Değerlendir:
  • 23 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay İkizleri
Yazar Mesaj
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Cvp: AY İKİZLERİ
(06-18-2011 02:34 AM)nisan15 Yazılan:  
(07-03-2007 02:21 AM)Yıldırım Yazılan:  
Alya Yazılan:Ay ikizleri olarak bende sıfır kıskançlık. Bende bir tuhaflık var ama çözemedim.

birlikte çözmüştük ya alya , hani senin satürn vardı orada , ikizlerin hiperaktivitesini dengeliyordu. kıskançlık enerjisinin önemli kısmını mars veriyor dersek senin mars balığının çok sert açıları yoksa yumuşak başlılık verir diye yorumlayabiliriz ayrıca..

iyi de benim de tanıdıgım bir ay ikizleri var 27 derece ikizler orada satürn de yok ama hic mi hic kıskanc degil neden acaba bir tuhaflık var bunda ki bu hep kafama takılmıstır neden kıskanmıyor hic diye ..

Güneş de 4 derce ikizlerdebu yüzden olabilirmi?

hım baktım da yeniden haritaya avnı evde güneş ay ikiside ikizlerde satürnde aynı evde ama o 27 derece bogada ayunı evde olması ay ve güneş ikizlerle bu kıskanclıgı ortadan kaldırıyor mu acaba ? yoksa aslında var da bunu derine atan gecende görmezden gelen plıto acısından dolayı mı diyorum duygularını görmezden gelen ama biriktirince fena patlayan ..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-23-2011 09:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Ay İkizleri
ay ikizler neden sevgiye aç olsun anlamadım
bu arada "fakat ay ikizlerde garip bir iç alemi vardır.Sürekli huzursuzdur.Hislerini mantıksallaştırmaya çalışır.
Çünküüü hislerin düşüncelerle üretildiğini bilir ve hislerinin onu ele geçirmesine izin vermez." sanırım bu durum ay-merkür açılarında da oluyo.ama gerçi ay-merkür arasındaki uyumlu açı sadece mantığın ya da sadece duygunun tarafını tutmuyo; ikisi arasındaki ilişkiyi kuruyo.ama ay ikizleri sadece mantığın tarafını tutar gibi düşünüyorum

u_u
06-24-2011 12:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

merkür ayım dinamik full time huzur gülücük ya hep ya hiç duygusallıkta duygusala bağlarsam ölümüne giderim ama istemezsem soopsoğuk oluom yaa gülücük
06-24-2011 12:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Türkiye'nin ayı ikizler burcundaydı sanırım. Benim 12. evime düşüyor ülkemle aramda ne tür bir duygusal bağ var acep gülücük
07-02-2011 10:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

ya bu ay ikizlerden dolayi heralde cok sabirsizim ve biseylere tam konsantre olamiyorum.. cabucak s1k1l1yorum.. son zamanlarda nedense cok hissediyorum bunu.. biseye basladim ornegin hemen s1k1l1yorum ..

unide son yillarimda ozellikle hic konsantre olupta rahatlikla calisamadim.... surekli oturupta s1k1lmadan calisanlara imrenirim.. olmuyo ben yapamiyorum..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
07-03-2011 10:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

(07-03-2011 10:11 PM)picachu Yazılan:  ya bu ay ikizlerden dolayi heralde cok sabirsizim ve biseylere tam konsantre olamiyorum.. cabucak s1k1l1yorum.. son zamanlarda nedense cok hissediyorum bunu.. biseye basladim ornegin hemen s1k1l1yorum ..

unide son yillarimda ozellikle hic konsantre olupta rahatlikla calisamadim.... surekli oturupta s1k1lmadan calisanlara imrenirim.. olmuyo ben yapamiyorum..

hem neptünyen hem jüpiteryensin bundan olmasın sıkılman ve odaklanamaman? + sıkıntı beraberinde odaklanamamayıda getirir
zihinsel faaliyetlerde yaşıyosan bunu marsında etkisi var

u_u
07-03-2011 10:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

(07-03-2011 10:43 PM)büşra Yazılan:  
(07-03-2011 10:11 PM)picachu Yazılan:  ya bu ay ikizlerden dolayi heralde cok sabirsizim ve biseylere tam konsantre olamiyorum.. cabucak s1k1l1yorum.. son zamanlarda nedense cok hissediyorum bunu.. biseye basladim ornegin hemen s1k1l1yorum ..

hem neptünyen hem jüpiteryensin bundan olmasın sıkılman ve odaklanamaman? + sıkıntı beraberinde odaklanamamayıda getirir
zihinsel faaliyetlerde yaşıyosan bunu marsında etkisi var

hmm olabilir...ornegin bisiler okumak istiyorum kitabi aliyorum elime ogreniyorum iyi guzel 1 saat maksimum ilgilenebilirim.. kalici oluyo sukur o okuduklarim, ama saatlerce bunu yapamiyorum..sürprizzz

