Değerlendir:
  • 51 Oy - 2.78 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şans Noktası
Yazar Mesaj
Lillith Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Şans Noktası
Şans noktam 5.evim Akrepte...Yöneticisi Mars 6. evim yay'da satürn ve uranüs ile kavusum yapıyor.Bu nokta bana 5. ev konularına ne gibi sans getirebilir anlamış değilim...aðla...

Yıldız Haritam
07-29-2011 02:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
salmakis Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip

Rep Puanı: 10

Yazıda Marsın yönettiği burçlara düşen şans noktası liderlik ve cesaret getirir diyor. Yani 5. ev konularında korkularını kolayca aşabileceksin ve diğerlerine de yol gösterebileceksin....

Hakan Kırkoğlu yazısında 2,5,11. evlere düşen şans noktasının ne gibi şanslar getirdiğine hiç değinmemiş. Bu evler klasik astroloji de ikincil evler olarak geçiyor...

Şans noktam 2. evde 4,5 derece oğlak burcunda....Çıkarsayabildiğim şu: İşle ilgili ne denli çok çalışırsam(oğlak) bunun karşılığını bir şekilde alırım. Önümde engel yok.

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/4/3215.gif
07-31-2011 10:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lillith Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

(07-31-2011 10:27 AM)salmakis Yazılan:  Yazıda Marsın yönettiği burçlara düşen şans noktası liderlik ve cesaret getirir diyor. Yani 5. ev konularında korkularını kolayca aşabileceksin ve diğerlerine de yol gösterebileceksin....

Hakan Kırkoğlu yazısında 2,5,11. evlere düşen şans noktasının ne gibi şanslar getirdiğine hiç değinmemiş. Bu evler klasik astroloji de ikincil evler olarak geçiyor...

Şans noktam 2. evde 4,5 derece oğlak burcunda....Çıkarsayabildiğim şu: İşle ilgili ne denli çok çalışırsam(oğlak) bunun karşılığını bir şekilde alırım. Önümde engel yok.

Hakikaten Hakan Kırkoğlu'nun tek bir cümlesi bile yok 2,5 ve 11 evler hakkında...Senin açından bu gerçekten doğru para kazançları gelecek çalışmayla gelecek ama gelecek azminin karşılığını alacaksın...Özel kişisel yeteneklerin olabilir bunları da işleyerek başarıya ulaşabilirsin...

5.ev konuları pek de liderlik yapılabilecek türden diil:D Çocuklar,spekülasyonlar,eğlence,aşk,borsa başka neler var?

Yıldız Haritam
08-01-2011 12:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lillith Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Şey de önemli Şans noktasının kaçıncı evine düştüğü yönetici gezegenin örnegin benim şans noktam 5. evde marsım 6. evde...Şans noktasını 1. ev kabul edersen mars 2. ev kazanç evine denk gelir...Bu şekilde de yorumluyordu Hakan Kırkoğlu

Yıldız Haritam
08-01-2011 12:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lillith Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Tekrar baktıgım da şans noktam 9. evde çıktı bu bana daha çok uyuyor.Merkür de 9. evde. yabancılarla işlerim epey yoğun ve balık burcunda açıları da çok iyi 60 derece Neptün ile 120 derece Pluto ile sadece 45 derece Jupiter açısı onu biraz zorlamış. Şans noktasından 11 sayınca 11 de Oğlak burcu yer alıyor Oğlağın yöneticisi Satürn Yay burcunda...10 saydığımda Yay denk geliyor Yay'ın yöneticisi Jupiter Koç burcunda 10. evde...Ben şimdi hangi meslekte başarılı olurum biri söylesin...Mühendisim ama yazarlık da yapmak istiyorum iletişim alanında iyiyim gülücük

Yıldız Haritam
08-01-2011 03:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

ŞANS NOKTASI EVLERDE Şans noktasının bulunduğu ev,şansımızın doğal olarak işlediği,kendini rahat bir şekilde ifade ettiği alandadır.örneğin 7.evde ve şans noktasının güçlü olduğu bir burçta yani balık burcunda sahip olan kişiler yine şans noktasınında yöneticisi olan jüpiter-neptün planetlerininde açılarına yerleşimlerine bakarak,ortaklık ve evlilik alanında doğuştan şanslı olduğumuz özel bir çaba sarfetmeden mutluluğa ulaşacağımız sonucunu bizlere sunar. 1.EVDE: Kişi için en büyük mutluluk kendisidir,kendi fiziki özellikleri ve kendisinin yarattığı çevredir. burada bulunan şans noktası venüs-ay gibi kadınsı planetlerle kavuşumda ise oldukca büyük bir güzellik verir. 2.EVDE maddi olanaklar açısından kişiye şans verir,servet edinmede ve korumada şanslıdır.evin bulunduğu burç oğlak yada boğa ise transit jüpiterin geçiş anlarında servet artması vakidir. 3.EVDE akraba,kardeşlerden yana kişi çok şanslıdır,ilk aldığı eğitim hayatının ileriki dönemleri için başarısında büyük yer tutar.mutluluk iletişimdeki sağlıklı düşüncelerle oluşur.merkür ile birleşim yaparsa ve yerleştiği burç kova ise toplumsal alanda birçok kitleye düşünceleriyle ulaşacak kapasiteyi sğalar. 4.EVDE En büyük şansı ailesidir,ailesinin kendisine sağladığı güvenlikdir,ve ailesinden alığı ahlaksal etik kültürdür. 5.EVDE şans noktasının burdaki durumu,çocuklarından yana şanslı olacağını ve mutluluğu anne olduktan sonra tanımlayacağı anlamına gelir.ayrıca bu ev şans olaylarınıda yönettiğinden kişi spekülasyonlardan,finans alanlarından ve çeşitli talih oyunlarından epeyce kazançlı çıkacaktır.fakat yerleşim için,balık,yay uygundur. 6.EVDE güçlü sağlıklı dirençli bir bünyeye sahiptir,kişiye hizmet etmeye meyilli pek çok insan vardır çevresine ve mutluluk onun için sağlıklı olmaktır 7.EVDE evlilik,ortaklık,toplumsal yer için en iyi yerleşimdir,şansı bu üçlü ile değişir,evlilik yaşamında kendisine bağlı şansını katlayan bir eş verir. 8.EVDE kişi miras yolu ile pek çok kazançlara ulaşır,başkalarından sürekli madi destek görür ve aynı zamanda karşılaşacağı kaza gibi olaylarda yara almadan kurtulur,ameliyat olaylarında iyiye işarettir,kolay geçer ameliyatları.uzun ömürlü insanlardır tabi iğer etkilerde onaylarsa. 9.EVDE eğitim,öğrenim bilgi,uzak ülkelerde ki tanınma potansiyeli yüksektir,böyle birisi için mutluluk bilmekden geçer,gezmekten hoşlanır. 10.EVDE, ebeveynlerinden birisi kariyeri için ön ayakdır ve kendisine destek olur,kariyere dinmede tanınmada şanslıdır.mutluluk onun için iş sahasındaki başarısıdır. 11.EVDE, kişinin kendi hobilerine ortak pek çok dostu vardır,ve bu birlikte yapılan organize işlerde büyük başarı sağlar,arkadaşlarından pek çok yardım görür. 12.EVDE şans noktasının burada bulunması içsel olarak kişiye pek çok doğaüstü yetenek bahşeder,bu insanlar iyi ve kötüyü ayırt edebilen kalpleri ve beyinleri okuyabilen bununla mutlu olan kişilerdir.
ALINTI: Astrolojistik

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-30-2011 03:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-30-2011 02:50 PM)safak17100 Yazılan:  benimde 11. evde yayda....... bu konumda ne dilek dilersen gerçekleşme şansı oldukça yüksek dil çýkarma

puhaha2 şafaaaaaakkk yani buda ortak çıkmasaydı eksik kalacaktık kesin:D.......tesadüflere bak ya bak yaaa gülücük 11. ev konumu iyi konum verygood

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-30-2011 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tools Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(07-06-2012 04:03 PM)xclsx Yazılan:  Benim şans noktam bı garip ya. Kova burcunda 4.evde bence kovayla 4.evi bağdaştirmak çok zor. Garip olan Satürn'ümde kovada 4.evde ama kavuşum halinde değiller. Üstüne üstlük şans noktam Jüpiter ve Merkurle zıt acı yapmış. Şans noktası değil adeta nasıl sürünülur noktası

Benim de 7.evde yengeçte :D 7.evde mars var ama kavuşumda değiller .Yengeç yöneticisi ay, 9.evde jüpiterle kavuşumda.Amaa şans noktam ay ,jüpiter ve merkür ile kare .Şans noktası bile şanssız olan insan olabilr mi ya maşallahdansy

Haritam
http://hizliresim.com/zENdj7

Solar 2015
http://hizliresim.com/PEjX7O
01-04-2013 09:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

(01-05-2013 04:43 PM)tools Yazılan:  
(01-04-2013 07:31 PM)Karpuzseverim Yazılan:  Şans noktam balıkta 1. evde balığın yüneticisi neptünle 60 derece açı yapıyo iyi güzelde.. Güneş 180 şans noktası, Ay 180 şans noktası, Merkür 180 şans noktası, Mc kare şans noktası :P Benimki daha çok ayak bağı noktası :D

Martta bayaaa bir transit alacaksın biliyorsun değil mi :D

Oy oy oy oy yeni gördüm ben onları :D Hadi artık mart gelsin :D

=>Haritam<=
01-06-2013 02:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-27-2013 08:56 PM)aslıhan Yazılan:  astro.com da şans noktası yanlış hesaplanıyor gece gündüz faktörlerini hesaba katmıyor 8. ev ikizler derken ,araştırdığımda 5. evde balık burcu çıkıyor doğrusu
birde normal haritaya göre mi yoksa vedic haritasına göre mi yorum yapmak lazım sizce?
vedic hesabına göre koç oluyorum orda ay burcu da koç benim
yok benim kafam iyice karıştı
acaba acaba

Vedic yorumu yapmak istiyorsan, Vedic astroloji kurallarını incelemeni öneririm. Biz batı astrolojisine aşinayız -çoğunluk diyelim-

01-27-2013 09:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ölüm Noktası (Pars Mortis) yükselenbaşak 14 50,241 02-08-2015 02:31 AM
Son Mesaj: say24
  Akıl Noktası yükselenbaşak 23 32,108 12-13-2012 11:54 PM
Son Mesaj: Mavisahram
  Şans Noktası Genel Bilgiler yükselenbaşak 23 48,954 10-02-2012 04:46 PM
Son Mesaj: kayasran
  Boşanma Noktası Angel 4 20,674 06-04-2012 03:14 PM