Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.74 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Boğası
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Ay Boğası
(08-31-2011 02:18 AM)gezegenjupiter Yazılan:  ayrıca dikkatimi çekti. sinastride ay-ay ve venüs-veüs zıtlığını çok görüyorum . hatta ay başak olarak ay balık bi kaç erkekten görür görmez çok elektirik almıştım. acaba biz bilmiyoruz da çok mu çekim yaratan açılar bunlar.."pek anlamadim"

zıt açının doğasında bu var , karşı tarafı çekmek yada ona çekilmek.

hatta zıt açının 7.ev ile bağlantılı olduğunu bile söyleyebiliriz. ( 7.ev ilişkiler evi )

* ay başakta ve 1.evi başak kabul edip sayarsan balık 7.ev olur

dolayısıyla güneş ,ay , venüs , mars dörtlüsüne zıt açı yapan gezegenlere sahip kişilerle aramızda bir tür çekim yada zıtlaşma görülmesi doğaldır.

08-31-2011 03:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

ay boğalar
bir hmmmmm diyesim geldi

o en başta yazan ay boğaların sadık olma meselesi elbet herkes için geçerli değil
bunun aksini ispat eden birini tanıyordum, saman altından su yürütüyordu adam(bir sürü zamparalıkları vardı değil, ama karsını aldatıyordu)

onun dışında diğer yazanlar doğru
değişime karşı aşırı bir dirençleri var, ben gibi birine çok ters yapıları var dansy
yalnız onların yanında arkadaş bile olarak olsa hakikaten kendinizi güvende hissediyorsunuz
o ağır olgun tavırları bir ayrı güzel

ay boğa bir bayanı da tanıyorum hakikaten güzel kız
ama çok masum ya da saf öyle birşey işte
aklı hiç hinliğe çalışmıyor (bi de güneşi ikizler yani)
karşısındaki zarar veriyormuş hiç tepki yapamıyor
ama onunla beraber olmak güzel, espirilerimiz havada uçuşuyor koptum.w

04-22-2012 12:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Güneş'im İkizler, Ay'ım ve Merkür'üm Boğa, Yükselenim Aslan. Ama Ay Boğası için burada yazılanlar kadar değişimden korkar biri değilim. Evet yükselen Aslanımın da etkisiyle gösterişi, lüksü ve parayı seviyorum. Ama Satürn ve Mars'ım Aslanda ve 2. evde olduğu için para geldiği gibi gidiyor ve sürekli parasız kalmak, benim için boğazımı sıkan bir el gibi, nefessiz kalıyorum sanki.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=
05-08-2012 05:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
FACE Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

Benimde ayım boğada boşuna devlet memuru olmak için çabalamıyoruz. Sakin ve de dingin, pek tabi huzurlu..
Ayrıca Neptunian konudaki ilk yorumuna bakarakta iyiki kitap yazıyorsun, yazman zaten gerekirmiş.
12-16-2012 01:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkürijüp Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 2

Yalnız şunu kendi haritama bakarak Ay Boğa'dan o kanıya varıyorum. Duygularım konusunda net, istikrarlı ve kararlıyım. Bir şey benim için ya vardır, ya yoktur.

pladicus
http://img7.ressim.net/out.php/i5646564_...-19172-gif
whole
http://imageshack.us/f/535/astro2gw52serapcardakhw.gif/
02-04-2013 03:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKedi Çevrimdışı
Yeni Üye
**

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...r=5&nho2=1
07-11-2014 11:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Tanıdığım bir kız var Ay burcu Boğa ama güzel bir kız değil benden bile çirkin :D

Ayrıca davranışlarını tuhaf buluyorum biraz. Garip bir kız. Ay-Uranüs karesinden kaynaklı olabilir mi diye düşünüyorum da. Bir gün çok cana yakın diğer gün çok soğuk. Yükseleni de Yengeç yani çok değişken bir kız. Ama acayip kıskanç, inatçı, dik kafalı, kendini beğenmiş bir kız onu da Koç'taki stelyumuna bağladım...

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
07-14-2014 03:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Cvp: RE: Ay Boğası
(07-14-2014 03:13 AM)say24 Yazılan:  Tanıdığım bir kız var Ay burcu Boğa ama güzel bir kız değil benden bile çirkin :D

Ayrıca davranışlarını tuhaf buluyorum biraz. Garip bir kız. Ay-Uranüs karesinden kaynaklı olabilir mi diye düşünüyorum da. Bir gün çok cana yakın diğer gün çok soğuk. Yükseleni de Yengeç yani çok değişken bir kız. Ama acayip kıskanç, inatçı, dik kafalı, kendini beğenmiş bir kız onu da Koç'taki stelyumuna bağladım...

Alemsin gülücük Bende de benzer öğeler var ben de mi böyle gözüküyorum uzaktan acaba diye düşünmedim desem yalan olur gülücük Gerçi bende balık öğesi fazla ve koç stelyum sayılmaz o yüzden daha çekilebilir kılıyor sanırım gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
07-14-2014 02:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Miss Sagittarius Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Benimde ay burcum boğa ama asla inatçı ve sabit değilimdir.Aksine oldukça yenilik sever bir insanımdır.Bu yüzden de haritasında boğa baskın olan kişilerle pek geçinemiyorum ne yazık ki.Değişim cidden onlara çok zor geliyor gülücük

Ama ay boğanın güzellik verdiğine cidden inanıyorum.Sonuçta ay bu venüs yönetimli burçta yücelimde yani oldukça rahat bir konumda , hele ki bu ay ın venüsle de olumlu açıları varsa kişiye gözle görülür bir albeni veriyor. gülücük

Ağaç tutunacaksa bende, köklerine güvensin
yol gidecekse, varsın gideceği yere.
Sabahın sisi ayaklarımı yalıyor
gece de geçecek benden.
Sustum. Yeryüzü olacağı gibi olsun.
Açtım kendimi, dümdüz,ovayım ben.
Rüzgar vurdukça bana çınlasın çimen. - Birhan Keskin.

Tel, cambazı istiyordu ki dünya istediği gibi olsun.
Bile bile aldanmaya vardırıyordu işi.
Ama olmuyordu kendisi vardı. - Turgut Uyar.
02-18-2015 03:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
beyzakubra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

benim de ay burcum boğa fakat 3. evde ve 28 derece ayrıca pluto ile karşıt ve venüs ile kare uranüs ve neptün ile trine merkür ile sextil nasıl yorumlanabilir sizce
08-24-2017 06:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir