Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.74 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Boğası
Yazar Mesaj
holda Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: AY BOĞASI
sadece ay burcu bile ne kadar çok şeyi anlatıyormuş, benimde ay burcum boğa ve okudukça ne kadar çok şeyin doğru olduğuna şaşırıyorum. Güven ve huzur en önemli şeydir benim içinde rahatına düşkünlük biraz uymuyor yada bunu tembellik olarak algılamazsak uygun diyebilirim ve bir çiflik evi evet öyle bir yerde yaşayabilirim, ayakları yere sağlam basma evet, ama sırt çantamı alıp bilmedigim yollara gidebilirim. yeni yerler görmek farklı şeyler hep ilgimi çeker çok sağlamcı degilim arada yaptıklarıma ben bile şaşarım.
Birde bir yorumdaki hafif tombul yüz hatları ve belirgin gözler, insanların benimle ilgili ilk söyledigi şey gözlerimdir.

[Resim: holda.th.gif]
05-29-2009 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Esim bir ay bogasi ve yazilanlarin cogu uyuyor kendisine.
Huzuru arar, rahat yasami icten ice ister. Sevgisini gercekten sevecegi insana gösterir ve tutkulu bir asiktir, fakat bunu sevdigi insanin algilamasi cok güctür, yalniz disaridan cok rahat bir sekilde algilanir.
Sahiplenilmeyi arzu ederler. Ve sevdiklerini karsiliksiz sekilde sahiplenirler. Esinin kendini sevememesi, ay bogasinin sevgisini azaltmaz. Ay bogasi bir kere sevmisse ve sahipse sevdigine, karsisindaki sevmese de kendi sevgisinin her ikisine yetecegi kanaatindedir.
Cok fedakardirlar. Ilk ve Tek sevmek isterler. Duygularini iyi bir gizleyicidirler. Kirildiklarini kimse anlayamaz. Eger kendileri göstermek isterlerse bunu ya bir anlik tepki olarak gösterirler ya da susarlar.

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
07-16-2009 04:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: AY BOĞASI
zeytin Yazılan:
Simurg Yazılan:Boğadaki Ay ve Sağlık; Boğadaki ay vücudun kendini iyileştirme gücüyle yakından ilgisi vardır. Ay haritada tatlı açılar yapıyorsa insan hastalığı çok çabuk atlatacaktır. Yine böyle ahenkli bir Ay insanın uzun ömürlü olmasını da sağlayabilir. Ahenksiz bir ay bazı rahatsızlıklara neden olabilir. Aynı şekilde transit durumdaki sert bir yıldız Ay ile sert açı oluşturduğunda bazı sağlık problemleri çıkabilir. Bu durumda akla ilk gelecek olan boğazdır. Bademcikler sorun yaratabilir. Aynı şekilde ses kısıklığı, larenjit, farenjit vb. olabilir. Boğadaki ay, troid rahatsızlıklarına neden olabilir. Burundaki etler, yeni urların da yine bu ayla ilgisi vardır.

bunu görünce şok oldum
benim ayım boğada,tiroid rahatsızlığım var
sadece jüpiterle karşıt açı yapıyor
birde marsla kare görünüm var
hangisi kötü görünüm oluyor ki?

Sağlık sorunlarınıza yol açan muhtemelen Marsın olumsuz açısıdır ama Jüpiterin olumsuz açısının da etkisi vardır mutlaka

Nin.Me.Sar.Ra
12-26-2009 02:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venusshine Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

MİNİK AY BOĞASI ; bir hastane - anne doğum yapıyor - baba , kapının dışında dokuz doğuruyor. doktor ve hemşireler koşuşturuyor. doktor birazdan başlayacak avrupa kupası maçını düşünüyor , hemşireler o yakışıklının oynadığı diziyi... herkes bi telaş içinde... ancak ;
içeridekinin hiç acelesi yok gibi
evet bir ay boğasını tanımlayan sözcükler , sabırdır-sükunettir-kararlılıktır-dayanıklılıktır-huzur ve güvencedir. tüm bu etkileri bebekliğinden itibaren gösterir. sanki akranlarından daha olgun bi tavrı vardır.
benim dogumumu anlatmıs sanki annem üc günde dogurmus beni ayaklarımdan ers olarak dogdugum icin gülücük

[Resim: astro2gw01venusshineven.th.gif]
08-31-2010 06:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Ay Boğası
(09-11-2010 09:37 PM)Mavisahram Yazılan:  Ay Bogasi erkekleri hic sevemiyorum... insan duygularinda bu kadar mi inatci olur... Ve karsisindakinin duygularini anlamamakta da bir israrcilik...

Duygusu mutlaka vardır ama yavaş tepki verdiği için yokmuş gibi görünebilir...

Ay boğalarının değişimleri imkansız denebilecek düzeyde...

O yüzden onlara bir şey öğretmeye çalışmak kendi kendine eziyet...

Daha nasıl yumuşak yazılır bilmiyorum ama ...Fügürü bile hayvanla simgelenmiş ...

olan burçlardan insanı düzeyde (Eğerki eğitilmemişse) tavır beklemek yalnış ...

İnsanda altın misali işlenmeden sadece yer yer parlayan taş kadar kıymetli ..

Sadece güneş gördüğünde ışıltı veriyor...

Ama işlenmiş olan her daim ışıl ışıl ...

İşin aslı özü eğitim ;)
09-12-2010 09:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Güneşim Boğa olduğu için genelde boğa erkekleri ile çok iyi anlaşırım....
Sevgilimin Ay,ı boğa.....yükseleni kova ve venus Aslan....
Malesef baya 'Fix' burçlar hepside:p

Ama inatta beni kimse geçemez (sankiii iftihar edilicek bir hasletmiş gibisürprizzz)....gerçi birbirimize karşı pek inatlanmıyoruz....
güneşi Terazi....alttan almayı ve yumuşatmayı biliyor...
Bende fazla Akrep enerjisi olduğu halde ona karşı kırgın duramıyorum:p

Bence Ay Boğa pek negativ bir yerleşim değil....Güneş Boğadan iyidir yani...

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
09-13-2010 08:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(09-12-2010 11:30 PM)Schatz Yazılan:  
(09-12-2010 11:09 PM)Mavisahram Yazılan:  Benim anladigim ben burada heveslenmeyeyim öyleyse... bastan egitimde yoksa...
yine kendi sönmüs olan isigimla devam mi? :( ah cilem gülücük Herseyde hayir var diyeyim bari...

Çıkmadık candan ümit kesilmez ama bu sende ne kadar Urunyenlik olduğu ilede bağıntılı ...

Malüm ümit için ona ihtiyacın var ...verygood

Uranyenlik derken, evet var uranyenlik, bilemiyorum bu aralar fazla inancsizlik var, kimseye hic bir seye inanamiyorum.. kendimi de taniyamiyorum... artik gecsin bu sürec... cok yoruyor beni... uranyenlik bir yerde tas kesebiliyor mu nedir insani :( ?

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-13-2010 08:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(11-02-2010 03:19 PM)Kıvılcım Yazılan:  BENİM DE ERKEK ARADAŞIM AYI BOĞADA VE ONA BİŞEY ANLATILMIYOR...YÜKSELENİ AKREP Dİ GÜNEŞİ KOÇ ...AMA ÇOK İNAT...BENDEN BİLE gülücük

boğa, akrep sabit niteliklidir. güneş koç, benmerkezciliğin burcudur. koç 'ben'' odaklıdır. öncü niteliklidir.
dolayısıyla ortaya çıkan kombinasyonla dedikleriniz gayet uyuşuyorgülücük

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-02-2010 04:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

boğa burçlarını seviyorum, birazda acıyorum.güvenilir iyi niyetli tatlı dillidirler.tek istekleri huzur ve mutluluktur, güven dolu bi ortamdır.bunun içinde sanat, müzik, yeme içme, uyku, ilişkiler vs. şeylere sığınırlar.insanlarla ortaklık kurmak da onlar için bi strateji.girdiğiniz ortamda birazcık sessiz, yanına gidip konuştuğunuzda tatlı dilli ,hoş, güvenilir olan ve güvenlik isteyen, arkadaşça, müzik resim gibi hobileri olan sakin birini gördüyseniz boğadır.arkadaş olunca sizin için güvenilir bi sığınak olur çünkü bu onun işidir.

u_u
12-28-2010 11:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(01-02-2011 04:59 PM)hilal-e Yazılan:  Ay boğada...
Venus aslan ile kare
Pluto ıla karşıt açı

Bu kişi acaba aşkta fazla gururlu kibirli olar mu?....

bence fazla kıskanç olar gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
01-02-2011 05:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir