Değerlendir:
  • 27 Oy - 2.85 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uranüs Evlerde
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Uranüs Evlerde
(07-06-2017 03:05 PM)melody Yazılan:  
(07-05-2017 10:04 PM)Alejandro Yazılan:  Uranüs 9. Evde venüsle kovada kavuşum bana normal değilsin derler , öyledir efendimm gezmeye seyahat etmeye bayilirim

Yalnız kaldığımda ay oglak demissin.Yalnızken mi ay burcunun ozelliklerini gosterir insan?

Hem evet hem hayır. Kendinle başbaşa kaldığında kendi burcundan çok ayının isteklerine ve hareketlerine göre davranmak istersin. Vücut yorgun olduğunda mesela yapacağın şeyler yine ayın konuları olur gibi

MEsela ben okuldan eve geldiğimde en çok istediğim şey yalnız kalmaktır. Tek başımayken çok mutluyum çünkü ayım oğlak..

Ayımın olumsuz etkilerinden olabildiğince uzak durmaya calısıyorum ama maalesef beni de bazen hırs bürüyor , iş azmi kaplıyor. Bunu fırsata çevirmeye çalışıyorum. Ama ayı oğlak olan tipler genelde çok kolay şekilde krizi fırsata cevirir çünkü duygu oldaklı değil daima düşünce odaklı düşünür

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
07-06-2017 03:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

(07-06-2017 03:48 PM)Alejandro Yazılan:  
(07-06-2017 03:05 PM)melody Yazılan:  
(07-05-2017 10:04 PM)Alejandro Yazılan:  Uranüs 9. Evde venüsle kovada kavuşum bana normal değilsin derler , öyledir efendimm gezmeye seyahat etmeye bayilirim

Yalnız kaldığımda ay oglak demissin.Yalnızken mi ay burcunun ozelliklerini gosterir insan?

Hem evet hem hayır. Kendinle başbaşa kaldığında kendi burcundan çok ayının isteklerine ve hareketlerine göre davranmak istersin. Vücut yorgun olduğunda mesela yapacağın şeyler yine ayın konuları olur gibi

MEsela ben okuldan eve geldiğimde en çok istediğim şey yalnız kalmaktır. Tek başımayken çok mutluyum çünkü ayım oğlak..

Ayımın olumsuz etkilerinden olabildiğince uzak durmaya calısıyorum ama maalesef beni de bazen hırs bürüyor , iş azmi kaplıyor. Bunu fırsata çevirmeye çalışıyorum. Ama ayı oğlak olan tipler genelde çok kolay şekilde krizi fırsata cevirir çünkü duygu oldaklı değil daima düşünce odaklı düşünür

Benim burcum ikizler ayım yay.ikiside birbirine zıt olmalarına ragmen bana aynıymıs gibi geliyor farkı ayırt edemiyorum.

Natal haritam

https://i.hizliresim.com/VQ8lNn.jpg
07-06-2017 04:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Uranüs Evlerde
birbirini tamamalayan burçlardır karşıt , yay dinlerken sıkılır ikizler her şeyi pür dikkat dinler gibi.. forumda burçlar konusunda kare karşıt burçlarla ilişkiler konusu vardı onu okuyabilirsin..

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
07-06-2017 06:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

haritamda uranus IC sınırında ve günesle ücgen acisi var (6 orb)

4. ev cocukluk kosullarıyla bagdastırılır, kisiligin temellerinin atıldıgı bölgedir. ben cocukluk cagımdayken uranyen etkiler deneyimledigimi düsünüyorum.

haritamın diger alanlarını da göz onunde bulundurarak, uranus'un bana megaloman egilimler kazandırdıgını söyleyebilirim. ama hezeyan dolu bariz bir üstünlük tavrı içinde olmadım hiç; tamamen içsel muhakemeyle alakalıydı... kendime dair bu yaklasım tarzını bana ögreten şey, ailemin kendilerini digerlerine kıyasla konumlandırdıkları payeydi kesinlikle. sağduyudan biraz uzak, üstten bakan, alaycı analizler üreten soguk bir mantıksal yaklasım bicimine asina oldum. tabi bu benim algımla da alakalıdır.

Ben kendimi farklı ve özel bulur, daha dogrusu bu türden bir imaja bürünmeye çalısırdım. cünkü dogru olanın bu olduguna inanıyordum, yani boylelikle dinlemeye deger bir insan olabilirdim, aynı seyleri tekrar edersem digerlerinden ne farkım kalırdı?.. gülücük bundan olsa gerek, ''cok konusmayan ama laf sırası gelince farklı yaklasımlar öne sürerek insanları sasırtan" bir kimlige öykünüyordum. insanları sasırtmaktan büyük haz duyardım ama samimiyetsiz degildim; savundugum farklı düsünceleri icsellestiriyordum, yani kendi ic dünyamı da farkındalıgı yüksek/ aykırı inşa etmeye calısıyordum. ki aykırı lafı abartı kaçar aslında. sadece bir konuyu diger perspektiflerden ele almak denebilir...

tipik bir uranyen olmadıgım acık, ama uranyen gölgelerin esintileri bariz kesinlik tasıyor...

ancak bu özellik bana dengeli bakısı miras bıraktı diyebilirim.

11-25-2017 01:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tugsem_10 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

şu bendeki uranüs ve kova etkisi daha ben doğarken mi başladı bilmiyorum. babam kova burcunda doğmuş.kovanın en cins huylusu idi.bende solak bir insanım.sağ elimide kullanabiliyorum.fakat yazma ve yemek solda.beyin paylaşmış görevleri.doğum haritamda 1. evde yayda uranüsüm var.kardeşiminde yükseleni oğlak ayı kovada 1. evinde uranüs kovada. babamın cins huylarını almış.üniversitede oda arkadaşım naif bir kova bayanı idi.ünide samimi arkadaşlarımın yükseleni kova idi.kocamın yükseleni kova. ve son olarak cifir ilmine göre ben ve kocamın yıldızname burçları kova.4 bir yanımı damacanalar sarmış haberim yok.bebeğimde boğa burcunda doğacak fakat yükseleni kovaya denk gelirse ona da şaşırmayacağım.
12-01-2017 05:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
spica_derya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

11. ev Uranüs'ü bir şekilde yüksek teknolojili işler yada sosyal medya yoluyla büyük paralar kazandırabilir. Bu durum özellikle Uranüs'ün 2. yada 8. evin yöneticisi olması durumunda daha belirgin hale gelecektir. Bu noktaya transit yapan gezegenler yada tutulmalar hayatta sadece bir kez karşılaşılabilecek beklenmeyen ani olayları tetikleyebilir. Örneğin bir jüpiter transiti sırasında kişi sosyal medyada sosyal bir dalga yada yeni bir trend yaratabilir. Bu da doğal olarak beklenenin üzerinde ani getirilere sebep olabilir. Uranüs ayrıca olağandışı ve hatta paranormal olaylardan da sorumludur. Transitler sırasında kişi bu tarz olaylara maruz kalabilir. Uranüs Astroloji ile de ilgili olduğundan bu yerleşime sahip kişi Astroloji grupları içinde bulunabilir ve para kazanabilir.
10-04-2018 12:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(05-02-2016 09:51 PM)BayanKararsız Yazılan:  6. EVDE

Hayatını bilimsel bir konuda çalışarak kazanır veya geçirir. Çalışma yöntemleri alışılmışın dışındadır. Metodları kendi yaratır. Prensipleri kendi koyar. İş arkadaşlarına hükmetmek ister. Titizdir, monotonluktan nefret eder. Yeniliklere açık olmayan kişilerden hoşlanmaz. Kazalar ve değişik hastalıklar geçirir. Günlük yaşaırnnda, beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşaması mümkündür.

Doğru,şimdilik bir bilim insanı olamadım ama sanırım özgürlüğümü elime alınca bunu bir şekilde yapacağım,araştırmayı-öğrenmeyi çok seviyorum,çalışmaktan öte akılda tutma yöntemlerime herkes şaşırır.Hükmetme duygum pek yoktur,daha çok bireysel çalışmayı severim,başıma tuhaf olaylar ve tuhaf hastalıklar geldiği de %100 doğru..

Merhaba, Ne tur hastaliklar atlattiniz?
kardesimin de uranusu 6.evde ve 12.evindeki marstan zit aci aliyor.2.evdeki jupiter ise 120 lik aci yapiyor.
Ne tur hastaliklara yakalanabilir?

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
11-13-2019 11:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs ve Normalden Sapma astrosohbet 23 32,002 03-11-2017 12:09 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Uranüs Burçlarda salmakis 11 20,747 05-02-2016 09:54 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Uranüs => Farkındalık => Değişim astrosohbet 17 29,187 04-10-2015 12:36 AM