Değerlendir:
  • 37 Oy - 3.08 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sophia Marceau
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Sophia Marceau
[Resim: sophiemarceaugallery271.jpg]

[Resim: 000002sophiemarceau1.jpg]

haritası;

[Resim: astro2gw48sophia5905828.gif]

hayatı kısaca;
Sophie Marceau Gerçek İsmi : Sophie Daniele Sylvie Maupu
Sophie Marceau Doğum Tarihi : Kasım 17, 1966
Sophie Marceau Doğum Yeri : Paris, Fransa
Sophie Marceau Eğitimi : *Dekoratif Sanatlar Okulu*
Sophie Marceau Mesleği : Oyuncu
Sophie Marceau Göz Rengi : Kahverengi
Sophie Marceau Saç Rengi : Açık Kahve
Sophie Marceau Boyu : 173 cm
*Oyunculuk kariyerine 14 yaşında 'La Boum' ile başlayan 17 Kasım 1966 Paris doğumlu Fransız oyuncu, üç sene sonra 'En İyi Ümit Veren Kadın Oyuncu' Cesar'ını kazanmıştı. 1995'te, 'Cesur Yürek' ile birlikte ilk kez İngilizce bir filmde rol alan Marceau, 2002 yılında 'Bana Aşktan Söz Et' filmiyle ilk kez yönetmen koltuğuna oturmuş ve aynı yıl Montreal Film Festivali'nde 'En İyi Yönetmen' ödülünü almıştı. Marceau, ikinci yönetmenlik denemesi olan son filmi 'La Disparue de Deauville'nde başrolü Christopher Lambert ile paylaşıyor. 14 yaşına kadar spotlardan uzak bir yaşam süren Sophie, yakın bir arkadaşından Fransız yönetmen Claude Pinoteau'nun yeni yüzler aradığını duydu ve yönetmenin bir gençlik filmi olan La Boum adlı filminde rol almak için başvurdu. Seçmeleri kazandı ve film çok büyük iş yaparken bu gencecik başrol oyuncusu da bir anda Fransa'nın diline düşüverdi. Ertesi yıl filmin hemen ikincisi çekildi ve tabii ki Sophie yine başroldeydi. Henüz 17 yaşında 1 milyon fransız frangı ücret almış ve olay yaratmıştı. Bu arada ünlü Polonyalı yönetmen Zulawski'yle tanışan Marceau, onun filmi L'amour Braque'da oynadı. Film onun dünya çapında tanınmasını sağladı. Bu arada özel hayatını da Zulawski ile paylaşmaya başladı. Artık Fransız filmlerinin değişmez oyuncusuydu. Güzelliği ve yeteneği ile herkesi büyülüyordu. Daha üçüncü filminde, Alain Corneau'nun Fort Saganne'ınında Catherine Deneuve, Gerard Depardieu, Phillippe Noiret gibi yıldızlarla oynuyordu. Daha sonra oynadığı filmler, hele hele 80'lerin sonundan itibaren pek başarılı yapımlar olmasa da bugün artık Hollywood yapımlarında da boy göstermeye başlamış (Braveheart), Antonioni gibi ustalarla çalışan, olgun bir Sophie Marceau'yu sinemaseverlerin gönüllerindeki yerinden kimsenin kolay kolay edemeyeceği belli oldu.*
01-12-2010 08:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: Sophia Marceau
güsel kadınmış.e tabe yükseleni aslan kesin ondandır:D

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
01-12-2010 08:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
wigo Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 0

(01-12-2010 08:13 PM)Revenge Yazılan:  güsel kadınmış.e tabe yükseleni aslan kesin ondandır:D

Bende duru güzelliğinden dolayı su etkisi olduğunu düşünmüştüm.Ama Akrep aklıma gelmemişti.
01-12-2010 08:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

RE: Sophia Marceau
haritasına baktığımız zaman şok geçirdim neredeyse hiç karesi yok ve az zıt açısı var şans ondan yana olmuş gülücük sophia çok erken yaşta şöhret olmuştu ilk kez la boum filmiyle sanırım 13 yaşındaydı o zamanki transitlere baktığımda tahmin ettiğim şeyi buldum gülücük uranüsü güneşii,merkürü ve venüsü üzerinden geçiyordu..beren saatin haritasında da yine aynı durum vardı patlama yaptığı zmnlar uranüs güneşiyle kavuşum yapıyordu,sevilesi gezegen gülücük haritaya geri dönersek akrepteki güneş venüs kavuşumu ortada gülücük oldukça çekici,güzel..tutkulu biri olmalı yine güneşin satürnle üçgen açısı ona başarmak konusunda destekleyici olacaktır,gereken disiplini vericektir.
01-12-2010 08:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Tuğçecim doğum saati 02:30 olarak verilmiş astrotheme'de verygood
01-12-2010 08:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(01-12-2010 08:18 PM)wigo Yazılan:  
(01-12-2010 08:13 PM)Revenge Yazılan:  güsel kadınmış.e tabe yükseleni aslan kesin ondandır:D

Bende duru güzelliğinden dolayı su etkisi olduğunu düşünmüştüm.Ama Akrep aklıma gelmemişti.

en beğendiğim aktristlerden biri,akrep etkisi hissetiriyor kendinigülücük
(01-12-2010 08:20 PM)Simurg Yazılan:  Tuğçecim doğum saati 14:30 olarak verilmiş astrotheme'de verygood

tmm simurg şimdi yenilerim haritasını teşekkür ederim gülücük bakalım neymiş yükseleni =)
01-12-2010 08:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

tuğçee bu kız sana benzior ,))

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
01-12-2010 10:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

bildiğim kadarıyla kendisinden yaşça büyük ve maddi anlamda zengin bir kişiyle evli.

mars , konumuna bakılırsa bu anlaşılır , satürn karşıt olgun) açısı ve pluto kavuşumu (güç).
öte yandan eşinin yönetmen gibi birşeydi, sanırım marsın uanüs kavuşumu kısmını da yönetmenlik karşılar.

ben kendisinde hiç akrepsi bir hava bulamadım.bana çok saf ve duru bir güzellik gibi geldi.venüs ve neptün kavuumu var zaten.

, "önemli olan ruh güzelliği " diye bir kıtır atsam, yer misiniz ? hehee
01-12-2010 11:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

hatunun 44 merdiven dayaması içten bile değil ....
(01-12-2010 11:09 PM)aeon Yazılan:  bildiğim kadarıyla kendisinden yaşça büyük ve maddi anlamda zengin bir kişiyle evli.

mars , konumuna bakılırsa bu anlaşılır , satürn karşıt olgun) açısı ve pluto kavuşumu (güç).
öte yandan eşinin yönetmen gibi birşeydi, sanırım marsın uanüs kavuşumu kısmını da yönetmenlik karşılar.

ben kendisinde hiç akrepsi bir hava bulamadım.bana çok saf ve duru bir güzellik gibi geldi.venüs ve neptün kavuumu var zaten.

Bu konuda derin bir bilgi sunardım ama ...

Hem senin evlilikten hem kadınlardan hemde insanlıktan soğumanı istemiyorum sevgili balık aeon
01-12-2010 11:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Cvp: RE: Sophia Marceau
(01-12-2010 10:41 PM)Serena Yazılan:  tuğçee bu kız sana benzior ,))

vuuuuuu serena naptın ya ask teşekkür ederim utandım haritasıda benzeseymiş ya o daha iyi olurmuş bütün üçgenler sextileler onun haritasında toplanmış gül gibi harita hehee
(01-12-2010 11:09 PM)aeon Yazılan:  bildiğim kadarıyla kendisinden yaşça büyük ve maddi anlamda zengin bir kişiyle evli.

bayanlar belki yerde erkekler yemez sanırım =)
01-12-2010 11:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 5 Misafir