Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.31 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kendimi İmha Etme Zamanım geldi artık
Yazar Mesaj
destrudo
Kayıtsız

RE: Kendimi İmha Etme Zamanım geldi artık
bundan bi kaç hafta önce bende böyle bir ruh hali içindeydim imha kararı almıştım. bi arkadaşımın intihar teşebbüsü ile tokat yemiş gibi oldum. kendimi ihanete uğramış gibi hissettim. kalbim kırıldı.yani hayattaki tek dostum ( ki buna koşulsuz şartsız inanıyorum) bana bunu nasıl yapar dedim..( bencilliğe gel suna-bak) ama tek konuşabildiğim insan o venüs mc başağı... yani bi düşün bunu yaparak kimleri dumura uğratıcaksın ??? hadi başkalarını geç sen varsın abii yarının var anladığım kadarıyla da hayattan bi ton beklentin var...hepimiz gibi

ve bu vatandaş ölmedi çok şükür. İşsizlik ve parasızlık + ihanet + kendine olan güveni uzun süre zor zamalardan geçtiği için bu noktaya gelmişti ammaaa şu an çok istediği bir projede yepisyeni arkadaşlarıyla birlikte mutlu mutlu çalışmakta... nihayetinde gezegenimiz dönüyor... gülücük

Hayat ne güzel konulu twettler atmakta şu sıra gülücük

sevgili Amarth azıcık daha sık dişini bence senin içindeki bir takım sıkı potansiyeller doğum sancısı çektiriyor sana dönüşüm yaşamak üzeresin kanımca... bu tür durumları sıkça tecrübe etmiş biri olarak ve tek gözü toprağa pek bi hevesli biri olarak söylüyorum daha güçlü bir senle karşılaşmak üzere kendine çok iyi bak.
06-29-2012 11:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Kendimi İmha Etme Zamanım geldi artık - Kaktüs - 06-29-2012, 01:08 AM
RE: Kendimi İmha Etme Zamanım geldi artık - Kaktüs - 06-29-2012, 11:22 AM
RE: Kendimi İmha Etme Zamanım geldi artık - destrudo - 06-29-2012 11:21 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir