Değerlendir:
  • 38 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şeytan Yıldızı Algol Ve Negatif Etkileri
Yazar Mesaj
akasya Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Şeytan Yıldızı Algol Ve Negatif Etkileri
(11-06-2012 11:48 PM)aslankral Yazılan:  11 aylıkken omzumdaki altın nazarlığı alıp yutmuşum annem çıkarmaya çalışmış malesef çıkaramamış .nerdeyse öldüyormuş beni allahtan hastane yakın yetiştirmişlerde doktorlar çıkarmış.2.vaka bundan 13 14 sene önce tarihini tam hatırlamıyorum şizofren komşularımız kavga ediyorlardı meraktan bende yanlarına gitmiştim.biri diğerine tüfekle ateş etti mermi yerden sekti kulağımın yanından geçti ama çok korkunçtu beynimden vuruldum sandım.sanki kulağımın yanından uçak geçti dahada birçok olay su içerken tıkanıırım boğulma vakaları sebep demekki güneş algol kavuşumundanmış.ölümüm kafayla ilgili bi sorundan olcak heralde.

venüs karşıt neptün : evet suda denizde gölde yada küvette kazalara karşı dikkatli ol algol devrede olunca daha da dikkatli ol

venüs 135 uranüs: ani hareketler, ani kazalar, ani elektrik şokları, çarpmaları, trafik ve lhasıl elektrikli olan her yer her şey manyetik alanlar dikkatli olman gereken noktalar

hatta iş,mesleki kazalarına karşı istidatlı olabilirsin

venüs sextile satürn: bazı sakıncalar olsa da algol yaratıcı dönüştürücü yanları olan bir yıldızdır yakın ilişki ,aşk meşk evlilik vs konularında insanlara oldukça faydalı olabilirsin

>> Filistin'e Selam Direnişe Devam <<
11-11-2012 08:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir