Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11.ev
Yazar Mesaj
Kaktüs
Kayıtsız

Cvp: 11.ev
Mesaj takibini nereden yapıyor yaw. Şimdi gezinirken fark ettim yazını..
Zaman ayırıp yazdığın için teşekkür ederim se-re-na gülücük
Marsım 11. evde rahat ol boşa yazmadıngülücük
Kesinlikle yazdıklarına katılıyorum.. Arkadaş ortamı ayrı bir dunya benim için. Ailemde dahil tum çevrem beni başka tanır,arkadaş ortamım başka. kendimi arkadaş ortamında herşeyimle ifade ettiğime ve anlaşılabildiğime inanıyorum. Bu bana ikiyüzlülük geliyor,hiç hoşuma gitmiyor,çok sinir bozucu ama malesef boyle.. Arkadaşlarla birlikteyken hissettiğim enerji ve duygu yoğunluğunu, konuşma isteğini en yakınlarımda bile hissetmem ,her ne kadar iyimser olsamda pek konuşmam. Fikirsel anlamda değilde daha çok hareketsel olarak arkadaşları tetiklediğim doğrudur(gezi,spor aktiviteleri v.b)Genelde kavgalı başlayan arkadaşlığımız birbirimizi tamamıyle tanımamıza olanak verdiği için şimdi ne onlar bana karşı nede ben onlara karşı bir çıkışımız olmuyor. galiba iyi çalışıyor 11 evimgülücük Senide yazdığın gibi manevi yonden birbirimizi tamamladığımıza inanıyorum(Şiron) Bilemiyorum belki çok Abartım bu arkadaşlığı ama ne yapayım jüpiter karesi:D
04-29-2010 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: 11.ev
(05-31-2010 11:27 AM)arzu Yazılan:  Merhaba herkese tansit plotonun 11.evden geçmesi neye alamettir..plotona taktımgülücük

hayatına , dava arkadaşlıkları veya kişiliklerin önemsenmediği fikirsel birliklerin olduğu konularda , plutonik kişileri çekmen ve , bu şekilde dönüşümde yaşaman olasılığı var.

haritanı imzana eklersen, daha iyi yorumlar alabilirsin ve yorumcular da daha ilgili davranır.
05-31-2010 08:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(05-31-2010 11:27 AM)arzu Yazılan:  Merhaba herkese tansit plotonun 11.evden geçmesi neye alamettir..plotona taktımgülücük

Arkadaş çevrende daha fazla Pluton etkisi almış insan olacaktır.Pluton burda doğum haritandaki gezegenlerle olumsuz açılar yapıyorsa bu arkadaşların sana plutonun olumsuz yanlarını yansıtacaktır.Yani kıskançlık çekememezlik gibi.

Nin.Me.Sar.Ra
05-31-2010 08:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(05-31-2010 08:23 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  

Arkadaş çevrende daha fazla Pluton etkisi almış insan olacaktır.Pluton burda doğum haritandaki gezegenlerle olumsuz açılar yapıyorsa bu arkadaşların sana plutonun olumsuz yanlarını yansıtacaktır.Yani kıskançlık çekememezlik gibi.
Ek olarak, aranızda içten içe gömülü olan bazı sorunların veya güzel hissiyatların gün ışığına çıkması, belli bir noktadan sonra engel olamayacağınız bazı olumlu, olumsuz durumların vaki bulması söz konusu olabilir.... İçten pazarlıklı arkadaşlara dikkat edin, kuyunuzu zaten kazıyorlardır, sizi oraya gömmeden önce uyanın gibi şeyler söylenebilir... Neden derseniz, ben yaşadım da ondannnn :D :D
06-01-2010 03:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(07-11-2010 03:02 AM)rakka Yazılan:  11.evimde yay olmasına rağmen bugün fark ettim ki arkadaşlarımın çoğu yengeç ve temmuz ortası doğumlu bunun 7.evimin yengeçle başlamasının bi sonucu olduğu söylenebilir mi? bi de 7.evimin bir kısmı da aslan burcunun tamamını kapsıyor ama aslanlarla gerçekten hiç anlaşamıyorum benim için direk düşman konumundalar gerçi kovayım o da ayrı konu gülücük

7. ev ortaklıkları anlattıgı için, arkadaşlarının yengeç olması doğalverygood

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
07-11-2010 03:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(07-11-2010 03:08 AM)rakka Yazılan:  7.evimin içinde aslan da yer alıyor ama aslanları hiç sevmiyorum kendini beğenmişlikleri beni huzursuz ediyor

(07-11-2010 03:06 AM)Serena Yazılan:  
(07-11-2010 03:02 AM)rakka Yazılan:  11.evimde yay olmasına rağmen bugün fark ettim ki arkadaşlarımın çoğu yengeç ve temmuz ortası doğumlu bunun 7.evimin yengeçle başlamasının bi sonucu olduğu söylenebilir mi? bi de 7.evimin bir kısmı da aslan burcunun tamamını kapsıyor ama aslanlarla gerçekten hiç anlaşamıyorum benim için direk düşman konumundalar gerçi kovayım o da ayrı konu gülücük

7. ev ortaklıkları anlattıgı için, arkadaşlarının yengeç olması doğalverygood

tabii, zıt kutuplar zıtlaştıkları ölçüde de paralel eğilimler gösterirler.
aslan da kova da özel olmak ihtiyacı içindedir. ama daha farklı biçimlerde bunu ortaya koyarlar. aslan, krallığını ilan eder, kendini seçilmiş ve özel bulur.

kova ise egzantrik yapısıyla, fikirleriyle özel hissetmek ister. birbirini ittigi kadar benzer yönleri de vardır.

kovada çok yığılma var bir de sen de, hani tek gezegen olsa belki o kadar itici bulmayacaksın. ama bu kadar yoğun kova etkisine, 7. evde aslan yer alsa bile itici gelebilir.

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
07-11-2010 03:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

11.evdeki gezegenler ve sosyallik
On birinci evinizdeki her gezegen sosyal ilgi alanlarınızı gösterir.Bu evdeki gezegenler endişelendiğiniz,yararınabir şeyler yapmak istediğiniz veya kendinizi adadığınız meseleleri ortaya koyar.

Güneş:Sosyal, takım ruhu taşıyan,iletişim gücü yüksek,gözlemci,doğuştan lider
Ay:Pek çok ilgi alanı,iletişim,topluluk ruhu,arkadaş canlısı,anaç
Merkür:Çok yönlü,iletişim gücü yüksek,keskin zekalı,insancıl duygular,araştırmacı kişilik
VenüsArkadaş canlısı,sosyal,yaratıcı,grup aktiviteleri aracılığıyla eş bulma,kalender
Mars:Reformcu,bağımsız,dışadönük,ileri görüşlü,orijinal
Jüpiter:Kendini çabucak açabilen,insancıl,iyimser,işbirliğini seven,meraklı,prensipli
Satürn:Sadık,adil,pratik,grup ya da organizasyon içinde seçkin
Uranüs:Karizmatik,bireysel,çekici,yenilikçi fikirler,alışılmadık
Neptün:İdealist,kibar,bir amaç uğruna çabalayan,insancıl,yaratıcı/artistik gruplar
Plüton:Devrimci,dönüştürcü etkiler,etik,içgörülü,kontrol arzusu
Şiron:Merhametli,araştırmacı,uzun süreli arkadaşlıklar,kendi kendine yetebilen

Lisa Tenzin-Dolma
Hayatınıza Astrolojiyle Yön Verin
12-06-2011 09:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

11.ev Yengeç.Jüpiter burada yükseliyor sosyalliğim müthiş olmalı ama değil.
Güneş 8.evde ve özgüvensizliği,arka planda kalmayı tetikleyen bilimum açısı var.
Açılar da büyük önem kazanıyor.:D
12-07-2011 02:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

11. ev evreni algılayış biçimini oluşturuyor olabilir.

Örneğin, Anstein; 11. plüto var... Oturduğu yerden evrenin yasalarını keşfetti.

Bu transiti yaşarken, Zamanda yolculuğa takmıştım kafayı gülücük
Maket uçaklar falan yapardım, düzenekler hazırlardım vs..
05-09-2012 04:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(05-09-2012 04:29 PM)By Ceykp Yazılan:  11. ev evreni algılayış biçimini oluşturuyor olabilir.

Örneğin, Anstein; 11. plüto var... Oturduğu yerden evrenin yasalarını keşfetti.

Bu transiti yaşarken, Zamanda yolculuğa takmıştım kafayı gülücük
Maket uçaklar falan yapardım, düzenekler hazırlardım vs..

11.evin diğer bir anlamı da idealler.Yine de evreni algılayış gibi geniş bir kavram var ortada,bence 11.ev bunu oluşturan bir parça.Tek bir faktör değil.gülücük
05-09-2012 06:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir