Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
[b]Ayyy yaaa sorma hani sen o ilk 28 haziranlıya baya bi saydırıyodunya.... Bnede ürkmüştüm dedimki ya şimdi bişi yazssam cocuktan mütevellit bana negatif gelecek diye dogum tarihlerimizden.... çirkefti adı unutmuyorem hahaahaaha....

Ya ben bu hintli topiclerde sordum bana dedilerki senin evleneceğin adamı ailen uzun zamandır tanıyo ... Bizde bunla ilk 2003 tegörüşmeye başladık tabi baya cocuguz bu evlenmek istiyodu işte ailesi ile filan tanuıstırdı benim annem istemedi... Eger bunla olursa cok ilginc olur...

kad kavusum juno kesinlikle ilginctir. synastride evlilik üzerine yapılan araştırmalarda asla belirli acı yok. adam demişki 500 kişide arastırma yaptım encok görülen satürn mars acıları kare veya kavusum sonrası aks ve juno ve astroid kavusumları, zıtlık ve kareleri...

Ben birde solar haritaya cok bakıyorum.. Cok ayırdedici olabiliyor Onu kullanıyormusun?

Birde astrolog semavi diyorki 1. ev 7 ev lordu evlenidğiniz gün mutlaka acı yapar...ben ve sen aksı ...

süper calısma yapmıssın bana dogum tarihini atarsan özelden senin dasa sitemine bakayım...ben hintlilere astrolojisine baya ilgi ve saygı duyuyorum...
Neden cunku mesela ben bu yasıma kadar kac kere satürn acısı uranüs acısı vs vs aldım... jüpiter 3 kere dolastı haritayı .. olayın bir kac kere olma sansı var. Ama dasalar ile birleştirince biraz daha acıklayıcı olabilir. Tabi ben dasalarda iyi değilim ama ufak tüyolar veriyor.

birde yaylarla ilgil ietrafımda sunu görüyorum erken yasta evlilik yada nisan yada evliliğe cok yanasma 20-27 yas sonrada bir türlü evlenmeme isteme ama bulamama(bence istemeeme)

hint sistemine açıkçası bende inanıyorum.. çünkü şu anakadar batı astrolojisinde bence en doğru tespitleri yapan demet hösmendi ve kendisi genellikle ay düğümlerine ve satürne önem verirdi..

onun harici mesala semavii dolunay ve yeniay dediği ay-güneş bağlantıları açısı diyordu, didem şarman Merkür-mars karesi yada mars-Neptün karesine şans tanımıyorum gibi tanımlamalarının bir çok evi arkadaşımın haritasında etkisiz kaldığını sadece ay düğümü ve Satürn bağlantısı varsa sonuç kötü bile olsa o 2 kişi kesinlikle bi araya getirdiğini gördüm. vedici yarım yamalak İngilizcemle araştırdığımda temeli ay ın konumu açıları bulunduğu takım yıldızı ve rahu-ketu denilen ay düğümleriydi... yani yine en temel ölçüte geliyor..
bu şahısla ay düğümü juno( ki kendisi direk evlilikten sorumlu) açısı olduğu için sırf burdan evlilik ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum...
bu kişinin transitlerini seninkiyle karşılaştırcam demiştim ama şuan işyerinde olduğumdan haritayı göremiyorum inş akşama yazıcam onu sözüm söz gülücük

solar harita evet önemli ama ondada 7.evde Jüpiter yükselcek mi? solar yükselen yengeç olcak mı? çok fazla seçenek var kendi hayatımda şu yıl çok belirgin diye bir şey bulamadım.. yada benim haritam çok kısmetli. her yıl evlilik ihtimalim var :D

semavii yi hemen kendimden bir örnekle çürüteyim... evlilik günümde mars 5 derece aslanda, Venüs 17 derece terazideydi.. hani nerde bağlantı?

batı astrolojiside aslında iyi.. verimsiz dönem denilen satürn dönemleri ayıklanıyor falan ama çok zahmetli.. 50 tane belirteç olacak elinde onları ayıkla ayıkla sonuç bulabiliyorsun ama öbür türlü hint çok keskin... fakat ondada kaynak yok.. İngilizcede yetmiyor oturup hintçe öğrenmek falan gerekiyor bazı şeyleri okumak için gülücük

yaylar.... aceleciyiz napalım baştan dilimiz yanıncada sonrada zor yanaşıyoruz
benimde şuan yaş oldu 27 hala pek niyetim yok.. keyifli bi sevgili olsun bana yeter ne zamanki çocuk hevesim gelir o vakit evlenirim..

özgürlüğün tadı varken evliliğin sorumluluklarıyla niye cebelleşeyim arkadaş :D

KARM IS BITCH!!!
05-30-2016 12:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - dilek8855 - 05-30-2016 12:35 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Transitleri ve Çarpıcı Deneyimler astrosohbet 45 97,971 12-13-2019 04:50 PM
Son Mesaj: justicee
  Uranus Transitleri astrosohbet 155 210,157 07-10-2018 02:55 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 25 66,687 05-22-2018 11:50 PM
  Transit Uranüsün Açıları ginka 23 89,566 05-19-2018 03:40 AM
  Uranüs Karşıtlığı (MEŞHUR ORTA YAŞ KRİZİ) simya 7 15,596 01-14-2018 01:31 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs' ün Evlerdeki Etkileri Yakamoz 26 51,900 12-01-2017 04:18 PM
Son Mesaj: tugsem_10
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 8,265 04-30-2015 11:13 PM
Son Mesaj: yükselen ikizler
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 2 13,831 02-07-2013 03:28 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Transit Uranüs Koç burcuna giriş yapıyor astrosohbet 80 107,616 01-09-2012 08:15 PM
Son Mesaj: nisan15
  Uranüs Geri Giderken.. gullusutcu 14 20,510 07-09-2011 10:29 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir