teşekkür ederim gülücük
2005 de liseye geçtim, 27 yaşındayım.. Satürn o sıralar aslanın ilk derecelerindeymiş, satürn zıtlığı yaşamışım. Üniversiteye geçişte neptün&kiron zıtlığı varmış aslan stelyumuma ama zaten lisenin devamı şeklinde ilerledim direkt geçişle, pek değiştirebilecek durumum yoktu. Sonrasında yine sınavsız geçişle açık öğretim de okudum aslında ama o da istediğim bir şey değildi fırsat vardı gittim, neptün zıtlığı sürüyormuş belki de bir şeyleri değiştirecek gücü bulamadım kendimde bu sebepten ama başka şeyler de vardı ve zaten hayatım boyunca bir atalet, ağırlık yaşadım.
Aslan stelyumu toprak-su etkileri ve evet dediğiniz açıların altında kaldı.. Neptün zaten 4. evimin de yöneticisi, maddi konular yolumu değiştirdi, bir de manevi zorluklarla, ağırlıklarla zaman aktı gitti, hala çabalıyorum. Ben müzikle ilgilenmek istemiştim özellikle ama olmadı, sanattan uzak kaldım hep. Maddi gelir sağlamadan eğer sürpriz olmazsa jüpiter de çare olmaz bana muhtemelen şimdilik eğitim anlamında, hayırlısı gülücük
Kadersel, güçlü değişimleri dört gözle bekliyorum açıkçası, hazır hissediyorum. Zorlayacaktır belki ama sonrasının çok iyi olacağını düşünüyorum, bir şeyler değişmeli artık, tek isteğim sağlık yerinde olsun gülücük Tabi sonrasında aslan stelyumuma zıt yapacak o da ayrı sıkıntı. Bana jüpiterin satürnün ardından gitmesi iyi gibi geliyor ama, sıkıntıdan sonra daha çabuk bir rahatlama ya da aynı evde ilerliyor olursa sıkıntılarda hafifleme verebilir. Dediğiniz gibi jüpiter oğlak da iyi gelebilir.
Amin inşallah, sizin için de güzel bir yıl dilerim gülücük

Bilgili değil, ilgili.
02-09-2019 09:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
koçastroloji Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Şiron ( Chiron ) Burçlarda
şiron ikizler acayip doğru yaa konuşuyorum konuşuyorum sanki dnya beni anlamıyor buda beni deli ediyor.
02-09-2019 11:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
koçastroloji Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Şiron ( Chiron ) Burçlarda
(04-09-2012 03:53 AM)smoochy Yazılan:  şiron ikizleri :
ana motivasyonu : zihinsel uyarı
negatif yanları : bu uyarıları gerçeğe dönüştürememe. fazla analizci hep test eden yapı, sabır - bağlılık - tutarlılık eksikliği. çabuk sıkılma , büyük resme bakıp detayları görememe, diğer insanlardan daha zeki olduğunu düşünme, şüphecilik, önemli girişimleri üstlenmeme, çabuk yargılama, ani değişimler. çok fazla insanla iletişimde olma lakin söyledikleri anlaşılmayınca insanları yaralama.
pozitif yanları : başkalarının problemlerini çözmeye yardım etme güdüsü, problemlere ilgili olma. ön yargısızlık.

şiron - güneş kavuşumu : dik başlılık verirmiş her burçta.

Allahımm bunlar ne kadar doğru öngörüler.
02-09-2019 11:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Şiron ( Chiron ) Evlerde bluex 29 69,408 02-19-2018 02:34 PM
Son Mesaj: shinigami
  Şiron Hakkında Bilgiler Mavi 81 108,966 11-17-2017 11:06 AM
Son Mesaj: shinigami
  Şiron ve Başak Burcu ?? astrosohbet 135 177,365 03-25-2017 11:23 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Şiron’un Oluşturduğu Açılar Angel 60 150,127 11-06-2012 10:06 PM