Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satürnaları nasıl etkilersiniz ? :D
Yazar Mesaj
nazenin
Kayıtsız

RE: Satürnaları nasıl etkilersiniz ? :D
para, eğitim, kariyer, saygı duyulan biri, ağır yavaş, sakin, gürültü edip fazla geveze olmayan....

satürn oğlakta 12.evde, yükselen oğlak....
12-12-2010 04:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Hiç para istemeyin, ihtiyaç için verse bile harcadığınızı kuruşu ile hesaplayıp dökümn çıkartın, çok ama çok çalışın, o yine beğenmeyecektir ama siz ona haklısın deyip daha iyisini yapmadığınız için üzülün ve canınız çıkana kadar tekrar çalışın. Ama malesef ölseniz bile iyi biriydi ama beceriksizdi sözünü mezarda bile duymaya hazır olun, içten içe takdir etse dahi asla söylemeyecektir, ha olurya diğer alemde çok daha mükemmel olasınız diye size yüz vermiyordur..dil çýkarma
Hele ki bu Satürna nın haritasına boğa, akrep ve koçta eşlik ediyorsa sakın haklı olma ve bildiğinizi gösterme çabasına girmeyin, ancak ezikte durmayın, artık nasıl olacaksa..acaba Olsun ben tiyoları vereyimde belki bulursunuz bir yolunu..:D Yine de şunu bir kez daha hatırlatayım, çok çalışın ve hiç para istemeyin, ancak yine de güzel kalın..koptum.w
12-12-2010 05:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(06-22-2010 03:42 AM)melis_bk Yazılan:  Zengin ve ölü taklidi yapınkoptum.w

koptum.w

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
12-12-2010 06:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(12-12-2010 05:20 PM)Yonca Yazılan:  Hiç para istemeyin, ihtiyaç için verse bile harcadığınızı kuruşu ile hesaplayıp dökümn çıkartın, çok ama çok çalışın, o yine beğenmeyecektir ama siz ona haklısın deyip daha iyisini yapmadığınız için üzülün ve canınız çıkana kadar tekrar çalışın. Ama malesef ölseniz bile iyi biriydi ama beceriksizdi sözünü mezarda bile duymaya hazır olun, içten içe takdir etse dahi asla söylemeyecektir, ha olurya diğer alemde çok daha mükemmel olasınız diye size yüz vermiyordur..dil çýkarma
Hele ki bu Satürna nın haritasına boğa, akrep ve koçta eşlik ediyorsa sakın haklı olma ve bildiğinizi gösterme çabasına girmeyin, ancak ezikte durmayın, artık nasıl olacaksa..acaba Olsun ben tiyoları vereyimde belki bulursunuz bir yolunu..:D Yine de şunu bir kez daha hatırlatayım, çok çalışın ve hiç para istemeyin, ancak yine de güzel kalın..koptum.w

ah be yonca biraz erken verseydin şu tiyoları gülücük doğru tespitler verygood
12-12-2010 09:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mavimercan Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Merhabalar, işyerimden giremediğim, evde de bir satürnadan çektiğim için bir süredir sitenize giremiyordum.Konu biraz geride kalmış ama.Bana bir tavsiyeniz olur mu acaba?Eşimin satürnü 1.evde boğa burcunda, 7.evdeki gezegen topluluğuna karşıt paralel. Benim 2.evliliğim. Dediğim dedik, milim esneklik yok.Kestirip atıyor. Konuşmaya korkar oldum... Var mı bir çaresi...

Ben http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=7...add=14&ast=
Eşim http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...12&go.y=14
04-28-2011 05:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kelebekk Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

benim asc oğlak, yöneticisi satürn 8 evde güneşim ve marsımla zıt jupiterimle kavuşum, merkürümle 150 açılı. bu beni satürna yada satürnyen yaparmı?
02-19-2012 02:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Söz dinleyen ve saygılı bir eş saturnalara göredir... Partnerinden ilgi beklerler... Onlara, maddi olmasada manevi olarak destekleyecek bir eş gerekli, diye düşünüyorum

Onlarda farklı bir zeka vardır. Emeklemeden yürümeyi, yürümeden koşmayı öğrenemeyiz... Herşeyi olması gerektiği gibi yaparlar. Zamanında attıkları küçük küçük adımlarla başarıya ulaşırlar... Muazzam düzen anlayışları vardır... Hayat denen şeyi düzenlemeyi en iyi başarabilen onlardır...
02-19-2012 06:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

susarak gülücük
02-19-2012 12:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yeppe Çevrimdışı