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
07-03-2011 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Ay 1. evde rahatsızdır. Çünkü orası "fiziksel Ben " i anlatır. Kişinin davranışları, kendisini ifade etme biçimi, duruşu, yürüyüşü, giyim tarzı, konuşma şekli... yani hepsi somut görünen ve fiziiksel bedeni gösteren olgulardır. Sizin dışardan nasıl göründüğünü sembolize eder. Başkaları tarafından siz nasıl görünüyorsunuz, nasıl algılanıyorsunuz, bunları tarif eder.... Ehh tabii ki soyut kavramları, mana yı, duyguları sembolize eden Ay, burada bu sahne de nasıl gözükecek ki, kişi istese de duygularını gösteremez, zaten sıkıntı da buradadır. Ama ilerki yaslarda kişi bu durumu kabul ederse, rahatlar ve kendisini daha rahat gösterir, duygularını açığa vurabilir. (progres Ay ilerledigi icin)
Ay 1. evde aksın üstündeyse ya da Yengec burcundaysa daha rahat gözükür. Aksi durumlarda cok zor.
Ay ikizlerdeyse, burada ikizler burcunun halini bilir.Yani kişi çok hareketli,çok hızlı düşünür,dışa dönüktür,sabırsızdır ve hızlı hareket eder, ay butun bunları bilir ama bu evde bu halleri gösteremez.Ve bu yüzden dışardakiler kişinin akıllı,hızlı,dışa dönük halini bilmezler. Burada kişinin ihtiyacı iletişimdir.Ama kendini göstermeden iletişim kurmak ister.Akıllı iletişim işlerinde ama kişinin görünmediği işlerde kişi çok başarılı olur.Örneğin internetde iletişim işlerinde veya bir havaalanında telsiz habercisi gibi işlerde kendini bayağı mutlu hisseder.Bu işlerde hızlı karar verme akıllı hareket etme yeteneklerini iyi kullanır.Eger böyle bir iş bulamazsa o zaman yazmalı,yazarak iletişim kurmalı veya çizerek,resim yaparak kendini ifade etme yolları bulmalıdır.Gazeteci de olabilir.Hızlı çalışma gerektiren işlerde kendini gösterir.Çok çeşitlilik vardır.Değişim, titreşimleri algılama yeteneği fazladır ve bunlardan kimsenin haberi olmaz bu evde, çünkü kişi gösteremez bu potansiyellerini.
Ay - Günes arasında gerilimli açı varsa (0, 90, 180) kişi tabii ki duyguları ve bilinci arasında ikilemler yaşayarak zorlanacaktır. Burada haritana bakarak, hangisi daha yogun gözüküyorsa, ona göre karar vermen dogru olacaktır. Yani Ay haritanda cok yogun ise, duygularını dinlemen; Gunes cok yogunsa (yogunluk aldıgı açılarla ve/ veya bulundugu konumla baglantılıdır) daha cok mantığını dinlemen dogru olacaktır. Mantıklı olman hep ön plandaysa bunun Merkür ün konumıu ile de ilgili oldugunu unutmayınız.
selamlar, sevgiler,

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
02-01-2012 04:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Cvp: AY İKİZLERİ
(07-03-2007 02:21 AM)Neptunian Yazılan:  
Alya Yazılan:Ay ikizleri olarak bende sıfır kıskançlık. Bende bir tuhaflık var ama çözemedim.

birlikte çözmüştük ya alya , hani senin satürn vardı orada , ikizlerin hiperaktivitesini dengeliyordu. kıskançlık enerjisinin önemli kısmını mars veriyor dersek senin mars balığının çok sert açıları yoksa yumuşak başlılık verir diye yorumlayabiliriz ayrıca..

Evet Yildirim bunu ben de düsünmüstüm bu kiskanclik enerjisi olayini daha dogrusu yani ay ne kadar duygulari yönetse de ben marsin da bazi duygu konulariyla alakali oldugunu düsünüyorum... örnegin mars ikizlerinde bir kiskanclik potansiyeli gözlemleyebiliyorum... bir mars akrebi olarak gülücük

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-28-2012 05:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(04-21-2012 09:00 PM)karmen2 Yazılan:  ay ikizlerin, merküryen özelliklerde doğuştan diploma sahibi olduğu söylenir,yani ayın bu konumu zekayı etkiliyor mu?

etkiler çünkü merkür kadar ay'ın da zeka üzerinde etkilieri vardır.
04-21-2012 09:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir