Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.43 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

YOD Açı Kalıbı
Yazar Mesaj
Kaktüs
Kayıtsız

RE: YOD Açı Kalıbı
olağandışı büyük başarıymış "çok kızdım"
03-08-2012 05:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(03-08-2012 05:09 PM)Kaktüs Yazılan:  olağandışı büyük başarıymış "çok kızdım"

Katılmıyorum

Bence Yod gibi , Mistik Dörtgen olarak bilinen görünümler yeterince gözlemlenip net yorum olacak şekilde oturtulabilmiş değil.

Yod için Tanrının Parmağı ifadesi kullanılır mesela

Mistik Dörtgen miş

Yanlış ve abartılı buluyorum bu tür ifadeleri

Yod açı kalıbında UÇTAKİ gezegen diğer ikisine 150'lik açılar yapıyor yani uçtaki gezegene göre diğer ikisi 6.evde ve 8.evdeler

6.ev ve 8.evi nasıl bilirdiniz ?

Pek iyi bilmiyoruz kendilerini

Birisi hastalık benzeri sıkıntılarla (6.ev) diğeri ölüm benzeri krizlerle (8.ev) ilişkilendirilir.

Yod açı kalıbının UÇ gezegenine ait konularda zaman zaman ortaya çıkan sıkıntılar olarak düşünüyorum.

Örneğin UÇ gezegen Ay ise ; anne yada aile yada yaşanılan ev-yuva yada geçmiş ( çocukluk ) dönem üzerine sıkıntılar sözkonusu olabilir.

Örneğin uç gezegen Merkür ise ; öğrenim , iletişim (yazma-konuşma) , kardeşler-komşu ve akrabalar , eller , sinir sistemi vb. Merkür konuları üzerine sıkıntı olasılığı düşünülebilir.

Tabii bunu T-Kare gibi sürekli göz önünde hissedilen bir enerji olarak düşünmemek lazım çünkü Yod'un sürekli dominant bir etkisi olduğunu söyleyemeyiz , belki transitlerle tetiklendiğinde aktif olabilir.

03-08-2012 08:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

(03-08-2012 08:15 PM)Neptunian Yazılan:  
(03-08-2012 05:09 PM)Kaktüs Yazılan:  olağandışı büyük başarıymış "çok kızdım"

Katılmıyorum

Bence Yod gibi , Mistik Dörtgen olarak bilinen görünümler yeterince gözlemlenip net yorum olacak şekilde oturtulabilmiş değil.

Yod için Tanrının Parmağı ifadesi kullanılır mesela

Mistik Dörtgen miş

Yanlış ve abartılı buluyorum bu tür ifadeleri

Yod açı kalıbında UÇTAKİ gezegen diğer ikisine 150'lik açılar yapıyor yani uçtaki gezegene göre diğer ikisi 6.evde ve 8.evdeler

6.ev ve 8.evi nasıl bilirdiniz ?

Pek iyi bilmiyoruz kendilerini

Birisi hastalık benzeri sıkıntılarla (6.ev) diğeri ölüm benzeri krizlerle (8.ev) ilişkilendirilir.

Yod açı kalıbının UÇ gezegenine ait konularda zaman zaman ortaya çıkan sıkıntılar olarak düşünüyorum.

Örneğin UÇ gezegen Ay ise ; anne yada aile yada yaşanılan ev-yuva yada geçmiş ( çocukluk ) dönem üzerine sıkıntılar sözkonusu olabilir.

Örneğin uç gezegen Merkür ise ; öğrenim , iletişim (yazma-konuşma) , kardeşler-komşu ve akrabalar , eller , sinir sistemi vb. Merkür konuları üzerine sıkıntı olasılığı düşünülebilir.

Tabii bunu T-Kare gibi sürekli göz önünde hissedilen bir enerji olarak düşünmemek lazım çünkü Yod'un sürekli dominant bir etkisi olduğunu söyleyemeyiz , belki transitlerle tetiklendiğinde aktif olabilir.

Olağan dışı buyuk başarı ifadesi abartılı geldi o yuzden tepki gosterdim. Yoksa haklısın tanrının parmağı ifadesi daha açıklayıcı olur. çunku hakkımızda neyin hayırlı olduğunu bilmediğimiz için kotu diye nitelendirdiğimiz bir olay hayrımızada olabilir. Yine ifade ettiğin gibi 6 ve 8.evleri pek iyi bilmeyiz. dersleri zordur. buyuzden olağandışı büyük başarı ifadesi abartılı geldi bana
03-21-2012 07:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Selam
05.Haziran 1963 İst.07.20 de doğmuş bir bayanım. Ne yazıkki yıldız haritamı ekliyemiyorum.
Haritamda yod açı kalıbı ve T kare varmı? bilgilendirirseniz sevinirim.

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
05-08-2012 05:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

(05-08-2012 05:30 PM)deniz kaya Yazılan:  Selam
05.Haziran 1963 İst.07.20 de doğmuş bir bayanım. Ne yazıkki yıldız haritamı ekliyemiyorum.
Haritamda yod açı kalıbı ve T kare varmı? bilgilendirirseniz sevinirim.

evet neptünden çıkan bir yod açı kalıbı mevcut haritanızda..

Bu da haritanızn linki imzanıza ekleyebilirsiniz http://e1205.hizliresim.com/x/g/5v5sg.gif

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
05-14-2012 03:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sibell Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Haritamda ay ve şiron merkür ile yod açı oluşturmakta. Size nasıl bir etki bu?
07-30-2012 07:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Haritamda yod açı kalıbı var mı?

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
11-06-2012 05:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

Ay-jupiter-neptun yod um var.Zaten bilincimde ciddi değişiklikler oldu.Bakalım neler getirir yod.fakat iyi şeyler getireceğini hissediyorum.Sonuçta orta nokta 5.evde gülücük
11-06-2012 06:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

yod gerilimli bir kalip cok buyuk ihtimal dinsel,ruhani bir maneviyat boyle durumlar olur tahminime gore bilincinde yeni bir acilim olacak ama kolay olmayacak zihnini uyanik tut kanma hem bilirim ben yaparim diye dusunme mutevazi bir uyaniklik sergilemen lazim gibi benim fikrim bu gülücük
11-06-2012 10:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

yok ekinoksa yazmistim gülücük belirtmemisim
11-06-2012 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  UÇURTMA AÇI KALIBI vivienleigh 67 110,233 07-18-2019 06:22 PM