Değerlendir:
  • 27 Oy - 2.85 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uranüs Evlerde
Yazar Mesaj
kayasran Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 11

RE: Uranüs Evlerde
Uranüs 4. EVDE

Ev, aile anlayışı çok farklıdır. Değişiklikten hoşlanır. Yaşadığı yeri, ortamı yenilemeği sever. Ailesini düşünür ancak onlara tabi olmak istemez. Kuralları kendi koyar. Tartışmalar, anlaşmazlıklar yaşar. Kendi isteği ile veya şartların gereği olarak ebeveynlerinden erken yaşta ayrılabilir.

Uranüsüm 4. evde ve yay da. Yukarıda yazılana göre ebevynlerimden birkaç yıl ayrı kalmışlığım var. ama şuan yine ebeveynlerimle birlikteyim. Bu ayrılık sizce tekrarlanır mı? yani sürekliliği varmı?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...r=4&nho2=4
07-01-2009 07:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Uranüs Evlerde
kayasran Yazılan:Uranüs 4. EVDE

Ev, aile anlayışı çok farklıdır. Değişiklikten hoşlanır. Yaşadığı yeri, ortamı yenilemeği sever. Ailesini düşünür ancak onlara tabi olmak istemez. Kuralları kendi koyar. Tartışmalar, anlaşmazlıklar yaşar. Kendi isteği ile veya şartların gereği olarak ebeveynlerinden erken yaşta ayrılabilir.

Uranüsüm 4. evde ve yay da. Yukarıda yazılana göre ebevynlerimden birkaç yıl ayrı kalmışlığım var. ama şuan yine ebeveynlerimle birlikteyim. Bu ayrılık sizce tekrarlanır mı? yani sürekliliği varmı?

4.evde ki Uranüs ,evden,aileden erken yaşta ayrılma verebilir bağımsızlık isteği ,aileyle uyuşmayan fikirler,düşünceler yüzünden.Ayrıca bu evde bulunan Uranüs ailenin mirasından yarararlanamamasına da neden olabilir ve orta yaşlarda yaşam şeklini değiştirme isteği olabilir.

Haritandaki açılar olumsuzsa olabilir belki acele ve yanlış karar verme , çocukluktan gelen doyumsuzluk ve huzursuzluk, yeni çevre ve yeni hayatları merak etme nedenlerinden dolayı.
07-01-2009 09:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Cvp: Uranüs Evlerde
SoL@RÎ$ Yazılan:
Umut Yazılan:
vivienleigh Yazılan:7. eviniz yay ise yay burçlarından hoşlanırsınız evlilik anlamında ..ya da şu şekilde açıklamak gerekirse yay gibi bağımsızlığına düşkün, felsefeden, kültürden hoşlanan, spor yapmayı seven, açık havadan hoşlanan kısaca yay özelliklerine sahip partnerler sizin evlilik anlayışınıza daha yakın gelir..buradaki uranus evet süpriz bir evlilik anlamına gelebilir gerçekten veya aniden oluşan aileden habersiz bir evlilik ortaklık anlamına gelebilir..uranus normalden sapan durumlara işaret eder çünkü…örneğin üniversiteye başlarsınız orada aşık olursunuz aileniz bu ilişkiyi onaylamaz veya erken bulur siz de gizli bir evlilik yaparsınız Uranüs bunu yaptırır..veya evlenmek zorunda kalırsınız enteresan bir şekilde bu da mümkündür..yani burada önemli olan şifreleri birleştirerek ihtimalleri görmek..7. evdeki bir Uranüs ve yay, eşinizin yay burcu olma ihtimali kuvvetlendirir, yükseleni kova olabilir yine uranus bağlantılı veya uranüsü horoskopunda kuvvetlidir ..7. ev partnerinizle ilgili özellikleri anlatır bize ve sizin eş seçiminde ihtiyacınız olan özellikleri..erken yapılan bir evlilik neticesinde yine bir Uranüs döngüsünde fikrinizi değiştirip başka bir eş anlayışına girebilirsiniz …
arkadasımın haritasında 7 ev yay ve DC ile uranus kavusumu var arada elektiriklenen bi ilişkimiz olsada bu uranus döngüsü beni neden se pek düşündürdü bilğisi olan acıklayabilirmi bu döngü sonucunda eş anlayısı nasıl değişir

Solariscim uranüs ani evliliklere de neden olabilir biliyorsun ani ve erken evlilikte evleneceği kişiyi tam tanımdan evlenmeye karar verebilir ve daha sonra tanıdıkça eşinin davranışı,konuşmaları itici gelebilir,bu kişi özgürlüğüne de düşkün olabilir ve bir süre sonra evliliğin,eşin kendisini kısıtladığını düşünebilir,eşten bıkma olabilir,ilişkiler sorunlu olabilir ve mutsuzluk görülebilir ve mutsuzluktan dolayı mutluluğu başka kişilerde arayabilir bence.
07-01-2009 09:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Cvp: uranüs evlerde
Daily Yazılan:evliliği asla düşünmediğim 17 yaşında eşimle tanıştım; ben okulumu biterecektim, o işini oturtacaktı, öyle konuşmuştuk.. n'oldu ve neden biz hemen evlendik, hala tam olarak anlamlandırabilmiş değilim. ve... seve seve, 19 yaşında evlenmiştim gülücük
10 sene; masal gibi bir evliliğim oldu... son beş sene de yavaş yavaş gelişen olaylarla; bu gün bambaşka bir 'ben', bambaşka bir 'o' ve bambaşka bir 'biz' var...
bambaşka bir evlilik...
küçük bir not: sinastrimizde ikimizin de güneşleri 5. evlerimize düşüyor gülücük

Maşallah ne kadar erken evlenmişsin uranus ani ve sürpriz evlilik vermiş gibi görünüyor ,snastryde çok iyi değilim fakat güneşlerinizin 5.evde olması da iyi tabi açılarda önemli.
Umarım mutluluğunuz ilk zamanlardaki gibi ve daim olur gülücük
10-24-2009 05:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: uranüs evlerde
Simurg Yazılan:
Daily Yazılan:evliliği asla düşünmediğim 17 yaşında eşimle tanıştım; ben okulumu biterecektim, o işini oturtacaktı, öyle konuşmuştuk.. n'oldu ve neden biz hemen evlendik, hala tam olarak anlamlandırabilmiş değilim. ve... seve seve, 19 yaşında evlenmiştim gülücük
10 sene; masal gibi bir evliliğim oldu... son beş sene de yavaş yavaş gelişen olaylarla; bu gün bambaşka bir 'ben', bambaşka bir 'o' ve bambaşka bir 'biz' var...
bambaşka bir evlilik...
küçük bir not: sinastrimizde ikimizin de güneşleri 5. evlerimize düşüyor gülücük

Maşallah ne kadar erken evlenmişsin uranus ani ve sürpriz evlilik vermiş gibi görünüyor ,snastryde çok iyi değilim fakat güneşlerinizin 5.evde olması da iyi tabi açılarda önemli.
Umarım mutluluğunuz ilk zamanlardaki gibi ve daim olur gülücük

uranüs ani ve erken bir evlilik verdiği gibi; evliliğime taklalar attırıp duruyor gülücük kuzey ay düğümüm de 7. evimde...
bu güzel temennileriniz için çok teşekkür ediyorum. bundan sonrası için, evliliğimle ilgili tek beklentim; çocuklarımı huzurlu bir yuvada büyütebilmek...
(şu anda asayiş berkemal gözkýrpma )

