Anket: 7.evinizde kaç gezegen var ?
yok
1 tane
2 tane
3 tane
4 ya da daha fazla
[Show Results]
Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu hangi seçeneğe verdiğinizi görebileceklerdir.

Değerlendir:
  • 51 Oy - 3.12 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz
Yazar Mesaj
Derin
Kayıtsız

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz
yani plutonik etkiler yüzünden sorun oluşabilir kıskançlıklar, baskı, güç savaşı vs.

özellikle satürnün yengeçte olması plutonun (whole signa göre) 4.evde olması belki aile ya da anneyle ilgili olabilir gibime geliyor 3. evdeyse kardeşler vs. Ama bunlar varsayım tabii gülücük
04-04-2011 03:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

7. evimde nefret ettiğim kova var ben napiyim arkadaşlar kimi beğeniyorsam da kova çıkıyo inanamıyorum hem nefret edip hem onlara çekiliyorum onlarda bana tanımadığım 100 kişilk bi odaya koyun kim kova söyliyim size hiç konuşmadan o derece bi çekim var ..akrep burcu olarak da uyumu yakalamk imkansız gibi hissediyorum kovalarla görüyorum da napıcam bilmiyorum aðla...

04-14-2011 12:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Robert Zollerın röpotajını okurken 7. evle ilgili.

Alıntı:Yıllarca kadınları haritasında ilişkileri hep 7. evin bakış açısından değerlendirdim. Sonra baktım ki ortaçağ astrolojisinde bir kadının evliliğinin yedinci evle alakası yok. Bir erkeğin evliliğini yedinci eve bakarak değerlendiriyorsunuz, ama bir kadının evliliği büyük ölçüde Güneş, Satürn ve Venüs’le ilgili. Fakat bir adamın evliliğiyle ilgili parametreler bir kadının haritasındaki parametrelerden çok daha karmaşık. Bu durum kadına değil erkeğe öncelik verilmesinden değil, evliliğe farklı bakmalarından ve hayatlarında evliliğin farklı bir yer almasından kaynaklanıyor.

İlginç... ben de kadın için evlilikte ilkönce 7. ev ve yöneticisine bakıyorum.Ve şimdiye kadar çoğunlukla çalıştığını gördüm...Ama Güneş ve Venüsün kadının evliliğiyle ilgili ipuçları verdiğine sanırım çoğu kişi zaten hemfikirdir.Açıkçası saturne pek dikkat etmedim.
04-19-2011 06:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(04-23-2011 05:30 PM)penelope Yazılan:  7. ev yöneticilerinin derecelerinin öneminden bahsetmişsiniz 7. evimde kova var ve evet gerçekten de neredeyse tüm aşklarım bir kovayaydı olmayanında ayı kovaydı fakat derecelerine baktığımda hep ilk dereceler, 1-5 şubat arası , ay burcu olanda ilk dercelerde halbuki kova 7. evimde 28. derecede... yükselenimi tekrar sorgulamalı olduğum anlamına mı geliyor yoksa farklı bi durum mu var

Aynı burçların birbiri ile etkileşimli olduğunu unutmamak gerek, illa ki kavuşumların olması şart değildir, aynı burçta yerleşen planetler veya karşıt burçta yerleşen planetlerde etkilenmeye sebep olabilir, tabii ki, yükselen de buna dahildir.
Ancak siz kendi doğum saatinizden emin değilseniz bu ayrı bir durumdur.verygood
04-24-2011 06:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(04-23-2011 05:30 PM)penelope Yazılan:  7. ev yöneticilerinin derecelerinin öneminden bahsetmişsiniz 7. evimde kova var ve evet gerçekten de neredeyse tüm aşklarım bir kovayaydı olmayanında ayı kovaydı fakat derecelerine baktığımda hep ilk dereceler, 1-5 şubat arası , ay burcu olanda ilk dercelerde halbuki kova 7. evimde 28. derecede... yükselenimi tekrar sorgulamalı olduğum anlamına mı geliyor yoksa farklı bi durum mu var

1-5 şubat arası doğum denildiğinde pek ilk dereceler olmuyor.daha çok 10-15 derce arası falan oluyor sanrım(ama tabiki sadece güneşten bahsediyorum).birde haritanda şöyle bir durum var penelope senin birçok gezegen konumunda burçlarının ilk yarısına(0-15) denk düşmüş durumda .mesela bu kova kişiler acaba senin pluto-merkür-güneş birlikteliğinimi tetiklediler.Evet şüphesiz 7. ev çizgisi önemli bir durum ama haritada kişiler arası tetiklenmeyi sağlayan tek şeyde o değil.marsın venüsün onlar da burçlarının ilk derecelerinde.

açıkçası ilk mesajını okuduğumda acaba o noktalarda belirgin bir orta noktan falan varmı diye düşündüm.ama cıks çok bariz biçimde gözüme batan birrşey yok. ama kovada da orta noktalrın var ,onlar da kovanın son derecelerinde değil.

ama tabi belki yükslen derecenle de ilgili bir durum olaiblir.
04-24-2011 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-24-2011 11:42 PM)JoMaJa Yazılan:  

1-5 şubat arası doğum denildiğinde pek ilk dereceler olmuyor.daha çok 10-15 derce arası falan oluyor sanrım(ama tabiki sadece güneşten bahsediyorum).birde haritanda şöyle bir durum var penelope senin birçok gezegen konumunda burçlarının ilk yarısına(0-15) denk düşmüş durumda .mesela bu kova kişiler acaba senin pluto-merkür-güneş birlikteliğinimi tetiklediler.Evet şüphesiz 7. ev çizgisi önemli bir durum ama haritada kişiler arası tetiklenmeyi sağlayan tek şeyde o değil.marsın venüsün onlar da burçlarının ilk derecelerinde.

açıkçası ilk mesajını okuduğumda acaba o noktalarda belirgin bir orta noktan falan varmı diye düşündüm.ama cıks çok bariz biçimde gözüme batan birrşey yok. ama kovada da orta noktalrın var ,onlar da kovanın son derecelerinde değil.

cevap basit aslında gülücük

whole sign ev sistemine göre 7.evin komple kova burcunu kapsıyor.

04-25-2011 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

basit:D ama yine de neden burcun çeşitli derecelerine daha fazla eğilim gösterdiğine açıklama getirmiyor whole sign.daha çok bütün burcu kapsayan bir açıklama getiriyor.
04-25-2011 01:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

(04-25-2011 01:05 AM)Yıldırım Yazılan:  
(04-24-2011 11:42 PM)JoMaJa Yazılan:  

cevap basit aslında gülücük

whole sign ev sistemine göre 7.evin komple kova burcunu kapsıyor.

teşekkür ederim cevaplar için gülücük güne-merkür-pluto birlikteliği, marsım venüsüm 7. evim hepsi kovadan etkilenebilcek durumda evet birinden biri mutlaka etkileniyor demkki..whole sign a göre kaçarı yok ztn gülücük

05-01-2011 07:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
salmakis Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip

Rep Puanı: 10

Mars boşanma etkisi vermememsi daha olası. Üstelikte 8. eve çok yakın. Mars 7. evde hareketli,atak,tartışma başlatmaya yatkın kişilerle karşılaşmanı artırır, haya yolunda enerjisini yoğun bir şekilde dışarı yansıtaan tiplere çekilme olasılığın daha yüksek

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/4/3215.gif
05-01-2011 09:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cigdempsa Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

arkadaşlar,bır iş durumuyla ilgili ortaklık degerlendırmesı yaparkende,aynı evlilikte degerlendırdıgımız gıbı mı degerlendırıcez..yoksa yanlıs mı?onumde ıkı harita var eşimin ve iş ortagının namzetının haritaları
kendıme kendıme bulmak istiyorum olasılıkları.ki bugun ilk kez hıc tanımadıgım bırının harıtasından bısey bıldımm:)ve nanılmaz mutlu oldum...
iki harıtayı degerlendırırken iş alanında uygun olup olmadıkları konusunda hangi krıterlere bakmalıyım?7 ev? 7ev yöneticisi onemli mı?burdakı gezegenler?acıları?daha baska nelere bakmalıyım bunun gıbı yazarsanız cokk seviinirim...sonucta bu ıkı ınsanda erkek?esiıminde yenı tanıstıgı bır ınsan...
yazarsınız sevınırım,nelerın uyumuna bakmalıyım?

eşim
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang....y=7&go=Go
benim
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=14&go=Go
06-10-2011 07:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 7 Misafir