Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yay Kadını
Yazar Mesaj
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Yay Kadınları
Eskiler kendini bilmek fazilettir demişler....

Yaylar iyiler hoşlar ama duygular konusunda balıklardan galiba biraz nasiplenmeliler....

Hayır,insan kendinden biliyor.

Ateş gurubu nede olsa ne olursa olsun yakıyor insanı kendini bile.....

Keskin sirke durumları bu ateşlerin baş belası galiba....

Çabuk unutmaları kin tutmamaları onların durumlarını hafifletirmi bilinmez...

Ama bir yayı kızdırmamak kızdırıldığında asgari yarım saat uzak durmak en iyisi galiba.....
09-27-2009 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
amethyst23 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Cvp: yay kadınları
(06-21-2007 01:03 AM)yaren Yazılan:  YAY KADINI
Ana diliniz, dogdugunuz ülke farkliysa bir Yay kadiniyla berabersiniz demektir. Yay kadinlari yabanci erkekleri sever. Sporculari da... Çünkü saglam kafanin saglam vücutta oldugunu bilir. Bunalimlarin, derin sorunlarin adamiysaniz yanina yanasmayin. Kiskanç erkeklere tahammül edemez. Çünkü sizinle beraberken baska bir erkek arkadasi ile seyahate gider, art niyet gözetmeksizin. Özgürlügünü kisitlayacak olursaniz en son görüsmeniz telefonla uluslararasi elveda görüsmesi olur. Sizden kaçabilmek için mümkün olan en uzak ülkeye gitmistir.
Karsi koyamayacagi teklif: 'You can go your own way.'

içimde bir yay kadını var evet bir yerlere sinmiş, saklanmış oturuyor ama sanki! Benim özgürlüğümü kısıtlayan bir ilişkim olduğunda hiç de öyle eyvallah diyip yoluma gidemiyorum. Sıkışıp kalıyorum arada. Vazgeçmek çok zor benim için. Neden böyleyim ben? aðla... yükselenimden dolayı mı acaba, yoksa herhangi bir transitten mi etkileniyorum? çünkü bazen kendime gelip bir yay gibi davrandığım da oluyor çok az da olsa ve gittikçe yay karakterim eriyip gidiyor gibi hissediyorum sanırım bir oğlağa dönüşüyorum. insanların zamanla yükselen burcunun etkisini daha çok yaşadığı doğru mu? umarım değildir çünkü daha çok gencim, genç yaşta yaşlanmak istemiyorum daha yapacak çok şey, gidecek çok ülke var :D

Sinastri:

http://imageshack.us/photo/my-images/84/...zmavi.gif/

D. Haritam:

http://imageshack.us/photo/my-images/823...thyst.gif/
05-30-2012 08:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

RE: Yay Kadını
Alıntı:Farklı kişiliklere sahip olduğunuz için, hayata bakış açınız da farklıdır. Sakin Başak tipi, duygusal olarak, durgun sularda yol almayı tercih eder ve düşüncesiz, hareketli, doğayı ve sporu seven Yay kadınıyla pek ortak bir yanı yoktur. Cinsel yönden frekanslarınız uyuşuyor bu nedenle seksin mutluluk yarattığı söylenebilir ama yine de geride, günün yirmi üç buçuk saati kalır. Sizin fikrinize göre o, fazla titiz, televizyon reklamlarındaki gibi pırıl pırıl bir ev isteyen ve abartılı bir şekilde temizliğe önem veren birisidir. Buna karşın siz, ev işinden çok daha mantıklı işleri ve değişim yönünden zengin bir hayatı tercih edersiniz. Sizin neşeli ve aceleci davranış tarzınıza, nadiren ayak uydurmayı ister. Projeleri önceden düşünülmüş, inceden inceye hazırlanmıştır. Hiçbir kararı aceleye getirmez. Her fikrinizde bazı fikirlerinizin saçma olduğunu siz de kabul etmeli siniz bir kusur bulacak, bunun kime yararı olduğu sorularıyla sizi bunaltıp şüpheye düşürecektir. Bu ilişki için pembe bir gelecek olmadığı kabul edilse bile Başak erkeğinin olumlu yönleri de vardır; zihinsel yeteneklerini, engin bilgisini, size bir şey öğretmeye ve hava atmaya kalkmadan karmaşık olay ve örnekleri anlatma sabrını, onun alacaklı hesabına kaydetmelisiniz. İsabetli çözüm önerileri, sabrı ve güvenilirliği, onu işyerinde aranan biri, bazı görüşlere göre de ideal bir eş yapar. Onun ihtiras timsali olmadığı kesindir. Bunun için fazla sadıktır. Başak erkeğiyle girdiğiniz ilişkide diğer kadınlarla ilişkilerini büyük olasılıkla bilemeyeceksiniz. Aldatmanın, kendisi için ne gibi sonuçlar doğuracağını bilir. Çok fazla inisiyatif sahibi olmanızdan hoşlanmayacaktır. Her şeyi beraber planlamak ister. Hatta girişeceğiniz bir macerada bile! Eğer Başak erkeğini iyi tanır ve onu severseniz, bu ilişkiye meydan

Başak şöyle titizdir böyle düzenlidir vs vs gibi yazıları gördükçe ayar oluyorum bi tutturulmuş titizdir gidiyor.. Gelip benim odamı görsün şu başak burcu deyince aklına titizlik gelen astrologlar sonra bir daha düşünsün..

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
05-30-2012 01:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Onlar senin yükseleninin yay olduğunu, asc yöneticinin ikizlerde olduğunu, ay burcunun da terazi olduğunu, terazinin yöneticisi venüsünde aslanda olduğunu bilseler hiç titiz derler mi ayol? Rahatına düşkün, tembel hatta:D Ama ascdeki satürn, güneş başak ve mars koç titizlik olmasa da aşırı çalışma ve disiplin talep edecektirgülücük
05-30-2012 02:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

(05-30-2012 02:29 PM)Félicé Yazılan:  Onlar senin yükseleninin yay olduğunu, asc yöneticinin ikizlerde olduğunu, ay burcunun da terazi olduğunu, terazinin yöneticisi venüsünde aslanda olduğunu bilseler hiç titiz derler mi ayol? Rahatına düşkün, tembel hatta:D Ama ascdeki satürn, güneş başak ve mars koç titizlik olmasa da aşırı çalışma ve disiplin talep edecektirgülücük

İsabetli yorum gülücük bir yanım çalış düzenli ol disiplin derken diğer yanım rahat çok :D ying ve yang gibi sonsuza dek çarpışır bunlar :D

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

05-30-2012 02:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-30-2012 08:50 AM)amethyst23 Yazılan:  içimde bir yay kadını var evet bir yerlere sinmiş, saklanmış oturuyor ama sanki! Benim özgürlüğümü kısıtlayan bir ilişkim olduğunda hiç de öyle eyvallah diyip yoluma gidemiyorum. Sıkışıp kalıyorum arada. Vazgeçmek çok zor benim için. Neden böyleyim ben? aðla... yükselenimden dolayı mı acaba, yoksa herhangi bir transitten mi etkileniyorum? çünkü bazen kendime gelip bir yay gibi davrandığım da oluyor çok az da olsa ve gittikçe yay karakterim eriyip gidiyor gibi hissediyorum sanırım bir oğlağa dönüşüyorum. insanların zamanla yükselen burcunun etkisini daha çok yaşadığı doğru mu? umarım değildir çünkü daha çok gencim, genç yaşta yaşlanmak istemiyorum daha yapacak çok şey, gidecek çok ülke var :D

Uzak orblu da olsa Satürn hem Güneş Yay'ına kavuşum mesafesinde hemde o satürn Yay'ın yöneticisi olan Jüpitere kare açı yaparak Jüpiterin önünü kesiyor gibi.

Vazgeçmek senin için niçin zor olabilir sorusuna gelince, 1 saat kadar boş bir zamanın olduğunda AY DÜĞÜMLERİ bölümünde Kuzey Ay Düğümü Koç burcunda adlı konuyu okumanı öneririm orada faydalı tavsiyelerde bulabilirsin.

05-30-2012 02:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
amethyst23 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(05-30-2012 02:57 PM)Neptunian Yazılan:  
(05-30-2012 08:50 AM)amethyst23 Yazılan:  içimde bir yay kadını var evet bir yerlere sinmiş, saklanmış oturuyor ama sanki! Benim özgürlüğümü kısıtlayan bir ilişkim olduğunda hiç de öyle eyvallah diyip yoluma gidemiyorum. Sıkışıp kalıyorum arada. Vazgeçmek çok zor benim için. Neden böyleyim ben? aðla... yükselenimden dolayı mı acaba, yoksa herhangi bir transitten mi etkileniyorum? çünkü bazen kendime gelip bir yay gibi davrandığım da oluyor çok az da olsa ve gittikçe yay karakterim eriyip gidiyor gibi hissediyorum sanırım bir oğlağa dönüşüyorum. insanların zamanla yükselen burcunun etkisini daha çok yaşadığı doğru mu? umarım değildir çünkü daha çok gencim, genç yaşta yaşlanmak istemiyorum daha yapacak çok şey, gidecek çok ülke var :D

Uzak orblu da olsa Satürn hem Güneş Yay'ına kavuşum mesafesinde hemde o satürn Yay'ın yöneticisi olan Jüpitere kare açı yaparak Jüpiterin önünü kesiyor gibi.

Vazgeçmek senin için niçin zor olabilir sorusuna gelince, 1 saat kadar boş bir zamanın olduğunda AY DÜĞÜMLERİ bölümünde Kuzey Ay Düğümü Koç burcunda adlı konuyu okumanı öneririm orada faydalı tavsiyelerde bulabilirsin.

verygood ay düğümlerinin bu kadar etkili olduğunu bilmezdim.. Erkek arkadaşımın da kuzey ay düğümü koçta, bu durumda pek yalnız sayılmam sanırım, o da benim gibi demek ki, pek çaktırmasa da gülücük

Sinastri:

http://imageshack.us/photo/my-images/84/...zmavi.gif/

D. Haritam:

http://imageshack.us/photo/my-images/823...thyst.gif/
05-30-2012 04:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Yay kadınları aşırı iyimser, iyi niyetli ama dengesiz tipler. Bir de gerçekten saf bir kalpleri var. Para konusunda savurganlar. Ama bir o kadar da şanslılar, bir şekilde şans hep ayaklarına geliyor pek çok konuda gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=
09-03-2012 01:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kelebekk Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

kaç tane yay kadını gördüm hep basen problemleri var gülücük ama çok neşeli ve enerjileri bolgülücük
09-03-2012 01:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

iyidir iyidir yay hatunları öyle demeyin :p

Yıldız Haritam

09-03-2012 01:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir