Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde Aldatma Eğilimi
Yazar Mesaj
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

RE: ilişkilerde aldatma eğilimi
gözlemlediğim kadarıyla terazi, koç ve yay erkeklerinin aldatma potansiyelinin yüksek olduğunu düşünüyorum. özellikle terazi erkeklerinin sosyal ve gece hayatları yoğun olduğu için ister istemez o yöne doğru kayıyor olabilirgülücük uranüsün venüsle yaptığı olumsuz açılarda etkendir bence.

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
08-24-2010 09:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(08-26-2010 11:38 PM)ece Yazılan:  ben de venüs-uranüs kavuşumu diye biliyorum
Venüs-uranüs bir arada sıkılma veriyor aldatma değil.İlişkinin nefes alma zamanları olmalı,anayasalarla düzenlenmiş olmamalı,spontan ilerlemeli,bir sonraki adımı bilmemelisin..
08-26-2010 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

(08-24-2010 09:09 PM)Alya Yazılan:  gözlemlediğim kadarıyla terazi, koç ve yay erkeklerinin aldatma potansiyelinin yüksek olduğunu düşünüyorum. özellikle terazi erkeklerinin sosyal ve gece hayatları yoğun olduğu için ister istemez o yöne doğru kayıyor olabilirgülücük uranüsün venüsle yaptığı olumsuz açılarda etkendir bence.

Tanıdığım bir terazi arkadaşım var.2 senedir bir kızı seviyor.kız oğlak burcu.kız bir ona yüz veriyor biraz flört ediyorlar gibi oluyor sonra başka birine.çocuk deli gibi 2 senedir seviyor..

08-26-2010 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(08-26-2010 11:44 PM)sessizgidiş Yazılan:  
(08-24-2010 09:09 PM)Alya Yazılan:  gözlemlediğim kadarıyla terazi, koç ve yay erkeklerinin aldatma potansiyelinin yüksek olduğunu düşünüyorum. özellikle terazi erkeklerinin sosyal ve gece hayatları yoğun olduğu için ister istemez o yöne doğru kayıyor olabilirgülücük uranüsün venüsle yaptığı olumsuz açılarda etkendir bence.

Tanıdığım bir terazi arkadaşım var.2 senedir bir kızı seviyor.kız oğlak burcu.kız bir ona yüz veriyor biraz flört ediyorlar gibi oluyor sonra başka birine.çocuk deli gibi 2 senedir seviyor..

Ne çocuk tam bir terazi , nede kız tam bir oğlak demek ki alakaları yok ((:

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
08-26-2010 11:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(08-26-2010 11:47 PM)Terazi Yazılan:  

Çocuk tam bi terazi yürüyüşü hareketlerinde bile ahenk vardır =) acayip kibar,eğlenmesini gezmesini seven biri gel gelelim aşk konusunda böyle :D tabi genelleme herşey de böyle teraziler de var..
Teraziler öle ya da böyle sevmeyi bilen insanlar..o kadar terazi tanıdım ki ortak noktaları hep buydu..

kızı bilemem hehee

08-26-2010 11:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(08-26-2010 11:52 PM)sessizgidiş Yazılan:  

Çocuk tam bi terazi yürüyüşü hareketlerinde bile ahenk vardır =) acayip kibar,eğlenmesini gezmesini seven biri gel gelelim aşk konusunda böyle :D tabi genelleme herşey de böyle teraziler de var..
Teraziler öle ya da böyle sevmeyi bilen insanlar..o kadar terazi tanıdım ki ortak noktaları hep buydu..

kızı bilemem hehee

Doğum tarihini öğrensene arkadaşının haritasında yada venüs açılarında farklı şeyler olduğuna eminim gülücük

08-26-2010 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(08-26-2010 11:55 PM)Terazi Yazılan:  
(08-26-2010 11:52 PM)sessizgidiş Yazılan:  

kızı bilemem hehee

Doğum tarihini öğrensene arkadaşının haritasında yada venüs açılarında farklı şeyler olduğuna eminim gülücük

Öğrenir öğrenmez yazıyorum hehee

08-26-2010 11:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Venus yay ve venus koç biraz şıp sevdi oluyormuş.Ama bu dmeek değil ki aşk defterin cok kabarık olucak.herşey tamamen tercih meselesi boyle durumları dengeleyen bir suru gezegen yerleşimi oluyor.En çok üstesinden gelende sabit burçlardaki yerleşimler.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
08-27-2010 12:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(08-27-2010 01:05 AM)Vena Yazılan:  İlişki defteri kabarıklığı da aldatmayla ilgili değil ki. Sabit burçlar düzen bozmaz, istikar ister ama gözü dışarıdaysa, bu evliliğini ya da ilişkisini bitirmeden başkalarıyla ilgilenmeye sebep olabilir. Aslında açık, dışa dönük, değişken olanlar aldatmaktan çok bırakıp gitmeye daha eğilimlidir. Bu demek değil ki sabitler aldatır :D Ama her yerleşime bir sebep bulunabilir aldatmayı göstermek için istenirse =)

Venüs Yay; istekli, hevesli, heyecanlı, ateşli olabilir sonra birden tamamen aşk meşk konularıyla ilgisiz, idealleri peşinde, arkadaşlarıyla ve fikir sohbetleriyle tüm zamanını geçirebilir. Çekici, güzel hatun veya adamlara bakar, göz gezdirir ama onun peşinde koşacağı idealleri, inançları ve dostlukları daha önemlidir. Dolayısıyla sadece güzel ve/veya çekici kişiler onun ilgisini çok uzun süre üstlerinde tutamadıklarından zavallı Yay bağımsızlığına bir ilişki yaşayamayacak kadar düşkün, bekar burcu, şıpsevdi olur. Çekim oluşan kafası bedeninden daha çok ilgisini çekebilecek ( bedeni tamamen göz ardı etmiyoruz tabii ki ) birisi bu kalıpları yıkabilir, bu nadir bir Yay etkili kişi değildir, ilgisini söndüremeyecek birini bulmuş bir Yay etkili kişidir. Arkadaşları, idealleri ve inançları hala var ve bu aşık olduğu insan da bu gruptaysa, aşk yolda. Yoksa düşünceleri ve onun bilmediklerini bilen biri diye bunları ( arkadaş, idealler, inançlar... ) bırakacak değil. Uranüs bu duruma biraz daha farklılık, değişiklik, marjinallik katma eğilimdedir ve tabii bireysellik. Uranüs etkili kişilerden dip dibe bir ilişki beklemek, onu zorla sıkboğaz edip, gitti işte aşktan ne anlar Allah'ın Uranüs'ü deme sonucunu davet eder ister istemez. Yay ve Uranüs birlikte, sıradan, düşünmeden kabul edip hayatı akışa bırakmış, iletişim kurmayan, kafası pek de dolu olmayan kişileri istemez, tek başına. Tibet'e gitmek istiyorum yarın dediğinde, işim var programımı bozamam, Tibet mi ben güneye gidip bronzlaşmak istiyorum, madem yurtdışına çıkacağız Paris'e gidelim hem romantizm hem alışveriş, İbiza'nın nesi var, yarın mı??? gibi yanıtlardan pek hoşlanacağını sanmıyorum (= Genelde farklı insanlarla karşılaşmak zordur, şansa da bakar böyle olunca şıpsevdi durumuna gelmeleri pek anormal değil =)

Aynen böyle vena..
Hatta eşime tibete gitmek biraz orda yaşamak iyi olur dediğimde yüzüme bön bön bakıp niye dediğinde..Olmadık (tabi kişiye göre kavram) bir saatte hadi şuraya gidelim dediğimde sıralanlar..bende arkana bakmadan kaaç alar mı çaldırıyor..
Sanırım ikili ilşkilerde başarıyı yakalamak konusunda en kötü potansiyellere sahibim :D
Evlilik hayatım 20 yılı doldurursa emeklilik hakkı isteyeceğim emeklerim içinmakara
08-27-2010 01:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(08-27-2010 01:14 AM)ece Yazılan:  kızlar şöyle söyleyeyim. başkalarında bu açıyı gördüğünüzde yorum yaparken size kolaylık sağlar. şu uranüsün venüsle yayda kavuşumu(1. evde) çok ilginç haritamda. ilişkilerim o kadar ani oldu ki. bir günde başladı aniden bitti. o kadar istikrarsızlık verdi ki bu açı. tüm hayatım böyle geçti. şu an 26 yaşındayım. iş hayatım ne kadar istikrarlı olsa da aşk hayatım.. maalesef... yani anında bitirebiliyorum. ilgim çabuk geçiyor. çaba sarf etmiyorum, kırıldığımda hemen bitiriyorum. bunu ay burcu yengeçle yumuşatırım diyordum ama yine de pek olmuyor. bu açıya sahip insanları düşünemiyorum bile.

Bende de venüs - uranüs karesi var 0 istikrar .
Ama problem benden kaynaklanmıyor nedense ya da uranüsün etkisini gösterecek kadar vaktim olmuyor ki ilişkide .

08-27-2010 01:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 98,341 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  İlişkilerde AY astrosohbet 109 166,786 03-31-2017 11:30 PM
Son Mesaj: say24
  İlişkilerde Güneş astrosohbet 14 29,344 12-27-2014 11:25 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  İlişkilerde Merkür astrosohbet 59 86,505 09-02-2012 12:08 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 74,048 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  İlişkilerde Dört Astrolojik Element Angel 21 34,785 05-23-2012 05:41 PM
Son Mesaj: zeynep_muteal06

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 6 Misafir