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
10-24-2009 06:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Cvp: Uranüs Evlerde
Revenge Yazılan:uranüsüm terazi burcunda ve 4. evde ve çok kötü açıları var pek anlamadım
ay , jüpiter 180 derece
merkür , satürn , asc de 90 derece

sanırım pek iyi etkileri yoksimdi-kızdım

Vefalı olabilirsin fakat bazen sevdiklerine mesafeli davranabilirsin,sevdiğini hissetiremeyebilirsin,özgürlüğne düşkün olabilir,fazla hırslı ve idealist olabilirsin ve gözün başka bir şeyi görmeyebilir,huzursuz olabilirsin,zaman zaman sosyal ilişkilerde ve ailenle sorun olabilir.
10-25-2009 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
luthi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Uranüs Evlerde
teraazziii Yazılan:uranüsüm 3.evde oğlakta yorumlarmısınz..

uranüsü 3. evde olan kişiler karşılıklı iletişimlerde ağzından pat diye yorumlar çıkan herkesi böyle şaşırtan hatta çoğu zaman geleneksel toplum mantığında insnalar tarafından hoş görüyle karşılanmayan, orjnal , değişik, şaşırtıcı, sıradışı fikir ve düşüncelerini pervasızca dile getiren insanlardır..hatta kardeş varsa kardeşlerden biri olduunca özgür , asi , çılgın bi karakter verebilir... uranüsün oğlakta olması ise kişiyi büyük işlere sevk eder .. ufkunda hayalinde düşlediğini teoriyede dökebilecek bi yetenek verir ve bunu teoriye dökerken de gayet planlı programlı adım adım ilerleyebilir açıkçası hem uranüsün kıvraklığı, yenilikçiliği ve esas fikir üstüne serpilmiş satürnyen sorumluluk ve planlama duygusu yetisi olarak değerlendirilebilir .. bence gayet hoş gülücük
12-12-2009 06:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Cvp: Uranüs Evlerde
(07-01-2009 09:12 PM)Simurg Yazılan:  [quote=kayasran]
Uranüs 4. EVDE

4.evde ki Uranüs ,evden,aileden erken yaşta ayrılma verebilir bağımsızlık isteği ,aileyle uyuşmayan fikirler,düşünceler yüzünden.Ayrıca bu evde bulunan Uranüs ailenin mirasından yarararlanamamasına da neden olabilir ve orta yaşlarda yaşam şeklini değiştirme isteği olabilir.

Valla çok doğru evde bana çok asi ve dik başlısın derler..
Ayrıca 36 yaşındayım ve yaşam şeklimi değiştirmek istiyorum bu sene
Bana ne oldu ise herşeyi bozup yeniden doğmuş gibi yaşama başlamak istiyorum..
Uranüs 10.evime Koça giriyor bu sene ondan mı bilmem ama böyle işte

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-05-2010 01:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

3. evdeki uranüs kardeşlerden uzak yaşama isteğini gösterebilir mi?
Veya onlardan kendini çok farklı hissetme...

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
11-26-2010 06:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

uranüüsm 9. evimin sonun derecesinde.. çok beğendim yukardaki yorumu..

hele hele bisikletle dünya turu, bisiklet kullanamama rağmen çok imreniyorum ya, bisikletle dolaşan turistlere.. sırtlarında bir çanta, çantanın içinde dünya..gülücük)

o. velinin şu dizelri geldi aklıma;

bir elinde ayna bir elinde cımbız / umurunda mı dünya..
ne londra konferansı ne birinci dünya savaşı..

ve 1o. ev uranüsü, çok uyumlu biri olmama rağmen, üstlerimle zor anlaşıyorum, benim seviyemdekilerle çok iyi anlaşırken, onlara karşı çok mütevazi, çok yardım edici biriyken, iş üstlere gelince, niye dikleşiyorum, bilemiyorum..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
03-07-2011 11:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs ve Normalden Sapma astrosohbet 23 31,998 03-11-2017 12:09 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Uranüs Burçlarda salmakis 11 20,746 05-02-2016 09:54 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Uranüs => Farkındalık => Değişim astrosohbet 17 29,185 04-10-2015 12:36 AM
Son Mesaj: say24