Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.75 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Düğümleri Burçlarda
Yazar Mesaj
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

RE: Ay Düğümleri Burçlarda
Haritamda yogakara var sanırım 4. ev ve 9. evde. Yogakaram mars 9.evde ama boğada gülücük
Yogakara hakkında hiçbir fikrim yok. 9.evde olması iyi mi? Boğada olması olumsuz bi durum mu?
04-04-2018 12:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Ay Düğümleri Burçlarda
(04-03-2018 11:30 PM)freeloader Yazılan:  
(04-03-2018 11:09 PM)justicee Yazılan:  acaba benim haritamda yogakaraka var mı? size zahmet bakar mısınız?

Yükseleniniz vediğe göre koç dolayısıyla hayır. Merak edenler yükselenini 24 derece geri alarak veya internetten vedik haritası çıkararak yükselen burcu bulabilir ve yukarıda belirttiğim kuraldan kontrol edebilirler bu arada.

teşekkür ederim

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
04-04-2018 06:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ahsen1 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

(10-31-2011 04:24 PM)katmer Yazılan:  KUZEY AY DÜĞÜMÜ
TERAZİ
GELİŞTİRMESİ GEREKENLER: İşbirliği, diplomasi, davranış inceliği, bencil olmamak ve karşılık beklemeden destek vermek, paylaşmak, her iki tarafın da kazançlı çıktığı durumlar yaratmak.
TERK ETMESİ GEREKENLER: Düşünmeden fevri davranmak, kendini öne sürmek, başkalarının ihtiyaçlarının farkında olmamak, ben merkezcilik, öfke patlamaları, başkalarının kendisi gibi olmasında direnmek.
GEÇMİŞTE NASILDI: Savaşçıydı. Hep tetikteydi. Şimdi abartılı bir hayatta kalma dürtüsüne sahip. Başkalarıyla olmayı, sevmeyi ister ama bunu nasıl yapacağını bilemez. Benlik duygusuna sımsıkı sarılır çünkü savaşın her an başlayacağından endişe eder. Oysa şimdi savaşçı enkarnasyonunda değildir.
ŞİMDİ NE YAPMALI: Sert ve disiplinli olmaktan kaçınmalı, insanların bireysel farklılıklarının önemini kavramalı. Hep kendinin kazandığı ve karşıdakinin kaybettiği durumlar yaratmamalı. Hızlı karar vermemeli. Narsistik eğilimlerini bırakmalı. Özellikle aşkta “Önce ben” tavrını bırakmalı. Aldığından çok vermeye çalışmalı, misilleme yapmamalı, partnerini rakip olarak görmemeli.
Kad’ım terazi ama kesinlikle hiç böyle birisi olmadım tam tersine hep kendimden önce karşımdaki insanı düşündüm, savaşçı da hiç olamadım bir şeyler için savaşçı olmak istiyorum bazen aslında, neden böyledir sizce?

Natal haritam gülücük
https://www.hizliresim.com/39ytl4j
11-03-2019 02:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Birsel Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 6

(11-03-2019 02:37 AM)ahsen1 Yazılan:  
(10-31-2011 04:24 PM)katmer Yazılan:  KUZEY AY DÜĞÜMÜ
TERAZİ
GELİŞTİRMESİ GEREKENLER: İşbirliği, diplomasi, davranış inceliği, bencil olmamak ve karşılık beklemeden destek vermek, paylaşmak, her iki tarafın da kazançlı çıktığı durumlar yaratmak.
TERK ETMESİ GEREKENLER: Düşünmeden fevri davranmak, kendini öne sürmek, başkalarının ihtiyaçlarının farkında olmamak, ben merkezcilik, öfke patlamaları, başkalarının kendisi gibi olmasında direnmek.
GEÇMİŞTE NASILDI: Savaşçıydı. Hep tetikteydi. Şimdi abartılı bir hayatta kalma dürtüsüne sahip. Başkalarıyla olmayı, sevmeyi ister ama bunu nasıl yapacağını bilemez. Benlik duygusuna sımsıkı sarılır çünkü savaşın her an başlayacağından endişe eder. Oysa şimdi savaşçı enkarnasyonunda değildir.
ŞİMDİ NE YAPMALI: Sert ve disiplinli olmaktan kaçınmalı, insanların bireysel farklılıklarının önemini kavramalı. Hep kendinin kazandığı ve karşıdakinin kaybettiği durumlar yaratmamalı. Hızlı karar vermemeli. Narsistik eğilimlerini bırakmalı. Özellikle aşkta “Önce ben” tavrını bırakmalı. Aldığından çok vermeye çalışmalı, misilleme yapmamalı, partnerini rakip olarak görmemeli.
Kad’ım terazi ama kesinlikle hiç böyle birisi olmadım tam tersine hep kendimden önce karşımdaki insanı düşündüm, savaşçı da hiç olamadım bir şeyler için savaşçı olmak istiyorum bazen aslında, neden böyledir sizce?

Haritana baktığımızda Güney Ay dugumu 11.ev Kocta ve Saturn kad'a karsıtlık yapıyor.Gecmıs yasam deneyımlerınde savascı ruhunu engelleyen saturn etkısı var.Bu dunyadada o etkıden kurtulmak ıcın Kad olan alana gıtmemız gerekıyor.Gecmıstekı sınavlarını verememıs olabılme durumun olabılır.O yuzden sımdıkı yasamda uyarılar yapıyor.Tavsıyem;5.ev terazı gunes Kad kavusumda şironda burada,İlişkılerde,iletişimde,aşk,yaratıcılık,çocuklar,sahne,sanat...vs konularında edındıgın bılgılerı baskalarıyla paylasmalısın.Bılgı paylasımı yaptıkca sana ıyı gelecektır.Ayrıca Gunes sana daha rahat yol gosterecektır.Hayatına gıren erkekler veya baba,otorıte konumu ınsanların sana bu yasam yolunda destek verebılırler.
11-03-2019 05:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ay Düğümleri Evlerde yaren 21 29,451 05-24-2020 02:47 PM
Son Mesaj: KBE
  Ay Düğümleri ve Gezegenler vivienleigh 83 89,455 10-03-2019 11:37 AM
Son Mesaj: yagmurimu
  Ay Düğümleri Üzerinde Dolunay yagmurimu 0 3,526 03-27-2019 04:29 PM
Son Mesaj: yagmurimu

Forum'a Git: