Değerlendir:
  • 11 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hatamdan Geri Dönüş İçin Yıldızlar...
Yazar Mesaj
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: Hatamdan Geri Dönüş İçin Yıldızlar...
Ah ah bu kindar Akrepler hem çok zorlar hem vazgeçilmezler.. Buyük bi şey olmasa da artık ona nasıl davranmam gerektiği konusunda kararsızim. Sevimli görünmeye çalışsam saturunu güçlü bir akrep olarak sert bi mizaci var yapamıyorum açılmak istesem tepkisinden korkuyorum hayata karşı cesurum evet ama venüs balık beni aşk konusunda çekinik yapıyor...Yükselen aslan güneşi koç olan benim cok büyük bi korkum var ki oda gururumun kırılması ondan da çok korkuyorum böyle karmaşık durumlar içerisindeyim..

Sinastrimize bakıyorum da acaba bu adam bana iyi gelmez mi kapanamayan yaralar mi açarız birbirimize? Diyorum. Iste bu yüzden buraya sorma ihtiyacı hissettim ... Evet kaderin önüne geçilmez ama biz astroloji bilimine inananlar her zaman demiyomuyuz tedbiri almak elimizde sonra tevekkül edelim diye.. Ben kendime ve ilişkime karşı objektif olamıyorum harita yorumlarken sizlerden yardim istiyorum.. Eğer düşündüğüm gibiyse hiç gururumu ezip geçmiyecegim ... Bu kadar istegülücük
03-26-2015 02:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Hatamdan Geri Dönüş İçin Yıldızlar... - hanzade - 03-26-2015 02:12 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR... dilek8855 35 40,641 10-26-2019 12:24 PM
Son Mesaj: Frederico

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir