Değerlendir:
  • 23 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay İkizleri
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: AY İKİZLERİ
(08-22-2010 02:41 AM)Sniper Yazılan:  söylemek istediğini söyliyememek eminim herkesi çıldırtır..bunun burçla alakası olduğunu sanmıyorum..herkesin haritasında 1 Merkür var sonuçta...

Aslında ay ikizlerin sırf konuşmak istediği konu için bile fireye sabrı yoktur, mesela merkür akrep belli noktaya kadar sabredebilir, ama boş olsa bile eğer konuşacağı konuyu iletemiyorsa ay ikizler, bir şekilde yolunu bulur ve söyleyeceğini söyler, engellemek çok zordur, çene düştümü tutabilene aşkolsun yani..:D
08-22-2010 03:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Ay İkizleri
Bir ay ikizler olarak gerçekten duygularım çok değişkenlik gösteriyor.Bazen etrafımda herkes duygu dolu anlar yaşarken bende tık yok.Ama bu durumu neyse ki farkettim.artık taklit yapıyorum.Orda yaşanması gereken duyguyu bizzat yaşıyormuşum gibi yansıtıyorum.Napıyım sosyal hayatım tehlikedeydi ve ayrıca ben bir ay ikizler'im:)bunun dışında yeni birşeyler öğrenmekten acaip keyif alan tipleriz,bilgiye açız,mantığı seviyoruz,dedikoduyu da,kolay sıkılıyoruz amma velakin zararsısız yaagülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
10-02-2010 02:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Hiç katılmıyorum ay ikizlerinin duygu sorunu yaşadıklarına.....benim ayım ikizler ve aşırı duygusalımdır...ne hiss ettiyimi anında belli ederim...
(eyer akrepliyim tutarsa çok iyi saklaya bilirim tabi)
İkizler konuşkandır ve evet ne hiss edersem edeyim...ister mutlu olayım ister kızgın veya üzgün...mutlaka duygularımı ve neler hiss ettiklerimi birisi ile konuşmalıyım yoksa sanki üstesinden gelemezmişim gibi......

Anneminde ay,ı ikizler ve oda duygusaldır.......

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
10-02-2010 03:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(10-02-2010 03:10 PM)panel Yazılan:  [quote='Sniper' pid='107967' dateline='1285976075']
Panelgülücük bu normalde bi ay ikizlerinin takıcağı ya da yapıcağı bişey değildir eminim. o duyguyu yaşıyormuş gibi taklit yapmaktan söz ediyorumgülücük bu tamamen 12.ev Ay'ına has bi durum..taklit etmek, topluma ayak uydurma çabasında gerçek duyguları gömmek ya da dışarıya yansıtmadan YALNIZ başına yaşamak o duyguları.. çok tanıdık geldiği için şüphelenip bi bakiim dedim, yanılmamışım Ayın 11.evin son derecelerinde yani 12.evinde sayılıyogülücük üstelik Ay-Satürn zıt açısıyla duyguların ne kadar değişken olabilir kigülücük

Astrolojiye yeni başladığımı belirterek belki de yükselenimin yengeç oluşu duygularımda değişmelere sebep oluyordur.Ben bunu hep Ay ikizler'e bağlamıştım ama.Yani gün oluyor her türlü duyguyu yaşadığım oluyor.ağlarken akabinde kahkaha atabiliyorum.Coşkulu bir andan hüzünlü bir ana geçmem hiç de zor olmuyor.Gel-gitlerim çoktur.Amma velakin bazı konuları saplantı haline getirebiliyorum bu da sanırım satürn'ün oppozisyonundan.Ay ikizler olarak yeni şeyler öğrenmekten keyif alan başka bir konum var mı bilmiyorum.Her türlü bilgiyi adeta yutuyoruz.Geçmiş gazete bile olsa elimin altında ne varsa okuyan bir tipim.Bunu da sanırım Ay ikizler'e borçluyum.

Ama şunu da belirteyim bir çok arkdaşım sorunlu ya da problemli anlarında bana gelmeyi tercih etmez.Bunu birçoğundan duymuştum.Hissedemediğimi,çözüm önerisi sunamadığımı söylüyorlar.Dilek mümkünse bu anlarımı senle paylaşmayı tercih etmiyorum diyo çoğu ehehehe:)Valla ne biliyim 12. evdeki Ay diyelim ozaman..

Düzelttiğiniz için teşekkürler arkadaşlar.Başlığın konusu dışında ama 1. evdeki Merkür yengeç ile 12. evdeki Ay ikizleri karşılıklı ağırlamaya bir örnek midir arkadaşlar bir bilginiz var mı acaba gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
10-02-2010 03:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Evet gerçekten en yakın 2 arkadaşlarımın Ay,ları kova!
Çok destekleyiciler....bazen soğuk bir burç olabilsede ikizler Ay,ım Kova ayı çok seviyorask

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
10-05-2010 07:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(10-05-2010 07:32 PM)hilal-e Yazılan:  Evet gerçekten en yakın 2 arkadaşlarımın Ay,ları kova!
Çok destekleyiciler....bazen soğuk bir burç olabilsede ikizler Ay,ım Kova ayı çok seviyorask

gülücük Ay kovalarinin derdini hangi ay anliyacak bilemiyorum gülücük hic bi zaman kendilerinin anlasildiklarini ya da anlasildigimizi hissetmiyoruz... belki de bunun böyle olmasinin sebebi zaten Ay kovasidir gülücük

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-05-2010 08:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

ay boğa rahatıma düşkünüm ama yemeye içmeye çok değil ama öyle özenle hazırlanmamış hiçbişeyi yemem.giyime önem veririm alaışveriş severim.
ay ikizlr desem öğremmek yazmak okumak bana büyük bi zevk verir bilgi güçtür ama ikizler öselliği laf taşıma dedikodu ki güneş başak içinde merakıl ı falan deniyo beni hiç ilgilendirmez.dinlemem bile.bulmaca çözmeyide sıkıcı bulurum ama sözlüğü baştan sona okurum bi anda öğrenirim çoğu şeyigülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-08-2011 03:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

güneş ikizler, ay ikizler, yükselen yengec bu kaar degisken yani ben cözemedim bu adamı ona bir soru sordugunda hıhım evet gibi cvp veriyorsa cin iskencesi de yapsan cvp alamazssın bu bir asla dolaylı gelmiyceksin direkt kesin ve net olucaksın bu 2 oyun numara yapmıycaksın doğal olucaksın bu 3 güclüğ dik durucaksın hayatta bu 4 haa bu kadar güclüyken bir o kadar anac ve sefkatli olıcaksın bu 5 verilen sözlerin ve randevuların yerine getirilmesini beklemiyceksin bu 6 icinden gelince yapar üstelersen inadından yapmazz öldürücem onu gülücük))) ama oınunla yasamak coook inanılmaz bir keyiftir bir cocuk gibi yaramaz korunmaya muhtac fazla gizemli gerektiginde inatcı fazla paylasımcı uysal bir adam eee ben koçum ay oğlak yükselen balık ben nasıl başa cıkayım bu ay ikizlerle ben de bennnn demek istiyorum güvenlik istiyorum napıcaz ))

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
05-14-2011 08:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Cvp: AY İKİZLERİ
(07-03-2007 02:21 AM)Yıldırım Yazılan:  
Alya Yazılan:Ay ikizleri olarak bende sıfır kıskançlık. Bende bir tuhaflık var ama çözemedim.

birlikte çözmüştük ya alya , hani senin satürn vardı orada , ikizlerin hiperaktivitesini dengeliyordu. kıskançlık enerjisinin önemli kısmını mars veriyor dersek senin mars balığının çok sert açıları yoksa yumuşak başlılık verir diye yorumlayabiliriz ayrıca..

iyi de benim de tanıdıgım bir ay ikizleri var 27 derece ikizler orada satürn de yok ama hic mi hic kıskanc degil neden acaba bir tuhaflık var bunda ki bu hep kafama takılmıstır neden kıskanmıyor hic diye ..

Güneş de 4 derce ikizlerdebu yüzden olabilirmi?

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-18-2011 02:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

son zamanlarda bakiyorumda iyi anlastiklarim ya ay kovasi ya ikizleri ya da ay aslani cikiyogülücük etrafimdaki bir kac kisinin haritasina baktim cognluk oyle:P

ama ben cok asiri konusmayi sevmiyorum ..dedikoduyuda hic sevmem... kendi alanim olmali mutlaka..patirti gurultuden hoslanmam.. yeni insanlar taniyim ,kulturler ,diller ,seyahatler ,yuksek derecede ilgimi cekiyo.. hangi ortama girsem birileriyle konusabilirim ... sadece benim can1m1 s1kan insanlarsa asla durmam orda..

karakterime, biseylere burnunu sokan insanlari sevmem...çiçek

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
06-23-2011 08:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir