Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.56 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilik ve Para Üzerine Notlar
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Evlilik ve Para Üzerine Notlar
(11-02-2016 05:16 PM)divitsizhokka Yazılan:  Cok Sağ olasın.. Sayende evlilik zamanı bulmayı öğrendim sayılır. Pratik önemli tabi.

İki kişinin haritasına aynı anda bakmayı da Ogrenirim umarım.

nihayet geldim... 10.evimden geçen plüto.. saolsun bnm işyerini karıştırmaya devam ediyor gülücük,

çiftin sinastrisine baktım pek bişi anlamamıştım.. biraz tehlike var gibviydi.. kompozite baktım bende

http://www.astrotheme.com/offres_carte_i...p?double=1

çiftin venüsü 25 derece algolle kavuşumda... özellikle kadın fevri davranışları olan zor bi tip..
güneşin açısı yok.. ki bence bu çok çok kötü.. bir araya gelince ortaya çıkan bir ışık yok..
birisinin doğum saati belli deil ama bence ay uranüsi le kavuşumda olması lazım kadının değişkenliğini açıklayabilsin.. yada bu ilişkide duygusal iniş çıkışların göstergesi..

düzeltme: nasıl cinnet bir gün.... yazım yarım kaldı inş şu işyerinden kurtulayım eve gidip tamamlıcam...

tanıştıkları zamana baktım.. tam evlilik zamanı... ikisininde akrep venüsünün üstüde tr satürn varmış.. tabi diğer transitlerde var ama şurası kötü.. tr neptün kare mars... kafa leyla zamanalrı.. aldanma yada aldatmanın en yoğun olduğu zamanlar.. vede bağımlılıklar... sigara konusu yani...

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwtkZQR5BGHlZwR1ZQNjBGV5AQVe...QRjBGV5AQV]

kadının pskilojik sorunları ne alemde bilemicem doğum saati yok...

2015 şubat başı evlenmişler... evlenmek için retrolu günler bulmuşlar maalesef... ikisininde merkürü retro olmadığı için yani baştan sakat bir evlilik...
TR MERCURY RETROGRADE, 1 february- 11 february 2015

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwtkZQR5BGHlZwR1ZQNjBGV5AQVe...QRjBGV5AQV]

10 aralıkta ay düğümlerinin üstünde yranüs jüpiter zıtlığı kesineşicek... yani o günlerde büyük şeyler onu bekliyor.. kaldı ki bu aı yıl boyu tekrar tekrar oluşcak.. çünkü ikiside habire reto yapıp durcak.. gelecek yıl boşanmada olabilir.. ekimde jüpiter akrepe girince şans huzur getirecek..

KARM IS BITCH!!!
11-09-2016 02:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kadınlar ve Evlilik yezda 23 31,019 08-04-2009 11:50 PM
Son Mesaj: uranus

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir